Tühjaks kasutatud tooted: juuksed

Kui tühjade toodete korvike hakkab juba pakenditest üle ajama, on õige aeg kirjutada neist. Selles postituses vaatamegi, mis tooted mul otsa said, mis ma neist arvan ja kas ma soetaks need endale uuesti.

IMG_20190430_154347.jpg

Tahe Botanics Conditioning Treatment For Dry, Coloures Or Damaged Hair

Pika nime taga peidab end super juuksemaks. See on juba teine potsik, mille ma lõpuni olen kasutanud. Juuksemaski koostises on argaania, mooni ja roosipuu õlid, mis pehmendavad, niisutavad ja muudavad juuksed läikivaks. Ainuke miinus selle maski juures on see, et pikkade juuste puhul annab seda ikka välja loputada. Arvestama peaks kindlasti kahekordse loputusajaga, kuid samas tulemus on seda väärt.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

IMG_20190430_140219

Amika Bombshell Blowout Sprey

Ma kasutasin seda niisketel juustel enne föönitamist. See andis juustele kuumuskaitse, niisutas neid ning aitas kaasa kammitavusele. Sprei lõhnas värskelt ja ei jätnud juukseid kleepuvaks. Juurtele piserdades andis see ka kerge volüümi. Oletan, et kui tegemist on lühemate ja kergemate juustega, siis efekt oleks olnud parem. Minu pikkade ja raskete juustega on volüümi tekitamiseks vaja ikkagi vahtu.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

IMG_20190430_141122

Oribe Dry Texturizing Sprey

Tegemist oli viimistlusspreiga, mis aitas hoida ja sättida juukseid nii soengusse nagu vaja. Oma tööd tegi see hästi ning tupeeritud juuksed püsisid kohevana mul terve peo. Ma ei kasuta tihti viimistlusspreisid ning suur võrdlusmoment mul puudub, kuid mulle see toode meeldis.   

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

IMG_20190430_141347

Marc Anthony Grow Long shampoon ja palsam

Ma olen seda sarja kasutanud juba rohkem kui aasta. Shampoon vahutas mõnusalt, lõhnas häst ja oli kergelt välja loputatav. Palsam niisutas juukseid ja tegi need kergelt kammitavaks. Antud sarja toodetes on kofeiin, ženšenn ja vitamiin E, mis aitab kaasa juuksekasvu parandamisele ja kiirendamisele. Võrreldes ajaga, kui ma seda sarja ei kasutanud, mu juuksed kasvavad kiiremin ja on paremas seisukorras kui enne.

Kas ma soetaksin uuesti? 100% jah

20180923_144641

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s