OPI Tokyo kollektsioon, kevad 2019

Mõnda aega tagasi saatis OPI Eesti mulle peaaegu täieliku Tokyo kollektsiooni. Nii nagu ikka, iseloomustavad küünelakitoonid oma vastavat teemat. Sel korral on kangelaseks Tokyo ning küünelakid kannavad ka Tokyo ja Jaapani temaatikaga seotud nimesid. Mõni küünelakitoon on inspireeritud kaunist loodusest, kui samas kõrval on küünelakk, mille sünnilugu peitub Tokyo ööelus. Kui soovid rohkem teada saada, siis jätka lugemist.

opi


Tokyo kollektsioonis on 12 erinevat tooni. Mõni neist on pärlmutter läikega, kuid enamus jäävad küüntel kreemja viimistlusega.
Kõigil küünelakkidel on ühisteks omadusteks järgnevad punktid:

  • Kõik toonid on küüntel samasugused nagu nad paistavad pudelis
  • Toonid mängivad valguse ja varjudega kaunilt ning pildi peale on seda “täiesti õiget” tooni raske püüda
  • Küünelakid on hästi pigmenteeritud, kuid mõnikord on tulemus kolme kihiga ilusam
  • Püsivus on väga hea. Minu küüntel oli seitsme päevaga näha ainult küüneplaati ja veidi küüneotsi.
  • Küünelakil on suhteliselt kiire kuivamisaeg. 15 minutiga on küüned puutekuivad.
  • Pintsel on hea kujuga ning sellega on kerge lakki peale kanda. Vajadus küünenahku puhastada pärast värvimist praktiliselt puudus.
  • Ning ilma, et ma seda tegelikult mainima peaksin- kõik toonid on väga kaunid!

Alustame minu lemmikuga antud kollektsioonist. Hetkeseisuga on see ka minu lemmik sinine küünelakk üleüldse.

Chopstix and Stones
Chopstix and Stones on tume sügavsinine, milles kumab läbi väike pärlmutter helk. Kui sulle meeldivad sinised toonid, siis kindlasti heida pilk sellele peale. Ma võrdleksin seda Grease kollektsioonist pärit tooniga Chills Are Multiplying. Hea asi on see, et Chopstix and Stones on parema kvaliteediga. Chopstix and Stones ei tuhmu päevaga ära ja on lõpuni sama särav kui pealekandmisel.

IMG_20190310_200344_530.jpg

Kanpai OPI
Kanpai OPI! On helehallikas lavendlikarva küünelakk. Pildil jääb ta pigem hall, kontorivalguses hallikas lavendel ja kohati ka hallikas sinine. Seega, nii palju kui on valguseid, nii palju mängib Kanpai OPI samuti.

IMG_20190313_082000_410.jpg

Tempura-ture Is Rising
Tempura-ture Is Rising on kreemja viimistlusega oranž toon, mis piltidel jääb intensiivsem, kui tegelikult on. Vaatamata sellele, on tegelimst väga ilusa kevadise tooniga.

IMG_20190314_082239_412.jpg

Suzi-san Climbs Fuji-san
Suzi-san Climbs Fuji-san on üks kahest niiöelda kaksikust kollektsioonis. See on väga sarnane toon I’m On A Sushi Roll´ile. Suzi-san Climbs Fuji-san on sinaka mererohelise tooniga. Nii pudelis kui ka küüntel on domineerivaks alatooniks sinine.

IMG_20190325_105121_767.jpg

I’m On A Sushi Roll
I’m On A Sushi Roll on hea paariline toonile Suzi-san Climbs Fuji-san. I’m On A Sushi Roll on rohelise tooniga mereroheline Seda lakki võib võrrelda kui tumedamat mündirohelist toonile Closer Than You Might Belem, mis on pärit Lisboni kollektsioonist (kevad 2018).

IMG_20190312_222432_111.jpg

All Your Dreams In Vending Machines
Alguses kui ma nägin tooni All Your Dreams In Vending Machines, siis ma olin küllaltki skeptiline. See ei näinud üldse minu moodi toon välja ja üleüldse elektriroosa pole kunagi minu stiil olnud. Minu arvamus muutus hetkega kui esimene küüs sai endale kaks kihti lakki peale. Tulemus oli lihtsalt nii ilus ja särav. Küünelakk mängib valgusega ning kohati peegeldab lillakalt. Mul on see väikeses pudelis, kuid ma arvan, et ma soetan juurde ka suure pudeli. Mulle meeldivad küünelakid suurtes pudelites rohkem. Nad püsivad kauem värskena ning ka küüsi on kergem värvida. Pintslivars on pikem ning see teeb pealekandmise pehmemaks ja ühtlasemaks.

IMG_20190314_133339_712.jpg

Arigato From Tokyo
Arigato From Tokyo on kõige klassikalisemas mõttes roosa küünelakk. See on pudelis roosa, küüntel roosa ja ka pildil roosa.

IMG_20190317_120430_089.jpg
Mis on sinu lemmik toon antud sarjast? Jäta oma vastus kommentaaridesse.
Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.
Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.
Tänan lugemast,
Adryana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s