Tühjaks saanud tooted, 2018 IV kvartal, 4/9

Uus aasta on käes ning praegu ongi hea aeg tõmmat joon alla aastale 2018. Selles postituses vaatame, mis tooted ma kasutasin lõpuni 2018 aasta viimaste kuude jooksul. Sekka on sattunud ka tooteid, mille kasutusaeg on lihtsalt ümber saanud ning aeg on nendega hüvasti jätta.

20190105_132850

Adidas Smooth Micro Pearls Exfoliating Shower Milk

Tegemist on kergelt kooriva dushigeeliga, millel on värske lõhn ja kerge koostis. Mulle meeldis seda kasutada pärast eriti higistamaajavat trenni, sest siis dushigeeli koorivad osakesed tegid mu naha veel puhtamaks ja pehmemaks kui muidu. Dushigeel niisutas ja jättis naha värskeks.

20190105_133056

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

The Body Shop Vineyard Peach kehakoorija

Kehakoorijal oli mõnus kreemjas virsikulõhn, see kooris nahka hästi ja jättis selle niisutatuks. Kui paljud koorijad on suhkrubaasil, mis sulab nahal ära, siis see oli pigem kreemja tekstuuriga, millele oli lisatud koorivaid osakesi.

20190105_133156

Kas ma soetaksin uuesti? Vist mitte, sest mulle meeldib oliivi kehakoorija neilt rohkem

Mixa Taastav ja Intensiivselt toitev kätekreem

Mixa kätekreem oli lõhnatu ja paksema koostisega (meenutas veidi vaha) kui olin harjunud. See imendus kiiresti, niisutas hästi ja jättis naha siidiseks. Tegemist oli hea kätekreemiga, kuid erilist muljet see mulle ei jätnud.

20190105_133146

Kas soetaksin uuesti? Ei

Simple Kind To Skin Niisutavad Näolapid Mangoekstraktiga

Mulle Simple niisked näolapid on alati meeldinud. Need eemaldavad näolt meigi, niisutavad ning ei aja silmi kipitama. See on minu jaoks oluline. Kui mul on kasutuses meigi eemaldamiseks niisked näolapid, siis ma ei taha, et need ärritaks mu silmi. Näiteks kuskil reisil/matkal olles ei ole alati võimalik jooksva vee all nägu pesta, siis on ju hea, kui on niisked näolapid olemas. Simple näolapid niisutasid samuti ja jätsid naha värskeks.

20190105_133123

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

Joik Värskendav Jalavannisool Mentooli ja Piparmündiga

See jalavannisool on mu lemmik. Kui üks purgige saab osta, siis ma osta kohe uue. Ma teen jalavanne korra nädalas ning alati on põhitooteks see. Mõnikord lisan juurde ka tavalist vannisoola. Viimasel ajal segan ma seda lavendli vannisoolaga. Väga mõnus ja lõõgastav kombo. Kui on rohkem huvi, siis otsige mu blogist. Ma olen sellest päris mitmes postituses juba kirjutanud.

20190105_133047

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s