Tühjaks saanud tooted, 2018 IV kvartal, 1/9

Uus aasta on käes ning praegu ongi hea aeg tõmmat joon alla aastale 2018. Selles postituses vaatame, mis tooted ma kasutasin lõpuni 2018 aasta viimaste kuude jooksul. Sekka on sattunud ka tooteid, mille kasutusaeg on lihtsalt ümber saanud ning aeg on nendega hüvasti jätta.

20190105_132850

Amika Perk Up Dry Shampoo

Tegemist on reisisuuruses kuivshampooniga, mille ma soetasin endale Sephorast. See oli veel aeg, kui Eestist polnud Amika tooteid saada, kuid Youtube oli täis kiitvad arvustusi. Ilmselgelt, ma pidin ka Amika tooteid järele proovima.

Amika Perk Up kuivshampoon oli hästi mõnus. Sellel oli meeldivalt värske, kuid samas kergelt magus lõhn. Kui ma kandsin shampooni juustele, siis oli seda tunda, kuid lisalõhna juustele ei jäänud. See tähendab, et ma ei pidanud muretsema, kuidas mu kuivshampoon ja parfüüm omavahel läbi saavad.

20190105_133506

Amika kuivshampoon tegi juuste olukorra tunduvalt paremaks. See võttis juustelt ära rasuse välimuse ning matistas juukseid. Minu jaoks oli väga suureks plussiks kuivshampooni nähtamatus. Kuna mul on tumedad juuksed, siis viimane asi, mida ma vajan on valge/hall pudi/vagu peanahal, kuhu ma olen kuivshampooni peale kandnud. Amika shampoon kuivas juustel nähtamatuks. Kuivshampoon tegi oma tööd hästi ning ei jätnud endast ühtegi jälge maha. Igal juhul soovitan järele proovida!

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

Hask Chia Seed Volumizing Dry Shampoo

Siinkohal olin ma dilemma ees, kas sellest kuivshamponist üldsegi kirjutada või ei. Nimelt ei ole seda Eestis saada. Samas, kui te peaksite USAsse sattuma, siis Ultas ja Walmartis on sellele tihti väga head sooduspakkumised.

20190105_133035

Haski kuivshampoon tegi oma tööd hästi. See muutis juuksed kohevamaks, võttis ära rasuse välimuse ning võttis ära ka sügeluse. Teate ju küll, et kui juuksed on mitu päeva pesemata, siis peanahk hakkab sügelema. See shampoon võttis selle tunde ära. Samas oli miinuseks see, et kui ma shampooniga üle pingutasin, siis oli valget kuma juustel näha. Tegelikult mul on väga kahju, et Eestis seda ei ole, sest ma oleksin selle juba ammu endale uuesti soetanud.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s