Pupa Vamp! kollektsioon

Mõni aeg tagasi saatis Ideaal Kosmeetika mulle uue Pupa kollektsiooni Vamp! Minu pakikeses oli neli üksikut lauvärvi ja kaheksa lauvärvipliiatsit. Kui soovid neist rohkem teada saada, siis jätka lugemist.

20181118_130310

Vamp! Extreme

Vamp! Extreme on üksikute lauvärvide sari, millest mul on neli tooni. Kõik toonid on pigmenteeritud ning kerge peale kanda. Ühest “swatchist” piisas, et saada käele õige ning intensiivse pigmenteertusega toon. Must on silmalaul sama musta tooni nagu toosiski ning nii on ka teiste toonidega. Lauvärvid on tekstuurilt pehmemad ning seega on nendega ka kergem töötada.

20181118_130414

Püsivus on Vamp! Extreme lauvärvidel sama hea kui ka pigmenteeritus. Kui ma hommikul panen lauvärvi laugudele, siis õhtul on ta täpselt samas kohas ning sama intensiivne kui enne. See ei liigu paigast. Muidugi, kui sa hõõrud silmi, siis jah, aga kui näpud silmadest eemal hoida, siis on sul jumestus, mis püsib hommikust hilisõhtuni.

20181118_130840

Lauvärvid on kullakarva pakendis ning ilma aplikaatorita. Mind aplikaatori puudumine pole kunagi häirinud. Mul on välja kujunenud omad kindlad pintslid, mida ma kasutan kõigi lauvärvide pealekandmisel. Samas, antud lauvärvid on ka mugavad sõrmega pealekandmiseks. Ainult hajutamiseks oleks vaja kindlasti pintslit.

Vamp Ready-To-Shadow

Tegemist on pliiatslauvärvidega, kus sa kannad lauvärvi peale nagu joonistaksid pliiatsiga. Midagi keerukat siin ei ole. Võtad lauvärvipliiatsi, joonistad/kannad värvi peale piirkonnale, kuhu vaja ning siis hajutad kas sõrme või pintsliga.

20181118_132051

Lauvärvid on pigmenteeritud “muted” või siis kergelt tuhmid värvid. See tähendab, et kui on toon 007 tumesinine, siis see ei ole “vaata mind, siin ma olen” sinine; vaid pigem selline tume, tagasihoidlik, kuid siiski sügav pigmenteeritud meresinine. See on selline toon, mida sa vaatad ning tunned, kuidas see värv on sügavam kui alguses tundub. Selles toonis on peidus valgus ning varjud ja sinu kõige tumedamad saladused. Nali! Igal juhul on see pigmenteeritud ning vajab piisavalt enesekindlust, et tumedat välja kandat. See oli siis toon 007, tumesinine, minu kõige suurem lemmik siin kollektsioonis.

Teised toonid on sama tugevad ning sügavad kui ka toon 007. Kõik on pigmenteeritud, tumedad, hajutatavad ning tähelepanu nõudvad. Sa pead need välja kandma või nende sisemine tugevus, hing on kiratsemas.

Kui pliiatsi ots nüristub, siis aitab hädast välja teritaja, mis on kindlasti igal meigihuvilisel olemas. Kork püsib pliiatsil hästi peal ning tagab toote turvalise transpordi meigikotis kõikjale kuhu minemas oled.

20181118_132109

Vamp! kollektsioon on tugevale, iseloomuga naisele, kes teab oma väärtust ning julgeb olla see, kes ta sisemalt on; ka siis kui ta seisab üksi massi vastu. Vamp! on iseteadlik kollektsioon, mis toetab sind sinu tegemistes ning nõuab samasugust austust sinult nagu sa peaksid nõudma teistelt.

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s