Maybelline Color Sensational Shine Compulsion huulepulgad


Mõni aeg tagasi saatis Maybelline New York mulle toreda pressipakikese, kus sees olid nende uusimad huulepulgad- Color Sensational Shine Compulsion. Tegemist on peegeldavate õlide ja tugevate pigmentidega õli-huulepulkadega. Huulepulkades on 60% valgustpeegeldavaid õlisid, mis teevad huuled läikivaks ning ka hooldavad neid.

Kui soovid rohkem teada saada, siis jätka lugemist.

Huulepulk on huultel pehme ja niisutav. Kui alguses vaadata huulepulka, siis võib jääda mulje, et tegemist on tavalise kreemja huulepulgaga. Puutudes kokku huulte ja kehasoojusega, huulepulga koostises olevad õlid sulavad ning tulemus jääb läikiv. See ei ole selline huuleläike moodi läikiv, vaid pigem just läikepinnaga kreemjas huulepulk. Color Sensational Shine Compulsion õli-huulepulkadel on väga hea pigment ning huultele ei pea mitu kihti peale kandma, et värv tuleks esile. Ühest-kahest tõmbest piisab, et huuled oleksid kaunilt värvitud.

Kahefaasiline õli-õlis tehnoloogia hoiab huuled niisutatuna ning rõhutab huulepulga läiget. Rikkalikud pigmendid sulanduvad huultel ühtlaseks ning annavad kauni tooniga läike.

Kasutamine ja püsivus

Kuna tegemist on kergemate huulepulkadega ning läikiva lõppvimistlusega, siis soovitan enne peale kanda ka huulepliiatsit. Kui ei ole soovi kogu huulteala huulepliiatsiga üle käia, siis ääred tuleks kindlasti piiritleda. Nii jääb tulemus ilusam.

Color Sensational Shine Compulsion õli-huulepulgad ei ole söömis-joomiskindlad. Pärast lõunatamist tuleks huuled uuesti üle värvida, sest huulepulka ei ole enam lihtsalt alles. Mind see ei häiri, sest kuna tegemist on ikkagi õli-huulepulkadega, siis ei saagi eeldada 24 tunnist püsivust.

Pakend

Maybelline Color Sensational Shine Compulsion õli-huulepulgad on roosa tooniga metallikpakendis. Need jäävad oma iluga silma nii kosmeetikakotis kui ka peeglilaual. Kork püsib huulepulgal korralikult peal ja ma ei pea muretsema, et see kotis kogemata pealt tuleks või ära kaoks.

Huulepulk istub pakendis samal tasandil kui teda ümbritsev osa. Teisisõnu saaks öelda, et just avatud huulepulka saaks kohe kasutada, ilma,et peaks seda üles keerama. Iseenesest sellel lahendusel ei ole midagi viga, see töötab ja on ilus. Mulle paraku ei meeldi nii avatud huulepulk. Nimelt mul õnnestus kogemata huulepulgale korki peale pannes riivata huulepulka ennast ja see jättis koleda triibu. Lisaks rikutud esteetilisele poolele, sai ka kork huulepulgaga kokku. Antud olukord tekkis minu tähelepanematuse ja kiirustamise tõttu, kuid ma leian siiski, et on paremaid disainilisi lahendusi.

Huulepulga toonid

Baltikumi turul on saadaval kuus erinevat tooni. Soovituslik jaemüügihind on 9.50 eurot.


Kas teie olete juba  Color Sensational Shine Compulsion õli-huulepulki proovinud? Kuidas meeldis? Jäta oma vastus kommentaaridesse

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

One thought on “Maybelline Color Sensational Shine Compulsion huulepulgad

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s