L’Oreal Paris Infaillible 24h Fresh Wear Jumestuskreem

Mõni aeg tagasi saatis L’Oreal mulle paki kõige uuemate toodetega. Nende seast leidsin ka uued Infaillible 24h püsivust lubava jumestuskreemi. Kui soovid sellest rohkem teada saada, siis loe edasi.

20180820_125947

Pakis oli kaks tooni: 15 Porcelain ja 120 Vanilla. Nii nagu numbritest võib järeldada, siis 15 Porcelain on heledam kui 120 Vanilla. Mulle sobib 15 Porcelain nagu valatult. Vaatamata soojale suvele, õnnestus mul õnneks küllaltki heledaks jääda. Jäid ära mured, et jumestuskreemi toon ei sobi või kuidas leevendada päikesepõletusi.

Jumestuskreem on küllaltki vedela koostisega, mis teeb sellest kergelt pealekantava toote. See ühtlustub nahal hästi ning on kerge hajutada nii pintsli kui ka meigikäsnaga.

Infaillible 24h Fresh Wear sisaldab hüaluroonhapet, mis muudab jumestuskreemi ka kergelt niisutavaks ning see omakorda ei tekita niiöelda tolmust maskilaadset efekti. Samas see sobib minu nahatüübile. Mul on kombineeritud-rasusele kalduv nahk, kuid vaatamata sellele sobis mulle niisutav jumestuskreem. Usun, et Infaillible 24h Fresh Wear sobib ka kuivema nahatüübiga näole.

Infaillible 24h Fresh Wear püsis veatult peal terve päeva. Pudeli peal on kirjas, et püsib kuni 24 tundi, kuid seda ma järgi katsetama ei hakanud. Kui just ei tee tööpostil 24 tunnist vahetust, ei näe ma põhjust, miks ennast sundida üleval olema. Ööseks tuleks jumestus ikka maha võtta ja lasta nahal hingata. Nii püsib nahk puhtamana ja klaarina.

20180820_125947

Infaillible 24h Fresh Wear on pakendatud klaaspudelisse, millel on pump. Mulle meeldivad pumbaga jumestuskreemid. Neid on kerge kasutada ning jumestuskreem püsib kauem pudelis värskemana. Antud jumestuskreem tuleks ära kasutada 12 kuud pärast avamist.

Kas sa oled juba Infaillible 24h Fresh Wear jumestuskreeme proovinud? Kuidas sulle meeldis?

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

20180820_125947Tänan lugemast,

Adryana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s