Tühjaks kasutatud tooted 5/6

Ma olen taaskord tühjaks kasutanud paraja koguse tooteid, et teha neist postitus. Siin hulgas on ka tooteid, mis on jäänud mul ühel või teisel põhjusel riiulile seisma ning nende säilivusaeg on läbi.  Ma räägin toodetest, mis on olnud aastaid mu lemmikud ning ka neist, mis olid toredad, aga uuesti ma neid ei soetaks.

20180923_134915

Pixi Rose Cream Cleanser

Pixi Rose Cream Cleanser näopuhastusemulsiooni on rikastatud roosi ja kameeliaga. Nii nagu te võisite juba arvata, oli tootel kerge roosilõhn. Roosiaroom oli meeldivalt mahe ja veidi ka värskendav.

Toode oli formuleeritud saviga ning see on ka põhjus, miks see ei vahutanud. Ma pean tunnistama, et alguses oli see natuke harjumatu, sest tavaliselt on mul kasutuses näopuhastustooted, mis vahutavad. Näopuhastusemulsiooni mittevahutamine ei muutnud tulemust. See puhastas näo kergelt ja efektiivselt. Koos puhastamisega Pixi Rose Cream Cleanser ka niisutas ja toitis nahka.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

20180923_145009

L’Oreal Pure Clay Detox Mask

Tegemist oli savimaskiga, mis jättis naha mõnusalt värseks ja pehmeks. See on peamiselt mõeldud probleemsele ja pigem rasusele nahale. Mulle meeldis maski pehme tekstuur ning seda oli kerge peale kanda. Mask lõhnas värskelt ja aitas kohati ka kinnise nina vastu. Igal juhul, mul tegi see hingamise nohuga kergemaks küll.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

20180923_145150

OPI Infinite Shine 3 Gloss/Brilliant pealislakk

Tegemist on OPI Infinite Shine sarja pealislakiga. See pikendas mu küünelaki püsivust kuni kümne päevani. Seda juhul, kui ma kasutasin ka alus- ning põhilakina Infinite Shine sarja tooteid. Tavalise laki püsivust pikendas see seitsme-kaheksa päevani, mis on igati korralik tulemus. Kuna ma kasutasin seda nii tavalisel kui ka Infinite Shine sarja lakkidel, sai see mul kiiremini otsa, kui ma arvestasin. Igal juhul ma soovitan Infinite Shine sarja lakid järele proovida. Neil on super pigment ja need püsivad peal ülihästi.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

20180923_145338

Sephora Vetika Kangasmask

Vetka kangasmask puhastab ja aitab nahal vabaneda toksiinidest. Vähemalt nii oli paki peal kirjas. Reaalsuses ma seda ilmselgelt kontrollida ei saanud, aga pärast maskitamist oli mõnus tunne nahal küll. Mask andis nahale puhta, niisutatud ja värske tunde. Mulle üleüldse Sephora kangasmaskid meeldivad ja ma pole veel pidanud pettuma. Mul on ainult kahju, et Sephorat Eestis ei ole.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

20180923_144611

Erborian Bamboo Shot Mask

Tänu bambuseektraktile mask niisutas mõnusalt ja jättis nahale värske tunde. Selle lõhn oli meeldiv ning seerum imendus nahasse kergelt.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

TonyMoly Red Wine Mask Sheet ja Aloe Mask Sheet

Ehk siis punase veini mask ja mask aloe ekstraktiga. Mida need teha lubavad või lubasid, ma ei tea, sest kogu pakend on korea keelne. Igal juhul ma võin öelda, et mulle need maskid meeldisid. Mõlemad niisutasid ja jätsid naha meeldivalt värskeks.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

20180923_142314

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi.

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s