Tühjaks kasutatud tooted 1/6

Ma olen taaskord tühjaks kasutanud paraja koguse tooteid, et teha neist postitus. Siin hulgas on ka tooteid, mis on jäänud mul ühel või teisel põhjusel riiulile seisma ning nende säilivusaeg on läbi.  Ma räägin toodetest, mis on olnud aastaid mu lemmikud ning ka neist, mis olid toredad, aga uuesti ma neid ei soetaks.

20180923_134915

Davidoff Cool Water Woman

See lõhn on olnud minuga aastaid. Alguses oli Davidoff Cool Water lihtsalt sinine pudel minu ema vannitoa riiulil. Kolm aastat tagasi sai see siniseks pudeliks minu vannitoa riiulil. See on lõhn, mille järele ma haaran peamiselt suvisel perioodil. Cool Water lõhnab värskelt nagu varakevadine päikesetõus Alpidel. Ma ei ole seal kunagi käinud, aga ma kujutan ette, et see on sama vabastav, värske ning õnnejoovastav kui Davidoffi Cool Water.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

20180923_145322

It’s Skin Green Tea Watery Toner

Tegemist oli värskendava ja niisutava näotoonikuga. See lõhnas mõnusalt ja tegi oma tööd hästi.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

20180923_144937

Vivi Herbal Face Tonic

Tegemist oli näotoonikuga, mid ama kasutasin peale näopuhastamist. Oma tööd tegi see vist hästi, aga mind häiris selle lõhn. Mulle ei meeldi väga taimsed-apteegilikud lõhnad. See toonik lõhnas tugevalt aniisi ja apteegitilliga (fenkoliga). Toonik jättis naha küll niisutatuks, kuid ei andnud värskust, mida oleksin toonikult oodanud. Pigem jäi mu nahale tunne, et peaks veel millegagi toniseerima, sest harjumispärast puhtuse tunnet ei olnud.

Kas ma soetaksin uuesti? Ei

Marc Anthony Grow Long shampoon ja palsam

Ma olen seda sarja kasutanud juba rohkem kui aasta. Shampoon vahutas mõnusalt, lõhnas hästi ja oli kergelt välja loputatav. Palsam niisutas juukseid ja tegi need kergelt kammitavaks. Antud sarja toodetes on kofeiin, ženšenn ja vitamiin E, mis aitab kaasa juuksekasvu parandamisele ja kiirendamisele. Võrreldes ajaga, kui ma seda sarja ei kasutanud, mu juuksed kasvavad kiiremin ja on paremas seisukorras kui enne.

Kas ma soetaksin uuesti? Jah

20180923_144641

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s