Maybelline Dream Matte BB kreem

Mõni aeg tagasi saatis Maybelline mulle vahva pakikese uute BB kreemidega, mida ma huviga kohe ka kasutama hakkasin. Praeguseks on sellest juba mõni nädal möödas ja nüüd jagangi oma muljeid ka teiega.
20180930_165631

Enne, kui ma jagan oma muljeid Maybelline Dream Matte BB kreemist, räägin ma paari sõnaga, mis see BB kreem üldsegi on.

BB kreem on lahtiseletatuna Beauty Balm (ilukreem) või Blemish Balm. BB kreem hõlmab endas niisutajat, aluskreemi, päikesekaitsekreemi, peitekreemi ja jumestuskreemi.

Nii nagu tavaliselt, kui mõni toode lubab teha kõike, siis ta tavaliselt kõike seda ikkagi ei tee. Minu jaoks on BB kreem ideaalne kaaslane kergema meigi päevadel. See toonib ja ühtlustab kergelt mu jumet. Kas ma kasutaksin seda ka jumestuskreemina? Ei, seda BB kreem kahjuks ei suuda. Samas, ega ta ei peagi, sest kui on vaja jumesestuskreemi, siis peaks ka jumestuskreemi järele haarama.

20180930_165737

Dream Matte BB on nahka täiustav kreem ja matistav aluskreem salitsüülhappe ja SPF 15ga. Seda saab kasutada nii üksi kui ka jumestuskreemi all. Mina kasutasin seda üksi, sest minu jaoks läheks BB kreem ja jumestuskreem korraga nahale raskeks.

Dream Matte BB kreemi kulub korraga hästi vähe. Paarist tupsust põskedele, laubale, lõuale piisas täiesti, et see hajutades teeks mu näonaha ühtlaseks. Lisaks näonaha ühtlustamisele katab see ära ka väiksemad vistrikud.

20180930_165748

Püsivus on antud Dream Matte BB kreemil täiesti korralik. Kui hommikul see peale panna, siis kella 5ks-6ks õhtul on ainult näha, kuidas see on põskedelt veidi ära kulunud. Ma rohkem BB kreemilt ei ootagi, seega mulle sobib ideaalselt. Kui ma tean, et peaksin ka õhtul olema korraliku jumestusega, siis ma juba hommikul kasutaksin teisi tooteid.

20180930_165707

Viimistlus on Dream Matte BB kreemil matt ning ühtlane. Seda on kerge peale kanda ja hajutada ühtlaseks. Mina kasutan BB (ja CC) kreemide puhul oma sõrmi. Loomulikult saaks ka meigikäsna või pintsliga, aga mulle meeldib sõrmedega rohkem. Kuna BB kreemil on kergem koostis, siis ka sõrmedega peale kandes jääb tulemus ilus. Muidugi tuleks enne käed ikka puhtaks pesta, et oleks hügieenilisem.

20180930_165631

Kas sa eelistad pigem BB- või CC-kreeme? Või hoopis jumestuskreemi? Jäta oma vastus kommentaaridesse.

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s