BYS Highlight 2 särapuudrite palett

Mõni aega tagasi ma sain rikkaliku PR pakikese BYS Cosmetics Eestilt. See sisaldas endas uusimaid tooteid. Selles postituses vaatame BYS Highlight 2 särapuudrite paletti.

20180704_184058

Särapuudrite palett on metallist ristkülikukujulises toosis nagu nende parimad lauvärvidki. Kuigi idee poolest pole see mu esimene valik reisile kaasa võtmiseks. Miks? BYS´l on olemas Sculpt & Glow palett, mis on reisile kaasa võtmiseks parem. Loe lähemalt sellest siit.

Tulles tagasi antud paleti juurde, siis ma võin öelda, et paletis on ilus valik erinevate toonidega särapuudreid. Kuigi särapuudrite toosid ise on piisavalt suured, et ole üleüldine pakend kohmakalt ebamugav.

20180704_183549

Paletis on viis erinevat särapuudrit. Valikus on hõbedase, kuldse, külma roosaka, sinise ja rohelise lõppviimistlusega särapuuder. Särapuudritel ei ole juurde lisatud glitterit/sädelust, mistõttu on lõppviimistlus kumav.

Ühel metalsel särapuudril on shampanjakuldne toon. Alatoon on särapuudril soe ning sobib minu jumega hästi. See meenutab mulle The Balm Mary-Lou Manizer tooni.

Teisel metalse varjundiga särapuudril on hõbe ja külm alatoon. Mulle meenutab see jäist peegeldust klaasil pärast külma ööd. Minu meelest sobib see suurepäraselt pigem kahvatule nahale või sinistes toonides silmameigiga.

Roosa, sinise ja rohelise lõppviimistlusega särapuudrid sobivad külmema jumestusega ning need annavad ka head

20180704_184036

BYS särapuudritel on tagasihoidlikum kuma. Käe peale proovides ei tule ilu hästi esile, kuid kui kanda särapuudrit juba peaaegu valmis jumestusele, on tulemus hoopis teine. Mulle meeldib BYS kerge sära, sest see sobib peale kanda ka siis, kui ei ole tegemist tugeva meigiga. Vajadusel saab peale kanda mitu kihti, mis muudab tooni intensiivsemaks.

Nii nagu ma ka mainisin enne, on puudrite toosid korraliku suurusega. Särapuudri või lehvikpintsel mahub neile hästi, ilma, et puutuks kokku kõrvaloleva tooniga. Neid on nahal kerge hajutada. Suur pluss on ka see, et särapuudrid ei tolma liigselt. Särapuudrid püsivad peal hästi ning koos kinniva meigispreiga isegi paremini.

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s