Maybelline Total Temptation Brow Definer

Mõni aeg tagasi saatis Maybelline mulle rikkaliku PR pakisese oma uusimate toodetega. Nende seas oli ka Total Temptationi kulmupliiats.

20180713_181020

Mulle saadetud kulmupliiats on toonid Deep Brown ning see on minu jaoks ideaalne. Kuna mul on tumepruunid juuksed/kulmud, siis see on suurepärane toon, millega täiustada veelgi oma kulme.

20180713_181301

Kulmupliiatsi ühes otsas on väike ümar harjake, millega kulmukarvakesed õigesse asendisse sättida. Kui see on tehtud, siis pliiatsi teises otsas on peidus aplikaator, millega kulmud tumedamaks toonida.

20180713_181254

Kulmupliiats on teemantikujulise otsaga ning sellega on mugav kulme toonida. Tervam tipp sobib ideaalselt nii nurkade kujundamiseks kui ka kulmusaba täiuslikumaks joonistamiseks.

20180713_181119

Mul püsib kulmupliiats ilusti terve päeva ja rohkemgi veel. Kuna mul endal on ilus tume pigment ja kulmukuju, siis mul kulub kulmudele meigi tegemisel väga vähe aega. Paar tõmmet üle kulmude, harjakesega üle ja ongi valmis.

20180713_181158

Igal juhul ma soovitan kulmupliiatsit järele proovida ja veenduda ise selle headuses.

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s