Maybelline Total Temptation lauvärvipalett

Mõni aeg tagasi saatis Maybelline mulle rikkaliku PR pakisese oma uusimate toodetega. Nende seas oli ka Total Temptationi lauvärvipalett.

20180713_174353

Lauvärvipalett on plastikust pakendis, mis vaatamata kergele kaalule on korraliku kaane ja kinnitusega. Lauvärvipaletis on lisaks lauvärvidele ka kaks särapuurdit, millega täiustada üldist jumestust.

Total Temptationi paleti tagaküljel on ka väikesed õpetused-joonised, kus on näha, mis värvi kuhu kanda, et tulemuseks oleks ilus jumestus. See on suur abi neile, kes alles alustavad meigiga või kellel on inspiratsiooni vaja.

Palett on jaotatud justkui kaheks erinevaks jumestuseks. Üks pool on soojades päikeseloojangu või liiva toonides ning teine pigem mahedates marjatoonides. Muidugi võib leida ka enda jaoks ideaalne jumestus kahte poolt kombineerides. Midagi pole keelatud ning kõik on vaba ja lubatud meigimaailmas.  

20180713_174502

Lauvärvid ja särapuudrid on pehme tekstuuriga ning kergel hajutatavad. Paletis on nii säravaid-sädelevaid kui ka matte lauvärve, mis kõik kokku on ideaalne kombinatsioon.

Toonid on pigmenteeritud, kuid ma sellegipoolest kannaks enne silmalaugudele praimerit ja siis alles lauvärve. See toob toonid paremini esile ning pikendab püsivust.

20180713_175944

Lauvärvid kui ka särapuudrid püsivad peal ilusti 8 tundi.

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

One thought on “Maybelline Total Temptation lauvärvipalett

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s