Maybelline Master Chrome särapuuder

Mõni aeg tagasi Maybelline saatis mulle rikkaliku PR pakikese nende uusimate toodetega. Täna räägime uuest Master Chrome särapuudrist toonis 100 Molten Gold.

20180713_180121

Nii nagu ma sissejuhatuses mainisin, tegemist on särapuudriga toonis 100 Molten Gold.

Särapuuder on pakendatud plastikust ümarasse toosi, millel on läbipaistev kaas ja musta tooni kiri peal. Puudrile on pressitud geomeetriline muster, mis lisab juurde elegantset esteetilisust.  

20180713_180257

Särapuudril on väga hea pigment ning hajutatavus. Vaatamata lihtsale hajutatavusele, püsib särapuuder peal terve päeva.  Puudrit kergelt peale kandes saab lihtsalt saavutada “päikesekiir paitab helgelt põske”. Samuti saab puudrit rohkem peale kandes saavutada “oota, ole paigal, ma kontrollin oma välimust” efekti. Lühidalt öeldes, antud särapuuder on super ja peaks vastama kõigi kasutajate soovidele.

Särapuudrit saab ka kasutada silma sisenurgas, et tuua silmameigile juurde valgust ning mitmedimensioonilisust. Kui Master Chrome kasutada samal ajal ka särapuudrina, siis kogu jumestus on terviklik ning toonidelt seotud.

Püsivus on Master Chrome´l super! Kui ma kannan selle hommikul peale, kinnitan meigispreiga, siis on seda näha ka õhtul.

20180713_180725

Igal juhul soovitan järele proovida! Või kui sa oled seda juba kasutanud, siis kirjuta oma muljed mulle kommentaaridesse!

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

One thought on “Maybelline Master Chrome särapuuder

  1. Mulle nii meeldivad igasugused särapuudrid, highlighterid.. ühesõnaga kõik mis särab. 😀 Nüüd pean kindlasti selle Maybelline’i särapuudri ka järgi proovima. Muidu kasutan igapäevaselt Sampure Mineralsi pealispuudrit GLOW. Kui päikese käes end peeglist vaadata, siis see sära on niiiiiii kaunis! 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s