Make Up Store uued xMat huulepulgad ja Microshadow lauvärvid

Eelmine nädal saatis Make Up Store mulle mõned oma uusimad lauvärvid ja huulepulgad. Tooted olid peidetud pisikese kummutit meenutava karbi sisse. Kummuti sahtleid sai avada ning seal need huulepulgad-lauvärvid end peitsidki. Kui soovid neist rohkem teada saada, siis jätka lugemist.

photostudio_1530810227780

XMat huulepulgad

Kummuti sahtlist leidsin kolm erinevat tooni huulepulka. Värvid varieerusid heledamast roosast tugevama punaseni.

photostudio_1530812593102

Vaatamata erinevatele toonidele, on huulepulgad oma olemuselt samasugused. Kõik kolm huulepulka on niisutavad, hea pigmendiga ning pikaajalise püsivusega. Isegi siis, kui huulepulk on päeva teiseks pooleks huultelt kulunud, on pigment veel alles ning toon ikkagi olemas. Huulepulk kulub pigem söömise kui joomisega. Juues nad klaasile-kruusile jälgi ei jäta ning see kaunis “huulepulk veiniklaasil” pilt Insta jaoks jääb tegemata. Mulle selline lahendus igati sobib, sest ma pigem kannan kaunist jumestust kui värskendan pärast igat lonksu huuli.

photostudio_1530812623610
Vasakult paremale: Impress, Eldorado, Precious

Selleks, et Make Up Store huulepulgad huultel ilusad oleksid, soovitan ma eelnevalt huuli koorida ning kasutada kindlasti ka huulepliiatsit. Huulepliiatsiga on huulepulka kergem peale kanda ning see pikendab ka püsivust. Tulemus on ühtlasem ning viimistletum.

photostudio_1530880677074
Impress
photostudio_1530880773139
Precious
photostudio_1530880824889
Eldorado

Microshadow Lauvärvid

Lauvärve oli kummutisahtlis neli. Toonid “Sweet Peach”, “Mariage” ja “Tutti Frutti” on kreemjama koostisega kui tume “Jade”. “Jade” kuivema koostisega ja kergelt puudrisem.

photostudio_1530810549289
Vasakult paremale: Jade, Mariage, Sweet Peach, Tutti Frutti

Kõik toonid on kaunid ning nendega on kerge töötada. Lauvärve on mõnus hajutada ning kuna neil on hea pigment, siis ei lähe kaua aega, et saavutada ideaalne jumestus. Tugeva pigmendiga ning kerge hajutamisega lauvärvidega on alati lust toimetada. Samuti on toonid ideaalsed suveks ning pidudeks.

photostudio_1530880864578
Vasakult paremale: Mariage, Jade, Tutti Frutti, Sweet Peach

Make Up Store lauvärvid püsivad peal terve päeva. Piltidel näete swatche tõmmatuna puhtale käele. Kui lauvärvi alla kanda veel primerit/aluskreemi, siis värvid on veelgi erksamad ning püsivad kauem ideaalsena.

 

photostudio_1530810456795

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s