NYX Slip Tease ja Metallic glitter ehk IBK2018

Ilublogijate kokkutulekult lahkusid kõik blogijad suure kotiga, mis oli täis head ja paremat. Täna räägin ma lühidalt NYXi Slip Tease toonitud huuleõlist ja glitterist.

20180623_204307

NYX Slip Tease toonis Fire Dancer

NYX Slip Tease on täistoonis huuleõli. See tähendab, et tegemist on hooldava huuleõliga, mis täidab väga hästi ka huulevärvi ülesannet. Slip Tease kuivab huultel küll kauem kui tavaline matt huuletoon, aga see ei kuivata huuli. Teate küll neid matte huulepulki või vedelaid huulepulki, mis jäävad huultel nii kuivad ja krobedad. See ei ole kindlasti üks neist. Jah, see kuivab matiks, aga ei jäta ebamugavat tunnet.

Toon Fire Dancer on tume roosakas veinipunane. Sellest on tumeda punase viinamarja hõngu, luksuslikku tumepunast sametit ning ka kerget lillakat alatooni.

20180622_214756

Kuni Slip Tease huultel kuivanud ei ole, jätab see jälgi kruusidele/klaasidele. Slip Tease kuivab aeglasemalt kui nt Lip Lingerie, kuid tulemus on ikkagi sama kaunis. Pigment on huuletootel olemas ning värvivalik on lai. Samuti on Slip Tease kauapüsiv ning kaunistab igat kandjat.

NYX Metallic Glitter

Glitterit ma veel proovinud ei ole, kuid pakendis näeb väga kaunis välja. Glitter on toonis Lumi-Lite ning see sädeleb nagu lumi päikesepaistelisel talvehommikul.
20180623_204307

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s