The Body Shop kehajogurtid

Mõni aeg tagasi saatis The Body Shop mulle vahva paki, mis nägi välja nagu minikülmik. Selles “minikülmikus” oli teepuuõli näomask, millest ma kirjutasin siin. Lisaks näomaskile oli seal ka kaks kehajogurtit- üks mandlipiima ja teine mango lõhnaga. Kui soovid neist rohkem teada saada, siis jätka lugemist.

20180421_145023

Kehajogurt on geel-kreemi tüüpi niisutaja, mis imendub nahka sekunditega. See tähendab, et kiirel hommikul pole vaja eraldi aega arvestada kreemi imendumise peale. Seni kuni jalad on sisse kreemitatud, on keha juba kuiv, et riietuda. Selle juures on suur AGA- sekunditega imendumine toimib, kui kehajogurtit kanda peale niiskele nahale. Vastasel juhul võtab geel-kreemi imendumine rohkem aega kui 15 sekundit.

20180421_145141

Pärast kehajogurti pealekandmist on paar sekundit selline keepuv tunne, kuid see kaob kiiresti. Tulemuseks on pehme siidine nahk. Lisaks pehmusele ja niisutusele jätavad kehajogurtid naha ka mõnusalt lõhnama. Samas ei ole lõhn nii tugev, et peale ei saaks kanda parfüümi või lõhnaõli. Omavahel need kaks võistlema ei hakka ning peale jääb ikkagi parfüümi aroom.

20180421_145233

Mango kehajogurt sisaldab mandlipiima ja mangoekstrakti. Mandlipiima kehajogurt ainult mandlipiima. Selles mõttes, seal on muid koostisosi ka, aga lisaks mandlipiimale ei ole lisatud mangoekstrakti, sest vastasel juhul oleks see mango kehajogurt 🙂 Mõlemad kehajogurtid sisaldavad biofermenteeritud hüaluroonhapet, mis on eriti niisutav ning sobib ka tundikule nahale. Lisaks hüaluroonhappele on lisatud ka taimset glütseriini, et naha niiskus säiliks ülemises kihis ning nahk tunduks sile ja siidine.

Kehajogurtid sobivad kõigile nahatüüpidele. Need ei sisalda parafiini ega mineraalõlisid. Samuti on kehajogurtid 100% vegan.

20180421_145159

Kui sa oled vähegi kursis The Body Shopi toodetega, siis sa tead, et mõlemal kehajogurtil on mõnusalt värske lõhn. Mõne tundlikuma nina jaoks need võivad alguses pisut tugvad tunduda, kuid keha peale laiali määrides lõhna intensiivsus kahaneb veidi. Mind pole The Body Shopi lõhnade intensiivsus kunagi häirinud, pigem just vastupidi. Mulle väga meeldib nende mandli kui ka mandlipiima sari, samuti ka shea või ja maasikas ning ploom. Ohh, see nimekiri on tegelikult päris pikk!

Kui ma peaks valima ühe neist kahest, siis ma valiksin mandlipiima oma. Mõlemad on mõnusa lõhnaga, niisutavad hästi, jätavad naha siidpehmeks, aga minu nina lemmik on siiski mandlipiimaa oma.

20180421_145023

Selline see kehajogurtite tutvustus saigi! Kui teil on küsimusi või kommentaare, siis võite need jätta mulle postituse alla.

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

One thought on “The Body Shop kehajogurtid

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s