Revlon Colorstay Exactfiy ja Colostay Overtime arvustus

Mõni aeg tagasi saatis Revlon Eesti mulle nende kolm uut toodet katsetamiseks. Pakikeses oli Colorstay Exactify rullikuga silmalainer ja Colorstay Overtime huulevärv. Kui soovid neist rohkem teada saada, jätka lugemist.

20180421_143659

Revlon Colorstay Overtime huulevärv
Minu pakis oli kaks tooni- Unlimited Mulberry ja Unlimited Wine.

20180421_143748
Unlimited Mulberry on rohkem igapäevane tagasihoidlikum toon. See meenutab mulle vanaroosat, mis sobib kokku iga jumestuse ja riietusega. Unlimited Mulberry on turvaline valik, mis sobib ka iga nahatooniga, vahet pole kui palju eestimaine päike sind paitanud on.

20180421_144205

20180421_144250
Unlimited Wine on punane-punane, millel on kerge sädelus. See on suurepärane toon pidulikumaks ürituses või siis ka kontorisse, kui soovi on. Minul pole probleemi kanda silmapaistvaid toone ka päevasel ajal. Tuleb lihtsalt teha õige silmameik ning punane huul ongi tasakaalustatud.

20180421_144536

20180421_144807
Huulevärv on kaheosaline. Alguses peab peale kandma värvi ning siis läike. Värv kuivab huultel siidjaks matiks ning läige annab sellele värskuse tagasi. Minu teada peaks läige värvi veel kinnitama huultele, kuid kas see ikka on nii?
Revlon lubab püsivuseks 16 tundi. Mina vaidlen sellele vastu. Võib-olla on naisi, kellel see huulevärv püsib peal 16 tundi, kuid mina ei ole üks neist. Mul püsis huulevärv peal ilusti kuni esimese suvise jäätiseni. Pärast jäätise söömist oli mul värv huule siseäärelt kulunud ning ma oleks pidanud huulevärvi värskendama. Õnneks oli mul tol korral peal Unlimited Mulberry ja seda kulumist ei olnud ka nii näha. Unlimited Winega oleks olnud kontrast märgatavam. Järgnevad korrad võtsin ma huulevärvi kaasa ja värskendasin oma huuli pärast igat söömist. Toonid on iseenesest ilusad, aga kahjuks 16 tundi need minul peal ei püsi.

Revlon Colorstay Exactify Liquid Liner
Tegemist on uudse rullikuga silmalaineriga. Mina olin seda varasemalt näinud ainult MACi loomingus ning arvustused sellist tüüpi silmalaineri kohta olid negatiivsed. Seega, võite oletada, et ka mina võtsin Exactify silmalaineri kätte teatud skepsisega.

20180421_144012
Nii nagu eelmises lõigus mainisin, laineri otsikuks on pisike rullik. See meenutab mulle pitsalõikurit. Rullik istub mõnusalt purgikeses ning kui kork lahti keerata, siis väikesed harjased eemaldavad üleliigse toote aplikaatorilt. See tähendab seda, kui tõmmata lainerijoont, siis rullik annab välja täpselt parajalt toodet. Lainer ei jookse laiali ning rullik ei jää ka kraapivalt kuivaks. Silmalainer kuivab läikivaks tumemustaks tooniks ning püsib peal terve päeva. Lainerit on silmameigi eemaldajaga kerge maha võtta ning see ei määri nahka.
Ma usun, et kuna tegemist on paljude jaoks uudse laineriotsikuga, siis sellega toimetamine võib olla võõrustav. Esimesed korrad olin ma päris hädas. Ikka tuli lainerijoon liiga pikk või hoopistükis kõver. Pärast kolmandat-neljandat korda sain asja käppa ning tulemus oli ilus ja korrektne. Praegu mul pole enam isegi vahet, millist lainerit kasutan, kas pintsli või rullikuga, sest tean, et tulemus on igal juhul ilus.

20180421_143905
Kokkuvõtvalt võin öelda, et mõlemad tooted on head ja ilusad, kuid neil mõlemal on paar asja, mida tasuks meeles pidada. Colorstay Overtime puhul ma võtaksin huulevärvi kaasa, kui kodust lahkuda. Colorstay Exactify laineri puhul tuleb harjutada pealekandmist paar korda enne kui asja selgeks saab.

20180421_143659
Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.
Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blogi, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile. Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.
Tänan lugemast,
Adryana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s