Melvita Pulpe De Rose

A little while ago I.L.U. sent me a PR package here I found two Melvita Pulpe De Rose range products. In this post we will take a look at them both.

Mõni aeg tagasi saatis I.L.U. mulle pakikese, kus olid uued Melvita Pulpe De Rose sarja tooted. Selles postituses vaatame neid lähemalt.

20180421_143354

Plumping Radiance Cream

It is a moisturising face cream which is enriched with C vitamin from rose hip.

Tegemist on niisutava näokreemiga, mida on rikastatud kibuvitsast saadud C-vitamiiniga.

The face cream moisturises, brightens and protects the skin. It forms a nice layer of protection and dissolves into my skin quickly. It is in a pump type of package. I personally have actually a preference when it comes to face creams.  I like my creams in a package with a pump. It keeps them fresh longer.

Näokreem niisutab, kirgastab ja kaitseb nahka. See moodustab nahal õhukese kaitsekihi ning imendub nahka kiiresti. Kreem on pumbaga tuubis. Ma tegelikult eelistangi näokreeme pumbaga tuubis või pudelis. Pumbaga tuubis või pudelis kreemis püsivad kauem värsked.  

Like I said before, the cream is enriched with rose hip. That means it is enriched with C vitamin. The cream has a sweet rose scent. It helps skin to look fresh and smooths fine lines in the mornings. I like it a lot. It is also a convenient cream to take with you on travels. The tube doesn’t take much space in your cosmetics bag.

20180421_143415

Nii nagu ma enne mainisin, on kreemi lisatud kibuvitsa ekstrakti. See tähendab, et kreemis on C-vitamiin, mis mõjub näole noorendavalt. Pärast kreemi pealekandmist on nahk mõnusalt niisutatud, värske ja peenikesed kortsud on vähem märgatavad. Kreem niisutab näo kogu päevaks. Minu suure poolehoiu saab Melvita Plumping Radiance kreem ka veel selle tõttu, et lisaks pumbaga tuubile, ei võta see ka kosmeetikakotis palju ruumi. See tähendab, et Melvita kreem on suurepärane reisile kaasa võtmiseks.

It suits my skin and doesn’t break me out. I have used it almost a month now, and I believe I can suggest it to others who have combination skin as well.

Melvita Plumping Radiance kreem sobib mu nahale suurepäraselt. Ma olen seda kasutanud umbes kuu ning ma pole märganud ühtegi negatiivset aspekti. Usun, et see sobib ka teistele, kellel on kombineeritud näonahk.

Plumping Radiance Duo

With this product I have kind of love-hate relationship. The reason is that the product is a duo of a Damask rose fruit and its flower, and Damask rose water and oil. Everything sounds great, but for me the scent of the oil was too strong. Unfortunately, I didn’t become friends with it even after a few times of use. I tried to make it work for me, but unfortunately I failed. The scent was still a tad too intense for me. Other than the scent, the product was great. It softened the skin and gave it a nice, fresh and youthful look.

20180421_143434

Melvita Plumping Radiance Duo seerumiga on mul armastuse-vihkamise suhe. Radiance Duo seerum on kahefaasiline. See koosneb Damaskuse roosiveest ning õlist. Kõik kõlab iseenesest ju hästi? Kahjuks minu jaoks oli õli lõhn seerumis liialt tugev. Ma proovisin seda ignoreerida ja üritasin ikka kasutada, kuid kahjuks jäi tulemus samaks. Minu jaoks on lõhn lihtsalt veidi liiga intensiivne. Vaatamata sellele on toode iseenesest hea. Seerum niisutas nahka mõnusalt ja tegi selle pehmeks. Tulemuseks oli värske tunne ja toniseeritud, niisutatud ning pehme nahk.

20180421_143354

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s