Physicians Formula Mineral Wear Talc-Free All-in-1 ABC Cushion Foundation SPF 50

A little while ago I received a generous package from Ideaal Kosmeetika. One of the products was Physicians Formula Mineral Wear Talc-Free All-in-1 ABC Cushion Foundation SPF 50. I have been using it for a while. If you want to know what I think of it, keep reading.

Mõni aeg tagasi sain ma rikkaliku paki Ideaal Kosmeetikalt. Üks pakis olevatest toodetest oli Physicians Formula Mineral Wear Talc-Free All-in-1 ABC Cushion Foundation SPF 50 ehk siis jumestuskreem. Ma olen seda kasutanud päris pikalt juba ning nüüd ongi aeg sellest teile ka muljetada.

20180303_154950

What it is? / Mis see on?

It is a cushion foundation with light coverage and high SPF, which makes it perfect for summer. The foundation has a weightless mineral formula which perfects complexion without feeling heavy on skin. It corrects visible imperfections, blurs fine lines and pores. The foundation has a satin airbrushed finish. SPF 50 Broad Spectrum Sunscreen protects from UVA/UVB rays.

20180303_155038

Tegemist on cushion jumestuskreemiga, millel on kerge katvus ja kõrge SPF kaitse. Cushion jumestuskreemi võiks eesti keeles kirjeldada kui padi- või käsnjumestuskreemi (?). Kompaktsesse puudritoosis on käsn, mis on läbi immutatud vedela jumestuskreemiga.

Jumestuskreemil on kerge koostis, mis ühtlustab jumet, katab ära peened kortsukesed ja poorid. Mulle meeldib, et see ei jäta näole rasket, maskilaadset tunnet. Lõppviimistlus on satiinne ning ühtlane. Laia spektrumiga SPF 50 kaitseb nahka UVA/UVB kiirguse eest.

ABC Cushion Technology? What does it mean? / Mida tähendab ABC Cushion tehnoloogia?

ABC Cushion Technology means that the foundation is ultra-fluid and lightweight on the skin. It fills fine lines, pores and the result is smooth. The cushion sponge dispenses the perfect dose for each tap. Thanks to that, you get enough product with one go to cover your cheek. If you want more coverage, then the second tap will perfect it even more. You can build it up to medium coverage.

20180423_140347

 

ABC Cushion tehnoloogia tähendab seda, et jumestuskreem on eriti vedel ja naha peal kerge. See täidab peened kortsukesed, poorid ning tulemus on ühtlane. Padjake toosi sees annab iga kord ideaalse koguse, et saaks katta korraga terve põse. Kui sellest katvusest ei piisa, võib kohe peale kanda ka teise kihi. Jumestuskreemi saab peale kanda vajadusel mitu kihti ning tulemuseks on keskmine katvus.

The package / Pakend

I briefly talked about the cushion in the previous paragraph. What I didn’t mention was that the cushion has a lid too. The lid clasps on the cushion and makes sure the foundation isn’t dripping out, in case it should fall upside down. The applicator is sitting loosely on the lid.

Ma eelmises lõigus rääkisin põgusalt pakendist, kuid ma ei maininud, et padjakest katab kaas. Kaas kinnitub korralikult ja hoidab ära jumestuskreemi väljatilkumise juhul, kui toos peaks ümber minema. Kaane peal on aplikaator, millega on mugav jumestuskreemi peale kanda.

20180303_155103

The package itself is beautiful. It looks like one of those fancy vintage cushion seats. The package is made of plastic but the finish is different. The lid has a matte, a bit rubbery touch while the rest of the package is shiny blue.

Pakend on ilus. See näeb välja nagu vintage pehme tool. Toos on tehtud plastikust, kuid lõppviimistlus on erinev. Kaanel on matjas, kergelt kummine tunne ja ülejäänud pakendi osa on läikiv sinine.

Weartime / Püsivus

I use it on “good skin” days when I don’t have prominent zits or other ridiculousness I want to cover. It is also a quick fix when I have slept in late and only have five minutes to get ready. It is easy to blend it out and get a nice result.

Ma kasutan seda jumestuskreemi oma “headel päevadel”, kui mul pole vistrikke või muidu jaburdusi, mida ma pigem peidaks. Samuti on see kiire lahendus hommikutele, kui ma olen sisse maganud ja jumestuse tegemiseks on loetud minutid.

20180303_155234

After application I always set it with a powder. I only wear a light coverage and it stays on all work day. After 5pm I start to notice some fading. It usually doesn’t bother me because, like I said, I use it on days where my skin is clear.  

Pärast jumestuskreemi pealekandmist kinnitan ma selle puudriga. Ma tavaliselt kannan peale ainult kerge kihi jumestuskreemi. See püsib peal ilusti terve tööpäeva. Alles pärast kella viite õhtul olen ma märganud hajumist. Mind kerge hajumine ei häiri, sest nagu ma enne mainisin, puhta nahaga pole mul midagi varjata.   

Conclusion / Kokkuvõte

It is a good lightweight foundation, which is perfect for summer. It is easy to apply and the finish is smooth and airbrushed. The foundation stays on a whole workday and doesn’t crease in fine lines.

Tegemist on kerge jumestuskreemiga, mis on suveks ideaalne. Seda on kerge peale kanda ja lõpptulemus on satiine ja ühtlane. Jumestuskreem püsib peal terve päeva ning ei kogune väikestesse kortsukestesse.

20180303_154950

 

Have you tried Physicians Formula Mineral Wear Talc-Free All-in-1 ABC Cushion Foundation SPF 50 before? How did you like it? Leave me a comment down below.

Kas sa oled juba Physicians Formula Mineral Wear Talc-Free All-in-1 ABC Cushion Foundation SPF 50 proovinud? Jäta oma vastus ja muljed mulle kommentaaridesse!

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

2 thoughts on “Physicians Formula Mineral Wear Talc-Free All-in-1 ABC Cushion Foundation SPF 50

  1. Olin ka suur jumestuskreemide fänn, kuid no alati hakkas see nagu näos “sulama” ja trenni minna jumestuskreemiga oli minu jaoks suht mõeldamatu. Üritasin leida seda enda lemmikut, käisin sõbrannade jumestuskreeme ka katsetamas ja siiani ei saa aru, kuidas nad seda kõike naudivad. 😀 Ja siis mu elu päästeti – mulle kingiti valentinipäevaks Sampure mineraalpuudrite komplekt, millest olin tegelikult juba Paljas Porgandi blogist lugenud and I love it! Ja ma soovitan sul seda proovida, ausalt! 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s