Maybelline The City Kits Eye + Cheek Palette and Total Temptation mascara review

A little while ago Maybelline sent me a PR package with their new products- The City Kits Pink Edge eye + cheek palette and Total Temptation mascara. In this post we will take a closer look at them both.

Mõni aeg tagasi saatis Maybelline mulle kingituse uute toodetega. Pakis oli The City Kits Pink Edge silma- ja põsepalett ning Total Temptation ripsmetušš. Selles postituses vaatame mõlemat lähemalt.

photostudio_1518183735809

Let’s start with how cute the package is. The products came in a little carton box and on a small furry rug. There is literally a light pink furry rug in the package, which makes everything oh so cute! I love it! Stepping aside from the aesthetics of the package, let’s take a look at the eye and cheek palette first.

Alustame pakendist. Mõlemad tooted tulid pisikeses karbikeses väikese, roosa, karvase vaibakese peal. Pakis oli otses mõttes väike vaip, millele olid tooted peale asetatud. Üldpilt oli igati armas ja naiselik. Jätame nüüd selle ülinunnu pakendi kõrvale ja vaatame tooteid lähemalt.

The City Kits Pink Edge Eye + Cheek palette

The palette is packed into a light plastic case with a transparent lid and light pink edges. The clasp of the lid is sturdy and that makes it safe to take it on travels with you.

Paleti pakend on kergemat sorti plastik, millel on roosade äärtega läbipaistev kaas. Kinnitus on pakendil korralik ning see teeb temast hea toote reisile kaasa võtmiseks.

photostudio_1518183844282

When I opened the lid, it looked like it was just a picture or a painting. There are no edges between the pans, it’s completely smooth. From the first impression I was afraid, I will get only a couple of uses from the palette. I was obviously wrong. The pans are well pressed and there is still enough product not to hit the pan with a first go. All together the palette contains 12 grams of product.

Kui ma avasin paletikaane, siis ma vaatasin kui maali või pilti. Paletil puuduvad sees kõrgendatud ääred, mis tavaliselt eraldavad toone. Kõik on tasapinnaline nagu tegemist oleks pildiga. Alguses oli mul hirm, et lauvärve on toosis nii vähe, et saavad otsa juba esimese kasutamisega. Mul ilmselgelt ei olnud õigus. Lauvärvid on toosidesse pressitud korralikult ning kogus tundub ka olevat igati arvestatav. Kogu palett sisaldab kokku 12 grammi tooteid.   

photostudio_1518183901119
A well loved palette

The palette is combined so you basically have two quartets and a blush and highlighter.

Meigipalett on kombineeritud nii, et sul on põhimõtteliselt kaks neljatoonilist komplekti ning põsepuna ja särapuuder.

The two pans on the left are blush and a highlighter.

Vasakul pool kaks äärmist toosi ongi põsepuna ja särapuuder.

The blush has a fresh cherry tone and is slightly glowy. I like that it doesn’t contain glitter but gives a nice glow on the cheeks.

Põsepuna on värsket kirsitooni ning kergelt kumav. Mulle meeldib, et ta ei sisalda glitterit/säraosakesi(?) ja annab hoopis põskedele ilusa kuma.

photostudio_1518183932087

I am not a fan of the highlighter. For me it looks too subtle on my skin. It doesn’t come out well on my complexion. I use it to highlight the inner corner of my eyes.

Paraku särapuuder mulle suuremat muljet ei jätnud. Minu jumel ta jääb kuidagi liiga tagasihoidlikuks või siis pigem toon ei sobi. Ma kasutan seda hoopis silmanurgas lauvärvina.

For me the pan sizes of blush and highlighter are a tad too narrow. Perhaps it is just my clumsiness, but it’s hard to get only one product on the brush. I have to be really careful not to mix other shades into my highlighter of blush.

Minu jaoks on põsepuna ja särapuudri toosi mõõdud veidi kitsad. Võib-olla see on puhtalt minu viga, aga mul on raske saada pintslile ainult ühte toodet. Ma pean olema tõsiselt ettevaatlik, et koos särapuudriga ei kannaks ma põsele ka lauvärve.

The eyeshadows are beautiful and the eight shades give quite a few combination options.

Lauvärvid on ilusad ning kaheksa tooni annavad hea valiku erinevate kombinatsioonide loomiseks.

One set of four is in pink tones. You get a light cream, shimmer pink, matte dark rose, and a burgundy tone. All tones are pigmented and buildable. I especially like the darker burgundy shade. It is perfect for outer corner of an eye to give the look a deeper definition.

Üks neljane komplekt lauvärve on roosades toonides- hele kreemjas roosa, sädelev beebiroosa, matt tume roositoon ja burgundia. Kõik toonid on pigmenteeritud. Värvi intensiivsemaks muutmiseks saab neid kanda peale mitu kihti. Mulle meeldib siit hulgast enim burgundia toon. See on ideaalne kandmaks silma välisnurka, et anda jumele sügavamat tooni.

photostudio_1518184008180

The second set is in darker tones. You get a shimmery copper, dark mauve, darker beige, and black tone. I love the shimmery copper. It is so pigmented and looks really good on the lid. I like golden shimmery tones on lids. I think with combined warm brown tones they make eye makeup pop.

Teine neljane komplekt on tumedamates toonides- särav vaskjas kuld, tume pruunikas-beez, särav beez ja matt must. Mulle meeldib enim vasekarva kullatoon. See on pigmenteeritud ning näeb laugudel väga hea välja. Mulle üleüldiselt meeldivad kuldset tooni lauvärvid. Koos pruunide toonidega sobivad kuldsed mulle ideaalselt.

photostudio_1518184064473

I am little disappointed in black shade. To get a deeper black tone, I have to build it up to that. Only with one swatch or brush stroke, I get a light black shade. For some it might be enough, but I would have wanted fully pigmented black from the start.

Ma olen veidi pettunud mustas lauvärvis. Selleks, et saada tumedat musta tooni, peab peale kandma mitu kihti. Ühe pintslitõmbega on tulemuseks hele must toon. Mõne jaoks sobib see hästi, kuid ma oleks oodanud tugevamat pigmenti juba esimese korraga.

All over I can say that the shades are well pigmented and easy to work with. They blend like a dream and stay on all day. With a proper eyelid primer they don’t crease, and the colours come out better.

Üleüldiselt ma võin öelda, et kõik toonid on pigmenteeritud ning neid on kerge kasutada. Lauvärve on hea hajutada ja nad püsivad peal terve päeva. Korraliku aluskreemiga on välistatud ka mahakulumine ning värvid tulevad välja intensiivsemalt.

photostudio_1518183870006

In the back of the palette there are little tutorials where to use the shades and products. The tutorials are good help if you are still learning about doing makeup. It has schemes and numbers, which makes following instructions easy.

Meigipaleti taga on väiksed õpetused, kuhu mingit toodet kanda. Õpetused on nummerdatud, mis teeb nende järgimise kergeks. See on väga hea just neile, kes alles teevad esimesi samme meigimaailmas.

Total Temptation mascara

The mascara comes in a light pink tube. It is smooth on the outside with a slightly slippery cut on one side. I can see where they were going with this. The appearance and design is great but it makes holding the mascara bit inconvenient. I can’t seem to get a good grip when holding the cap. I find myself struggling a little when applying mascara. The struggle not too bad, but enough to disturb me a little.

Ripsmetušš on heleroosas pakendis. Sõrme all on see sujuv ja sile, kergelt libeda lõikega ühel küljel. Ma saan küll aru, mida oli antud disainiga silmas peetud, kuid käes hoida on seda veidi ebamugav. Raske on leida head haaret, et ripsmetušši peale kanda. See ei ole küll nii keeruline, kuid see on piisavalt märgatav, et korgi disain häiriks.

photostudio_1518183817279

The brush itself has a rather classical shape. The bristles aren’t too tightly next to each other. That gives nice volume on the lashes but I don’t see the “wow”-effect people were talking about. The mascara also gives a nice curl and separation.

Ripsmetuši hari on klassikalise kujuga. Harjakesed on üksteisest piisavalt eraldatud, et anda ripsmetele volüümi ja koolutatust. Tulemus on ilus, kuid kahjuks ei tekkinud mul seda “wow”-momenti, mida ma ootasin.

Total Temptation stays on all day without trouble. It doesn’t smudge or transfer under my eyes, nor does it make my lashes clumpy. I like that it is easy to work with and the end result is decent. Overall I can say that it is a good mascara. It does its job well and looks good.

Total Temptation ripsmetušš püsib peal terve päeva ilma igasuguste probleemideta. See ei pudene mul silma alla ega lähe laiali. Ripsmetušš eraldab ripsmeid, annab volüümi ja tulemus on igati ilus.

I put the Maybelline The City Kits and Total Temptation on a test run too. For that I turned to Aliis (https://www.facebook.com/aliissepp/) who created this gorgeous look on me. She did my makeup and also complimented the quality of the products. I also liked that she consulted with me beforehand about the makeup look I would like to have. With her friendly approach and professional skills we came up with the look you see on the pictures.

Ma tahtsin teile näidata kuidas Maybelline The City Kits meigipalett ja Total Temptation ripsmetušš näevad välja kasutatuna jumestuses. Selle jaoks, et saada professionaalne tulemus, pöördusin ma Aliisi poole. Aliis tegi mulle ilusa päevase jumestuse kasutades neid tooteid. Koostöös, läbi arutades minu soove ning tema võimalusi, sündiski jumestus, mida võite piltidel näha.

If you are interested booking makeup time with her, you can always contact her through her facebook page https://www.facebook.com/aliissepp/

Kui sa oled huvitatud jumestusest, siis võid alati tema poole pöörduda läbi Facebooki lehe- https://www.facebook.com/aliissepp/ .

PS. On lips I have Maybelline Super Stay Matte Ink lipcolor. You can read the review here

PS. Huultel on mul Maybelline Super Stay Matte Ink huulevärv. Pikemat postitust neist saad lugeda siit

maybelline super stay matte ink lover swatch

Have you tried these Maybelline products before? How did you like them?

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

 

Thank you for reading,

Adryana

 

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s