BYS Highlighting Trio review

A little while back I received a generous PR package from BYS Cosmetics Estonia. It contained everything that one would need to do a full face makeup. In this post I am going to introduce you BYS Highlighting Trio.

Mõni aega tagasi ma sain rikkaliku PR pakikese BYS Cosmetics Eestilt. See sisaldas endas kõike, mida on vaja, et teha endale jumestus nullist kuni ideaalse õhtumeigini välja. Selles postituses vaatame BYS Highlighting Trio´t ehk siis kolme särapuudri paletti.

bys highlight trio

The package

The package of the palette is made from rather light plastic and it isn’t too big. I don’t mind the size or weight. For me it means, it fits better into my makeup bag or drawer, it doesn’t take much space either if I want to take it on a trip with me. Although, it is doubtful that I will. BYS Cosmetics has a great Sculpt & Glow palette, which is better to take on a trip with you. Why is that? I wrote about it here.

Särapuudrite palett on tehtud kergekaalulisest plastikust ning ei ole väga suur. Mind paleti kergus või väiksem mõõt ei häiri absoluutselt. See tähendab lihtsalt, et palett mahub paremini mu meigikotti või -sahtlisse. Samuti on väiksem palett mugav reisile kaasa võtmiseks, kuigi ma kahtlen, et see oleks mu esimene valik. Miks? BYS´l on olemas Sculpt & Glow palett, mis on reisile kaasa võtmiseks parem. Loe lähemalt sellest siin.

bys highlight trio

Getting back to the highlighter palette in the discussion, I can say that the small size is only a perk. The size of the pans themselves are big enough but the package isn’t bulky.

Tulles tagasi antud särapuudrite paleti juurde, siis ma võin öelda, et väiksem suurus on ainult plussiks. Kuigi särapuudrite toosid ise on piisavalt suured, et ole üleüldine pakend kohmakalt ebamugav.
The highlighters

The palette has three different highlighters- a matte shade and two metallic highlighters. The shades don’t have glitter, which makes the finish metallic and glowy.

Paletis on kolm erinevat särapuudrit- üks matt toon ja kaks metalset tooni. Särapuudritel ei ole juurde lisatud glitterit/sädelust, mistõttu on lõppviimistlus kumav.

bys highlighting trio 2

One metallic highlighter has a champagne gold shade. It has a warm undertone and looks really pretty on my skin. If you know how The Balm Mary-Lou Manizer looks, then this shade is similar to it.

Ühel metalsel särapuudril on shampanjakuldne toon. Alatoon on särapuudril soe ning sobib minu jumega hästi. See meenutab mulle The Balm Mary-Lou Manizer tooni.

The other metallic highlight has a coppery but still kind of cold undertone. For me it reminds of an ice sheen that appears on a glass during frosty mornings. It looks great on pale complexion or with blue toned eyelook.

Teisel metalse varjundiga särapuudril on vaskne, kuid külm alatoon. Mulle meenutab see jäist peegeldust klaasil pärast külma ööd. Minu meelest sobib see suurepäraselt pigem kahvatule nahale või sinistes toonides silmameigiga.

bys highlighting tri back

The matte shade is good for contouring out brows. It is light enough not to be seen, but pigmented enough to make a difference. I wear it under my brow.

Mati viimistlusega toon on hea kasutamaks kulmudel. See on piisavalt hele, et see ei torkaks silma, kuid piisavalt pigmenteeritud, et tooks kulmud esile. Ma kasutan seda peamiselt kulmujoone all.

The BYS highlighters have a subtle glow. The swatch looks a tad poor but on a decent makeup base, it is beautiful. I like their subtle glow because I don’t want to wear a strong highlight everyday. Sometimes it is good to have a nice subtle highlight with a modest makeup look. But don’t get me wrong, they are buildable to some level. I think this palette is also great for beginners who are still discovering the makeup world.

BYS särapuudritel on tagasihoidlikum kuma. Käe peale proovides ei tule ilu hästi esile, kuid kui kanda särapuudrit juba peaaegu valmis jumestusele, on tulemus hoopis teine. Mulle meeldib BYS kerge sära, sest see sobib peale kanda ka siis, kui ei ole tegemist tugeva meigiga. Vajadusel saab peale kanda mitu kihti, kuigi kui tahta intensiivset särapuudrit, siis ma pigem võtaks kasutusse mingi muu toote. Ma arvan, et BYS särapuudrite trio sobib hästi ka neile, kes alles alustavad teed meigimaailmas.

bys highlight trio swatch

Like I mentioned before, the size of the pans are decent. A highlighter or a fan brush fit perfectly into a pan without touching the shade next to it. They are easy to blend and work with. I also like they aren’t powdery on the pan. The lasting power of the shades is good, and with a proper setting spray even better.

Nii nagu ma ka mainisin enne, on puudrite toosid korraliku suurusega. Särapuudri või lehvikpintsel mahub neile hästi, ilma, et puutuks kokku kõrvaloleva tooniga. Neid on nahal kerge hajutada. Suur pluss on ka see, et särapuudrid ei tolma liigselt. Särapuudrid püsivad peal hästi ning koos kinniva meigispreiga isegi paremini.

bys highlight trio

Have you tries BYS products before? How did you like them? Leave the answer in the comments.

Kas sa oled varem BYS tooteid? Kuidas nad sulle meeldivad? Jäta oma vastus kommentaaridesse!

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s