L’Oreal True Match Mineral Foundation and Powder review

A while back L’Oreal Baltic sent me a generous package with their newest mascara (post here), concealers (post here), and True Match Mineral Foundation and Mattifying Powder. In this post we are going to take a look at the latter products.

Mõni aeg tagasi L’Oreal Baltic saatis mulle rikkaliku pakikese nende uusimate toodetega. Pakis oli uus ripsmetušš (postitus siin), uued peitekreemid (postitus siin) ja True Match Mineral Foundation mineraalpuuder ja Mattifying Powder matistav/kinnitav puuder. Selles postituses vaatamegi viimati nimetatud tooteid.

loreal mineral powders

Let’s start with the translucent powder.

Alustame värvitust, läbikumavast puudrist.

True Match Minerals Mattifying Powder

On the package it says it is an ultra fine translucent powder to mattify the skin and set makeup. I agree, it is a great powder to set makeup. It blends nicely into the skin and mattifies the look.

Purgi peal on kirjas, et tegemist on ülipeene jahvatusega läbipaistev/kumav puudriga, mis matistab näo ja kinnitab meigi. Ma nõustun, see on tõesti hea puuder, et anda näole lõppviimistlus.

loreal true match minerals mattifying powder

I use it on my foundations or on bare skin. Sometimes I have days where my skin looks great and I don’t want to wear anything heavier than just a powder.

Ma kasutan seda kas jumestuskreemi peal või lihtsalt puhtal nahal. Mõnel päeval näeb mu näonahk hea välja ja siis ma tahan kanda pigem midagi kergemat kui jumestuskreem. See puuder sobib selleks hästi.

It stays on all day.

Puuder püsib peal terve päeva.

True Match Minerals Skin-Improving Foundation

It is a foundation in a mineral powder form. It improves the appearance of skin so it feels smoother and looks healthier.

Tegemist on mineraalpuudriga, mis on ka jumestuskreemi eest. See täiustab naha välimust ning muudab selle siledamaks ja tervemaks. Kerge kuma, mida puuder annab, muudab jume värskemaks.

At first I was rather skeptical because I didn’t think it would cover my skin as good as traditional foundation. Indeed it doesn’t, but that doesn’t necessarily mean it’s a bad thing.

Alguses olin ma üpsriski skeptiline, sest ma ei olnud kindel, et mineraalpuuder katab sama hästi kui vedel jumestuskreem. Tõepoolest, see ei katagi, aga samas pole see halb asi.

loreal true match minerals

The mineral powder has medium coverage without mattifying the skin too much. Of course you can apply a little less but I found out that building it up to medium coverage works the best for me. By medium coverage I mean the level where I can still see some of my imperfections but they are tuned out. The smaller ones are not seen at all and my whole face has a subtle glow. I discovered I kind of like when my face looks like it glows from inside out. It gives a nice base for other face products as such a blush and a bronzer. I also began using bronzer on daily basis, and it works with True Match Minerals Skin-Improving Foundation so well.

Mineraalpuudril on keskmine katvus, kuid ta ei matista nahka liiga palju. Loomulikult võib ka vähem puudrit peale kanda, kuid ma avastasin, et keskmine katvus sobib mulle küllaltki hästi. Keskmise katvuse all pean ma silmas, et väiksemad punakad vistrikud on kaetud, kuid tumedamad kumavad kergelt välja. Samuti annab puuder näole kerge kuma ning teeb üldise jume värskemaks.

Mineraalpuuder loob hea põhja, et peale kanda põsepuna ja päikesepuuder. Ma olen viimasel ajal hakanud tihti päikesepuudrit kandma, ning see hajutub hästi True Match Minerals Skin-Improving mineraalpuudril.

It comes in a see through plastic jar and a bulky shiny lid, although the product isn’t heavy at all. When you open the lid, you see a fine net with micro holes in it. That will help to dispense the product as much as needed. It will also ensure you won’t overdue your foundation with one brush stroke.

Mineraalpuuder on pakendatud plastikust läbipaistvasse purgikesse, millel on läikiv keermega kaas. Kui purk lahti teha, on näha võrgukest, milles on pisikesed avad, et puuder läbi saaks tulla, samas hoides seda kompaktselt anumas. Läbi võrgukese saab puudrit kätte pintsli abil täpselt nii palju, kui ühe pintslitõmbe jaoks vaja. Tänu sellele on puudriga ülepingutada raske.

loreal true match mineral powders

At first I was a little confused and had to think which brush would be best for this type of dispenser. The stippling brush didn’t work for me, the kabuki was too big, but a smaller well-packed brush did just fine. You know those brushes that remind you of a little scoop of ice cream? I think the correct term would be a buffing brush.

Alguses olin ma veidi segaduses, et millist pintslit oleks kõige parem kasutada. Stippling brush ei sobinud antud puudrile, kabuki pintsel jäi liiga suureks, kuid väiksem tihedalt “pakitud” pintsel toimis väga hästi. Teate küll neid ümaramaid pintsleid, mis näevad välja nagu jäätisepallid? Õige termin nende pintslite kohta oleks buffing brush.

I just dab the brush into the net and a little by build the foundation up to a level I wish. On the skin it feels light and smooth. It doesn’t clog my pores, also it’s fragrance- and talc-free.

Selleks, et mineraalpuudrit kätte saada, vajutan ma pintsliga võrgule. Niiviisi jääb pintslile piisavas koguses puudrit, et saaks tasapisi, samm-sammu haaval jumestada terve nägu. Puuder ei ummista poore, on talgi- ja lõhnavaba.

 

The wearing time is great. It stays on all day and only in the evening have I noticed some fading. I use it on days where my complexion is rather clear and no zitastrophies are seen. I just prefer something more heavy duty when my skin decides to declare a war on me, but on good days I go for lighter wear products.

Püsivusaeg on puudril väga hea. See püsib peal terve päeva ja ainult õhtu poole on näha, et puuder on hakanud hajuma. Ma kasutan mineraalpuudrit päevadel, kui mu nahk on piisavalt klaar, et mul oleks mugav olla. Kui mind parajasti peaks ründama akne, siis ma eelistan katvamaid jumestuskreeme.

I received two tones – 1R/1C Rose Ivory and 1D/1W Golden Ivory. The Golden Ivory matched me quite well in the autumn, but now, with my winter pale skin, I use Rose Ivory. I am glad it blends out effortlessly and makes my skin look better. It is one of those product that have “your skin/lips, but better” finish. I think if it would be liquid foundation, it would be too pink for me, but as the mineral foundation it matches my skin. I have actually yellow undertone while also being rather pale light.

loreal mineral powsers swatches

Oma pakikeses leidsin ma kaks tooni – 1R/1C Rose Ivory ja 1D/1W Golden Ivory. Golden Ivory sobis mu nahatooniga sügisel, kuid nüüd talvisel ajal pigem Rose Ivory. Kerge suvine päevitus on maha kulunud ja heledam puudritoon sobib paremini. Mul on hea meel, et mineraalpuudrit on hea ühtlaseks hajutada. Jumestuse lõppviimistlus on täpselt teemasse “oma nahk, aga parem”. Ma arvan, et kui tegemist oleks vedela jumestuskreemiga, siis toon jääks liialt roosa/soe, aga puudri puhul paistab see toimivat. Minu nahal on tegelikult hoopis kollakas alatoon, samas olles piisavalt hele.  

Have you tried the the L’oreal True Match Mineral Foundation and Powder before? How did you like them? Let me know in the comments!

Kas sa oled varem L’oreal True Match Mineral jumestuskreemi ja puudrit kasutanud? Kuidas sulle meeldis? Jäta oma vastus kommentidesse!

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s