NYX Cosmetics Ultimate Multi-Finish Shadow Palette and Total Control Drop Foundation review

 

A while ago I received Ultimate Multi-Finish Shadow Palette and Total Control Drop Foundation from NYX Professional Makeup. I have been using these two products a lot and now, and it is time for me to share my thoughts with you.

Mõni aeg tagasi NYX Professional Makeup saatis mulle PR pakikese Ultimate Multi-Finish Shadow lauvärvipalleti and Total Control Drop jumestuskreemiga. Nüüd on aeg neist ülevaade teha.

Ultimate Multi-Finish Shadow Palette, shade Smoke Screen

I received it in October and I have been using it for a good few months now. I can easily say it is one of the most reached for palette in my drawer.

Pakike jõudis minuni oktoobris ning alates sellest ajast saati olen ma tihti kasutanud Ultimate Multi-Finish Shadow lauvärvipaletti toonis Smoke Screen. Ma võin öelda, et see on üks mu enim kasutatud lauvärvipalettidest.

nyx ultimate multi finish

I like the design of the packaging, and the fact it doesn’t have a brush with it. I never use the brushes that come with the palette either way. It makes the palette so much more compact and user friendly.

Mulle meeldib pakendi disain ja ka see, et lauvärvidega ei tule kaasa pintslit. Ma praktiliselt mitte kunagi ei kasuta paletiga kaasa tulnud pintsleid. See teeb paleti palju kompaktsemaks ning kasutajasõbralikumaks.

One of the first things I will mention is the colour selection. It comes in four different sets, but this one spoke to me the most. These are just so my colours. In the palette there are four different shades and three different finishes to all of the shades.

Üks olulisemaid asju minu jaoks antud paleti juures on värvivalik. Ultimate Multi-Finish sarjas on neli erineva värvikombinatsiooniga paletti, kuid need neli tooni Smoke Screen paletis, mis mul on, on just “minu värvid”.

nyx ultimate multifinish eyeshadows

The eyeshadows have three different finishes- matte, satin, and shimmer. The mattes and satin finished eyeshadows have great pigment. In order to make the shimmer ones really pop, you need to have a good primer or even glitter primer. That will ensure the glitter stays on all day.

Without a primer the shades are a little washed out but nothing too bad. I use primer under every eyeshadow either way, so it doesn’t make much difference for me.

Lauvärvidel on kolm erinevat lõppviimistlust – matt, satiin ja sädelev. Nii mati kui ka satiini lõppviimistlusega lauvärvidel on väga hea pigment. Selleks, et sädelevast maksimum kätte saada, soovitan ma silmadel kasutada enne lauvärvi pealekandmist glitterile mõeldud praimerit või aluskreemi. See tagab, et sädelus püsib peal terve päeva. Ilma aluskreemita ei jää lauvärvid nii erksad ja säravad, kui neil potentsiaali on. Ma kasutan praimerit nii või teisiti, seega minu jaoks see ei mängi suurt rolli.

The most pigmented are the darker shades. The lightest pale pink is a good base tone for the rest. I think if you have a deeper skin tone, then the lightest will pop out more.

Kõige pigmenteeritumad lauvärvipaletis on tumedad toonid. Kõige heledam roosa on kahvatu nahaga neidudele väga hea baastoon, millele teised lauvärvid peale kanda. Kui sul on tumedam nahatoon, siis tulevad ka heledad värvid tugevamalt esile.

nyx swatches ultimate eyeshadow palette
In real life they look so much more awesome. Go check them out in NYX Cosmetics store 😉

The application is smooth and only the shimmery ones tend to have a slight fallout. Even if I tap the brush, I have shimmery cheeks. To avoid that, I always to my eyes first and then my face. During the day the eyeshadows stay put.

Lauvärve on kerge peale kanda. Ainult sädelevate toonide puhul on näha kerget pudenemist. Isegi siis, kui enne pealekandmist tapsutan pintslilt üleliigse lauvärvi maha, on mu põsed ikkagi sädelevad. Selle vältimiseks on hea teha enne silmameik ja alles siis nägu.

nyx ultimate multifinish eyeshadows

The eyeshadows stay on almost all day. By almost I mean, they are good for approximately eight hours. After that I have notices some creasing and fading, especially when it comes to the shimmery shades. The mattes stay on well all day.

Lauvärvid püsivad peal peaaegu terve päeva. “Peaaegu” all pean ma silmas seda, et nad püsivad ilusad umbes kuni kaheksa tundi. Pärast seda hakkavad nad mul hajuma, eriti sädelevad toonid. Kui silmameik teha ainult mattide toonidega, siis püsivusaeg on pikem.

Total Control Drop Foundation

The foundation is very liquidy and comes in a little glass bottle with a dropper applicator. That makes it easy to apply it on the brush. Buying the special brush with the foundation isn’t mandatory but it certainly makes the application easier.

Total Control Drop on vedelama konsistensiga kui tavapärased pumbaga jumestuskreemid. See tuleb klaasist pudelis, millel on pipett-aplikaator. Aplikaatoriga on väga mugav jumestuskreemi pintslile tilgutada. Eraldi pintsli soetamine koos jumestuskreemiga ei ole kohustulik, kuid see tagab igal juhul parema tulemuse kui muud meigi pealekandmise vahendid.

nyx total control drop foundation

 

The foundation shade range is wide and everyone should find their own perfect match. You can also mix them with each other, depending how the shade matches your skin tone.

Jumestuskreemil on väga hea ja lai toonivalik, seega igaüks peaks leidma endale just sobiva tooni. Neid on samuti võimalik pintslile kokku segada ning vastavalt päevituseastmele saavutada just õige toonivarjund.

I have two shades, Alabaster and Buff. In the beginning of the use, I mixed it up 50-50, but now that my summer tan has disappeared, I don’t use the darker one much at all. Only one drop the darker shade (Buff) into the three drops of the lighter shade (Alabaster).

Mul on kasutuses kaks tooni, Alabaster ja Buff. Sügisel ma tilgutasin jumestuskreemi pintslile suhtes 50-50, aga nüüd kui mul on suvine jume kadunud, ei kasuta ma tumedamat tooni prakitiliselt üldse. Kolme heleda tilga kohta (Alabaster) lisan ainult ühe tilga tumedamat tooni (Buff).

nyx total conrtol drop foundation

The brush, which seems meant to go with the foundation, makes the application so easy. The brush has a little dent in the middle. I drop the foundation with the dropper in the middle and buff it out on the face with the brush. At first it looks streaky because of the two shades mixing on the skin but next moment everything is smooth. The foundation blends out easily and dries into a satin finish.

Koos jumestuskreemiga tuli välja ka pintsel, mis on just mõeldud Total Control Dropile.

Pintslil on harjaste keskel lohk, kuhu jumestuskreemi tilgutada ning seejärel ringjate liigutustega peale kanda. Esimeste pintslitõmmetega on nägu küll “triibuline”, aga jätkates ringjaid liigutusi triibulisus hajub kiiresti ning tulemuseks on ühtlane matt, kergelt kumav jume.

nyx control drop foundation brush

I suggest getting the brush too. It might not look like anything special but the brush does half of the work for you. I haven’t gotten as good results with a beauty blender or other foundation brushes.

Ma soovitan koos jumestuskreemiga soetada ka pintsel. Pintsel võib-olla ei näe eriline välja, aga see teeb pool tööd sinu eest ära. Meigikäsna või teised jumestuskreemipintslitega ei saa nii häid tulemusi kui sellega.

The foundation is buildable and I can get a good coverage without being worried if it will look cakey. I usually have been using it when my skin is clear or somewhat clear. In spite of being a buildable, it isn’t full coverage foundation.  

Jumestuskreemi saab vajadusel peale kanda mitu kihti, kartmata, et see näeks näol välja kui kuiv krohv. Üldiselt ma kasutan Total Control Drop jumestuskreemi siis, kui mu nahk on vistrikest puhas. Vaatamata sellele, et jumestuskreem näeb hea välja ka kolme kihiga, ei ole see tugeva katvusega.

nyx total control drop foundation

The foundation stays on perfectly for about six to eight hours. After that it begins to fade and gets oily all over my face. Wherever I touch my face in the afternoon, the foundation transfers to my fingers. I definitely suggest to have blotting papers with you throughout the day. I think it will suit more for the drier skin type than mine is.

Jumestuskreem püsib ilus umbes kuus kuni kaheksa tundi. Pärast seda hakkab see mu näolt hajuma ja muutub T-tsoonil läikivaks. Kui ma peaksin nägu pärastlõunal sõrmede või salvrätikuga puudutama, siis jumestuskreem tuleb kergelt maha. Ma arvan, et kuivemal nahatüübil püsib jumestuskreem paremini.

Have you tried the products? Leave the answer in the comments.

Kas sa oled neid tooteid juba proovinud? Jäta oma vastus kommentaaridesse!

I hope you enjoyed this post. If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

4 thoughts on “NYX Cosmetics Ultimate Multi-Finish Shadow Palette and Total Control Drop Foundation review

  1. Ma olen ka selle lauvärvipaleti fänn, kuid mul on see soojade toonidega. Ja nõus, et glitter kipub peale kandes pudenema ning mõistlik on silmammeik enne jumeka peale kandmist ära teha. Mainitud NYXi jumesuskreemi ma ei ole jõudnud veel proovida, kuid tundub, et peaks 😛

    Liked by 1 person

    • Kui ma neid palette nägin, jäi mu pilk kohe sellel pûsima. Kõige enam kasutan ma tumedat magenta ja mûrgirohelist tooni. Nad on lihtsalt nii ilusad 😍

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s