OPI Iceland collection fall/winter 2017 / OPI Island sügis/talv 2017

A little while back OPI Estonia sent me five nailpolishes from their new Iceland collection fall/winter 2017. The tones are inspired from Iceland nature and characteristics. The whole collection is twelve different shades- ranging from deep toned browns and blues to light olive and coral orange.

Mõni aeg tagasi saatis OPI Eesti mulle viis küünelakki uuest Islandi sügis/talv 2017 kollektsioonst. Toonid on inspireeritud Islandi loodusest ja tema omadustest. Kollektsioonis on kaksteist erinevat tooni- alustades soojadest tumepruunidest, külmadest sinistest ning lõpetades heledate oliivitoonide ja korall oranzidega.

Opi iceand collection

The shades were inspired by Iceland´s captivating natural wonders. Iceland’s geysers, northern lights, glaciers, and moss and black sand beaches were the source of inspiration.

Kõik toonid sündisid tänu inspiratsioonile, mida Island andis oma lummavate loodusimedega. Islandi geisrid, virmalised, liustikud, sammal ja mustad liivarannad said inspiratsiooni allikaiks.

opi iceland full collection

All twelve shades are available in GelColor, Infinite Shine, and OPI Lacquer. Today I am introducing you to five shades from Infinite Shine range.

Kõik kaksteist tooni on saadaval GelColor, Infinite Shine ja klassikalise küünelakina. Sel korral räägin ma viiest erinevast toonist Infinite Shine sarjast.

All following nailpolishes have common next things:

 • They dry a tad darker than the nail polish looks in the bottle
 • The shades play with the light so beautifully and it is hard to catch the “ perfect right” tone in a picture
 • All are pigmented, and two coats is enough to get good coverage
 • The stay-on power is great.They will last ten days without any trouble.
 • They dry on the nail well, within 15 minutes the polish is light touch proof
 • The brush is nice and precise, almost no skin cleaning was needed after doing my nails
 • And do I even have to mention – the shades are gorgeous!

Kõigil küünelakkidel on ühisteks omadusteks järgnevad punktid:

 

 • Kõik toonid kuivavad veidi tumedamaks kui pudeli järgi võiks arvata
 • Toonid mängivad valguse ja varjudega kaunilt ning pildi peale on seda “täiesti õiget” tooni raske püüda
 • Küünelakid on hästi pigmenteeritud ning kahest kihist piisab, et saada ilus tulemus
 • Püsivus on Infinite Shine sarjal väga hea. Minu küüntel oli kümne päevaga näha ainult küüneplaati, mis oli välja kasvanud. Küüneotsad olid korralikud.
 • Küünelakil on suhteliselt kiire kuivamisaeg. 15 minutiga on küüned puutekuivad.
 • Pintsel on hea kujuga ning sellega on kerge lakki peale kanda. Vajadus küünenahku puhastada pärast värvimist praktiliselt puudus.
 • Ning ilma, et ma seda tegelikult mainima peaksin- kõik toonid on väga kaunid!

 

This Isn’t Greenland

It is a nice pastel moss/olive green. It has a warm grey undertone while still staying a beautiful muted pastel green. I was a little bit afraid that the shade wouldn’t suit my skin tone, but I was wrong. I loved it next to my pale light skin. The muted green is like the walk on a cliff at the end of October, when afternoon the sky is grey, wind is rising, and you can see the sun already setting in the distance.

opi iceland this isnt greenland

Tegemist on pastelse sambla/oliivirohelisega. Sellel on soe hallikas alatoon, samal ajal jäädes kauniks tagasihoidlikuks pastelseks roheliseks. Ma alguses olin veidi mures, et kas see toon sobib minu nahatooniga, aga minu kartused olid asjatud. This Isn’t Greenland oli väga ilus minu heleda nahatooniga. Kui ma peaksin maalima pildi, et kirjeldada seda rohelist, siis see oleks kui jalutuskäik panga peal oktoobrikuu pärastlõunal, mil taevas on juba hall, tuul tõusmas ning päike taamal loojumas.

This Isn´t Greenland swatch

One Heckla of a Color!

The shade is a muted dusty rose. It’s like a purple-rose shade with a greyish undertone. On the OPI homepage it is described as frosty purple. This, on camera wants to look like purple but I can assure you, it is more rosy than it looks. I was struggling to take a picture of it the most. In spite of that, the shade is gorgeous. It is an elegant and classy tone. I love it!

opi iceland one heckla of color

Tegemist on maheda vanaroosakarva tooniga. See on justkui lillakas roosa toon, millel on hall alatoon. OPI kodulehel on seda kirjeldatud kui jäine lilla. Pildi peal näeb välja see lillakam kui reaalsuses. Seda tooni oli mul kõige raskem õigesti pildile saada. One Heckla of a Color mängib valgusega lihtsalt nii kaunilt. Kokkuvõtvalt võib öelda, et tegemist on elegantse ja klassikalise tooniga.

One Heckla Of Color swatch

Check Out The Old Geysirs

It is pale greyish blue with frosty iridescent glaze. The glaze it is only seen when light hits it under the right angle. It is like a secret character on the shade. If you don’t know, you can’t know to look for it. It is like the sunlight shining back on thin ice or snow.  I posted a picture of my weekly manicure in my Instagram too. I also added silver glitter on my nail tips. It is gorgeous cold princess blue.

Opi iceland Check out the old geysirs

Check Out The Old Geysirs on kahvatu, kergelt kumav hallikas sinine. Kuma on külma sinist tooni ning on näha ainult siis, kui valgus sellele peale langeb. See oleks justkui küünelaki salajane omapära, sest kui sa ei tea, siis ei oska seda ka vaadata. Mulle meenutab see päikesesära jäisel pinnal. Küünelaki hõbesinene toon sobib väga hästi ka sädelevama maniküüri põhjaks. Näiteks nädala maniküüriks ma kombineerisin antud tooni hõbedase sädelusega, mis selle tegi mõnusalt talviseks.

 

 

Less is Norse

This is dark ice blue, which describes beautifully, a stormy sky. Imagine a cold rocky beach, gaze on the sea, wind is rising, and you see a storm rolling in from far. It is as if dark blue clouds are chasing after a light they can’t have. Every piece of white clouds turn into that heavy dark blue sky. This colour holds a power in itself. It is sometimes dark blue, in the shade it looks almost black. No matter, how the light fell on my nails, it was gorgeous.

Opi Iceland Less is Norse

Less is Norse on tume jäine sinine. See on justkui tormine taevas. Kujuta ette külma kivist randa, pilk merel, tuul tõusmas ning on näha, et torm on merelt saabumas. Tormised pilved on neelamas valgust ning kogu taevas tõmbub tumesiniseks. Less in Norse on tugev värv, mõnikord tumehallikas sinine, teises valguses hoopiski peaaegu must. Vaatamata sellele, mis nurga all valgus on langemas mu küüntele, näeb see toon kaunis välja.

Less Is Norse swatch

Turn On The Northern Lights!

On the homepage it says: “Straight from the midnight sky. This deep purple sets the stage for an unforgettable show.”

OPI kodulehel on kirjas: “Otse kesköisest taevas. Sügav tumelilla on lavaks uskumatule spektaaklile.”

My prediction is that it is going to be the most wanted shade in the collection.

Ma näen oma silmis, et see saab Islandi sarja kõige populaarsemaks tooniks.

Opi Iceland Turn On The Northern Lights

It is a dark purple shade that has pink iridescence in the colour. At some angles it comes out better than the others but you can always see that. It also has a mild dark blue, and sometimes you can see a green and golden sheen. Every tone that is in the shade comes out when the light is right. It is simply the utmost gorgeous shade. I can’t even describe it better. You just have to look at it yourself because it is the northern lights on your nails.

Turn On The Northen Lights swatch

Tegemist on tumelilla tooniga, millel on roosa kuma. Mõne nurga alt tuleb roosakas kuma paremini esile, kui teise alt, aga seda on alati näha. Toonis seguneb tumesisinine ja mõnikord on näha ka rohekas kuldset kuma. Kõik toonid tulevad välja vastavalt sellele, mis nurga alt valgus langeb. Turn On The Northern Lights on lihtsalt väga kaunis toon ning seda on keeruline kirjeldada, et anda edasi kogu ilu. Sa pead seda lihtsalt ise nägema, sest see on kui virmalised su oma küüntel.

What is your favourite shade in the range? Leave your answer in the comments.

Mis on sinu lemmik toon antud sarjast? Jäta oma vastus kommentaaridesse.

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

7 thoughts on “OPI Iceland collection fall/winter 2017 / OPI Island sügis/talv 2017

 1. I’ve not tried the OPI Infinite Shine line yet because I’m not sure if it’s THAT different compared to their regular line to justify paying extra. I’m going to try one to see how I like it!
  Your nails look really nice – my favourites are Turn On The Northern Lights! and Check Out The Old Geysirs.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s