OPI ProSpa Skincare manicure trial kit / OPI ProSpa nahahoolduse maniküürikomplekt

 

A few weeks back I received from OPI Estonia, an OPI Pro Spa Skincare manicure trial kit. Since then, I have been using the products every day and now it is time to share my thoughts with you.

Mõni nädal tagasi sain ma OPI Estonialt OPI ProSpa nahahoolduse maniküürikomplekti. Sellest päevas alates kasutasin ma tooteid iga päev ning nüüd ongi mul aega jagada oma muljeid.

opi pro spa items

In the package there were four products: Micro-Exfoliating Hand Polish; Protective Hand, Nail and Cuticle Cream; Nail and Cuticle Oil; and Protective Hand Serum.

Pakis oli neli toodet: Käte mikrokoorija cupuacu ja valge teega; Kaitsev Käte-, Küünte- ja Küünenahakreem, Küünte- ja Küünenaha Õli, Kaitsev Käteseerum.

 

The two main ingredients are cupuacu butter and white tea.

Kaks peamist koostisosa kõigil toodetel on cupuacuvõi ja valge tee.

opi pro spa items 2

Cupuacu is a Brazilian fruit which contains nine different irreplaceable oils. Cupuacu B3 vitamin which moisturises and fights with ageing. The fruit also contains nine different antioxidants.

Cupuacu on Brasiilia superpuuvili, mis sisaldab üheksat asendamatut rasvhapet. Cupuacus olev B3 vitamiin niisutab ja üheksa antioksüdanti võitevad vabade radikaalidega.

opi pro spa material

White tea is an antioxidant. It is two times more effective than green tea. It also fights with negative environmental aspects and helps to reserve the collagen level in skin.

Valge tee on antioksüdant. See on kaks korda tõhusam kui roheline tee. See samuti võitleb negatiivsete keskkonnamõjudega ning aitab ennetada kollageeni ja elastiini lagunemist nahas.

Micro-Exfoliating Hand Polish/ Käte mikrokoorija

On the tube it says: “Micro Exfoliators and vitamin C work together to polish dull, dry skin while ultra nourishing Cupuacu helps condition.”

Pakendi peal on kirjas: “Mikrokoorijate ja C-vitamiini koostoime puhastab karedat ja kuiva nahka samal ajal kui cupuacuvõi niisutab seda.”

opi pro spa micro exfoliation hand polish

I applied it to my hands, massaged them in a circular motion for approximately two minutes and then rinsed the product off with warm water. As a result, I had softer and more moisturised skin. The micro exfoliators are really small and gentle on the skin.

Ma kandsin seda kätele, masseerisin ringjate liigutustega umbes kaks minutit ning seejärel loputasin sooja veega. Selle tulemusena olid mul pehmed ning niisutatud käed. Mikrokoorijad toimisid õrnalt kuid efektiivselt nahka kahjustamata.

Protective Hand, Nail and Cuticle Cream/Kaitsev käte-, küünte- ja küünenahakreem

It is an ultra-nourishing cupuacu and white tea hand cream. It moisturises skin along with nails and cuticles. The daisy extract in the cream helps to brighten up and smooth the skin tone. Peptides help to make the skin more elastic. The cream smoothed, moisturised, and dissolved into my skin quite fast.

Tegemist on ülitoitva ja niisutava kätekreemiga, milles on valge tee ning cupuacuvõi. See niisutab ja toidab nii küüsui kui ka küünenahku. Karikaraekstrakt aitab nahatooni kirjastada ja ühtustada. Peptiidid aitavad nahka elastsemaks muuta ja tugevdada küüsi. Kreem silus, pehmendas ja imendus nahka kiiresti.

opi pro spa protective hand nail and cuticle cream

Protective Hand Serum/Kaitsev käteseerum

The hand serum moisturises, brightens and protects the skin. The texture is a little bit more gel like than the hand cream was. It forms a nice layer of protection and dissolves into my skin quickly. It is in a pump type of package. I personally don’t have preferences when it comes to hand creams. If the product works then for me it doesn’t matter if it has a pump or it comes in traditional tube. This serum works well and does magic to my skin.

Käteseerum niisutab, kirgastab ja kaitseb nahka. Tekstuur on seerumil veidi geeljam kui kreemil. See moodustab nahal õhukese kaitsekihi ning imendub nahka kiiresti. Seerum on pumbaga pudelis. Minu jaoks üldiselt vahet ei ole, kas kätekreem/seerum on tuubis või pumbaga pudelis. Siin on oluline ainult see, kas see toode töötab. OPI ProSpa Kaitsev käteseerum on hea abimees käte ja küüntenaha hoolistemise juures.  

opi pro spa protective hand serum
Nail and Cuticle Oil/Küünte- ja küünenahaõli

The oil comes in the same type of bottle like nailpolishes. I love the design and the fact it is so easy to use. The oil contains grape-, kukui- and sunflower seed oils. All them together ensure that the cuticles are well moisturised and nourished. The oil dissolves quickly.

Õli on pakendatud samasugustesse pudelikestesse nagu OPI küünelakidki. Mulle meeldib see disain ning tänu sellele on seda ka kerge kasutada. Õli sisaldab endas viinamarja-, kukui-, ja päevalilleõlisid. Kõik kokku tagavad, et küünenahad on hästi niisutatud ja toidetud.

opi pro spa nail and cuticle oil

Scent/Lõhn

All the products have the same scent. It is very similar to lemongrass with a hint of white tea and kukui. The kukui I sense is probably cupuacu, since I don’t know how that smells. Either way, the scent is fresh and reminds me of citruses. At first it is intense but it doesn’t linger in the air too long.   

Kõigil mainitud toodetel on sama lõhn. See on väga sarnane sidrunheinale, millele on juurde lisatud valget teed ja kuikuid. Kukui lõhn, mida ma tunnen, on tõenäoliselt cupuacu. Nii või teisiti, on lõhn värske ja tsitruseline. Alguses see võib tunduda küll intensiivne, kuid see intensiivsus ei jää kauaks püsima.

opi pro spa items flatlay

In conclusion I can say that the products are great. If you care about your hands and nails, then you definitely should check the products out.

Kokkuvõttes saab öelda, et kõik mainitud tooted on super. Kui sulle lähevad sinu käed ja küüned korda, siis sa kindlasti võiksin neile toodetele pilgu peale visata.

Have you tired already OPI Pro Spa Skincare for hands and feet manicure trial kit? Let me know in the comments!

Kas sa oled juba proovinud OPI Pro Spa tooteid? Jäta vastus kommentaaridesse!

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

2 thoughts on “OPI ProSpa Skincare manicure trial kit / OPI ProSpa nahahoolduse maniküürikomplekt

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s