Recent empties – Which product was as beautiful as the blood of a unicorn? / Tühjad potsikud-totsikud – Mis toode oli sama kaunis kui ükssarviku veri?

For the past few months, I missed the window where it was suitable to write about last months empties. This month I am only slightly better, but at least it is happening. So in this post we´re going to see what products I managed to use up in June and July. It’s also going to be a longer post. You have been warned!

Eelmine kuu magasin ma maha sobiva hetke, et tutvustada teile oma juunis ja juulis tühjaks kasutatud tooteid. Sel kuul olen ma ainult veidi parem oma ajastamiselt. Selles postituses vaatamegi, mis tooted on mul juunis ja juulis lõpuni kasutatud. See on pikemat sorti postitus, seega, teid on hoiatatud!

empties june

JOIK Refreshing foot bath salt

The product looked like coarse grain salt. It dissolved easily in warm bath water.

The smell of the bath salt was on the stronger side. I usually did a foot bath after long days of being active. After the foot bath my feet were much more relaxed and less tired. It also brought a really good night sleep. I wrote a full review about it too, not long ago. You can read it here.

Would I repurchase? I already have

joik menthol peppermint foot bath salt

JOIK Värskendav jalavannisool

Jalavannisool nägi välja nagu mentooli lõhnaga jäme söögisool. Vannisool lahustus soojas vees kiirelt, kuid lõhn säilis. Ma tavaliselt tegin jalavanni pärast pikemaid aktiivseid päevi. Pärast jalavanni olid mu jalad lõdvestunud ning ei tundunud enam nii väsinud kui enne. See tõi samuti ööseks hea une. Kui huvitab, siis siin on pikem arvustus (inglise keeles).

Kas ma soetaksin toote uuesti? Jah. Uus purk on juba kasutuses.

Simple Kind To Skin Cleansing Facial Wipes

They removed my makeup gently and left my skin feeling fresh. The best thing about these were, I could remove my eye makeup with them. They didn’t make my eyes sting afterwards, which was a big plus. I usually used makeup wipes right after I get home. I take most of the makeup off with them and before bed I go through my evening routine.

Would I repurchase? I already have

Simple Õrnatoimelised Meigieemalduslapid

Simple meigieemalduslapid eemadasid meigi õrnalt ning jätsid nahale värske tunde. Parim omadus meigieemalduslappide juures oli see, et need suutsid ka silmameigi maha võtta. Meigieemalduslapid ei ärritanud silmi ega tekitanud isegi kohatist kipitust, mis oli suureks plussiks.

Kas ma soetaksin toote uuesti? Jah. Uus pakk on juba kasutuses.

simple facial wipes the body shop chapstick

The Body Shop Cocoa Butter Lip Care Stick

To have a chapstick in your makeup bag is rather self explanatory. It moisturises lips. Chapstick is something I can’t live without.

Would I repurchase? Yes

Huulepalsami olemasolu meigikotikeses on minu jaoks elementaarne. See niisutas hästi ja tegi huuled mõnusalt pehmeks.

Kas ma soetaksim uuesti? Jah

Vivi Wormwood Cream

This cream was suggested to me by my cosmetologist. It was a face cream which is suitable for surface dry skin. It basically moisturised my skin without nourishing it. The cream is suitable for oily skin which is dry at the same time. It kept my zits under control and I rarely had any skin problems during usage.

Would I repurchase? I already did

Vivi Koirohu kreem

Seda kreemi soovitas mulle mu kosmeetik. Tegemist oli kreemiga, mis sobis pinnakuivale nahale. Seega see niisutas mu nahka, kuid ei toitnud seda. Koirohu kreem on sobilik rasusele pinnakuivale nahale. See hoidis mu akneprobleemid kontrolli all ja mul oli harva uusi vistrike kreemi kasutamise ajal.

Kas ma soetaksin toote uuesti? Jah, juba on kasutuses

vivi skin care

Vivi Calendula Flower Water

I used it as a toner after face washing. I liked the fine mist that came out from the spray pump. It was smoothing and moisturising. I wish it was also refreshing. Perhaps it is to some, but for me something was missing. I also wasn’t fan of the smell, but it did its job well.

Would I repurchase? I already did

 

Vivi saialillevesi

Ma kasutasin seda kui toniseerijat pärast näopesu. Lihtsalt pritsisin seda pärast pesu näole ja lasin kuivada. Pudelil on pump, mis teeb selle kasutamise ka lihtsaks. Toniseeriv vesi niisutas, kuid see ei jätnud värsket tunnet näole. Samuti ei meeldinud mulle selle lõhn. Vaatamata värskustunde puudumisele ja ebatavalisele lõhnale tegi see oma tööd hästi.

Kas ma soetaksin toote uuesti? Jah

vivi skincare

Vivi Face Wash with Hyaluronic Acid

It was a good face wash. It cleansed my skin and left it feeling cleansed. While I used it, I was missing the fresh feeling after washing my skin. My skin was clean but it didn’t feel like it. Another thing that disturbed me immensely was the cap. The cap, screw, lid, however you want it to call it, was so hard to open. I had to open it prior to making my hands wet because otherwise, I couldn’t open it. The hard lid also ruined my manicure, that I did the day before, twice, so I wasn’t happy about that either. Long story short- if it gave a refreshing feeling and the closure would have a different design, I would even like it.

Would I repurchase? No

Vivi Hüaluroonhappega näopesugeel

Iseenesest oli see hea pesugeel. See puhastas vaevata mu näo päevatolmust ära. Mis mind häiris antud toote juures see, et ta ei andnud värskustunnet näole. Ma teadsin, et nägu oli puhas, aga ma ei tundnud seda. Lisaks sellele käis pudelikork väga raskelt lahti. Ma pidin enne käte märjaks tegemist korgi lahti tegema, sest vastasel juhul ma poleks saanud seda avada. Lisaks sellele mul õnnestus kahel korral ka oma eelmisel päeval tehtud maniküür korki avades ära rikkuda. See oli minu jaoks paraku tõsiselt häiriv. Lühidalt öeldes- kui pesugeel jätaks nahale ka värske tunde ja pudeli/korgidisain oleks teistsugune, siis mulle võib-olla see mulle ka meeldiks.

Kas ma soetaksin toote uuesti? Ei

The Body Shop Frosted Berries Shower Gel

The shower gel was infused with cranberry extract from North America. The scent was sweet and a bit spicey. It smelled like cranberry and ginger juice in a bottle. I liked it and I wouldn’t mind if it would come back this year too. Although, I have a HUGE request to The Body Shop – Please bring back the frosted plum range?

Would I repurchase? Perhaps

Dushigeelil oli jõhvika ja kerge vürtsika ingveri lõhn, mis tegi selle mõnusalt jõululõhnaliseks. Dushigeelis oli kasutatud jõhvikaekstrakrti, mis oli pärit Põhja-Ameerikast. Usun, et just see andiski geelile selle mõnusa jõhvikalõhna. Lõhn iseenesest oli magus ja kergelt vürtsikas. Mulle Frosted Berry sari meeldis ja mul poleks midagi selle vastu, kui see oleks ka sel aastal talveperioodil saadaval. Tegelikult oleks mul The Body Shopile SUUUUR palve- palun tooge sel aastal tagasi ka ploomilõhnaline sari?

Kas ma soetaksin toote uuesti? Võib-olla

the body shop frosted berries linden blossom

Stenders Linden Blossom Shower Gel/Pärnaõiedushigeel

It smelled nice and foamed well. The scent is true to the real smell of linden blossoms. It is fresh and a little bit sweet. I really loved the scent!

Would I repurchase? Yes

See lõhnas väga mõnusalt ja vahutas hästi. Geel lõhnab nagu päris pärnaõied, natuke magusust segatud värskemate toonidega.

Kas ma soetaksin toote uuesti? Jah

John Freida Frizz Ease Shampoo and Conditioner

I loved this shampoo! It smelled nice, foamed well, and looked beautiful. It was silver grey with cold pearly shine. To be honest it looked like unicorn blood (#HarryPotter) and I think it was the first shampoo ever where I enjoyed the appearance of the actual shampoo itself! It made my hair frizz free and smooth. My hair was easy to work with and looked beautiful and shiny.

The conditioner did its job well. It moisturised and made my hair smooth. Both, shampoo and conditioner, were easy to rinse out.

Would I repurchase? Yes, I would

john freida frizz ease shampoo conditioner

Mulle meeldis see shampoon! See lõhnas hästi, vahutas mõnusalt ja nägi ka hea välja. Shampoonil oli hõbehall külma sädelusega geeljas tekstuur. See meenutas mulle ükssarvikuverd (#HarryPotter) ning oli minu jaoks esimene shampoon, mis mulle juba iseenesest välimuselt meeldis. Pärast pesu olid mu juuksed pehmed, säravad ja kergelt käsitsetavad.

Palsam tegi oma tööd hästi. See niisutas ja tegi mu juuksed pehmeks. Nii shampooni kui ka palsamit oli kerge välja loputada.

Kas ma soetaksin need tooted uuesti? Jah

Have you used any of the mentioned products? How did you like them? Leave the answer in the comments.

Kas sa oled kasutanud mõnda neist toodetest? Jäta oma vastus kommentaaridesse!

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

5 thoughts on “Recent empties – Which product was as beautiful as the blood of a unicorn? / Tühjad potsikud-totsikud – Mis toode oli sama kaunis kui ükssarviku veri?

  1. I enjoy reading empties no matter when you post them. 🙂

    I love that Body Shop cocoa butter lip balm but my Body Shop doesn’t carry it anymore and it’s so disappointing!

    I need to try that John Frieda since I have super frizzy hair! I love how you described it. Fellow Harry Potter fan! xD

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s