Kivvi Cosmetics Beauty Event / Kivvi Cosmetics ja sooduskood!

Last weekend beauty bloggers gathered in Helen Heinroos Hair salon to Kivvi Cosmetics beauty event. Kivvi Cosmetics launched only recently in Estonia and it was a great opportunity to see their products closer.

Eelmine nädal ilublogijad olid kutsutud Helen Heinroosi salongi Kivvi kosmeetikat tutvustavale ilupärastlõunale. Kivvi Cosmetics on alles värske tegija Eesti turul ning uudishimu toodete vastu oli mul suur.

photostudio_1501420362337

Kivvi Cosmetics is an organic cosmetics brand from Latvia. Their products are suitable for vegans and are not tested on animals. All products  contain kiwi fruit seed oil. They don´t use artificial colouring or fragrances. They only use a mild preservative from essential oil extracts.

Kivvi Cosmetics on looduslik kosmeertikabränd Lätist. Nende tooted on sobilikud veganitele ning neid pole testitud loomadel. Kõik tooted sisaldavad kiiviseemne õli, mis on eriti toitaineterikas. Kivvi Cosmetics ei kasuta kunstlikke värv- ja lõhnaineid. Ainukesed säilitusained, mis toodetesse lisatud on, on pärit eeterlikest õlidest. Tooted on valmistatud käsitsi.

photostudio_1501420423843

Kivvi Cosmetics use a lot of different berries in their products. That is one of the reasons why their design is focused on picturing different berries on the products. For example, the 30+ range has black currants on their package. All berries that Kivvi Cosmetics use are from Baltics forests/gardens.

Kivvi Cosmetics kasutab oma toodetes erinevaid Baltikumi metsadest korjatud marju. See on üks põhjuseid, miks disain on just nii “marjane”. Näiteks 30+ sarjas on kasutatud mustsõstraid, mis sisalavad palju C-vitamiini, mis omakorda soodustab kollageeni tootmist nahas.

Kivvi Cosmetics have different ranges for different skin types. Everyone can find their own. They even have a special range for men and pregnant women.

Kivvi Cosmetics´il on erinevad sarjad vastavalt nahatüübile. Igaüks peaks leidma nende tootevalikust midagi sobilikku. Neil on isegi eraldi tooted meestele ja rasedatele.

Snacks and drinks were catered as well. Tassikoogid, Belief Eesti, Valio, and Saku Õlletehas took care that we had snacks to eat and beverages to drink.

 

Üritusel oli ka snäkilaud, mida toetasid Tassikoogid, Belief Eesti, Valio ja Saku Õlletehas.

Every blogger also got a little goodie bag. I am already testing them and soon you can read some reviews about them in my blog.

Kõik blogijad said kaasa ka väikese kotikese Kivvi toodetega. Nad on mul juba kasutuses ja varsti saate lugeda mu muljeid ka blogist.

photostudio_1501420215983

Evelyn Velström on hetkel ainus Kivvi edasimüüja Eestis ning tooteid saab soetada e-poes www.evkosmeetika.ee. Sooduskoodiga “loodusekunst” on augusti lõpuni kõik Kivvi tooted tutvumishinnaga -20%. Lisaks on alates 25€ ostude puhul smartpost tasuta. Hea võimalus Kivviga tutvumiseks !

Waku Oy on Eestis ametlik maaletooja. Nende e-poe kaudu saate samuti Kivvi tooteid osta.

Have you used Kivvi Cosmetics products before? Which ones? How did you like them? Leave your reply in the comments.

Kas sa oled varem Kivvi Cosmetics tooteid kasutanud? Milliseid? Kuidas sulle nad meeldivad? Jäta oma vastus kommentaaridesse.

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

2 thoughts on “Kivvi Cosmetics Beauty Event / Kivvi Cosmetics ja sooduskood!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s