Rich Gone Broke and the reasons why you need it in your life / Rikkad on pankrotis? Põhjused, miks sa seda peaksid soovima?

A wrist watch brand, Rich Gone Broke, is finally in Estonia. They offer over 250 different designs and styles.

Käekellabränd Rich Gone Broke on viimaks Eestis. Nad pakuvad üle 250 erineva disainiga käekelli.

rich gone broke wrist watch

The idea of the wrist watch is simple- it shows time. What makes it special is the design. The watch is loose on the strap. It has two handles through which the strap goes. That makes the changing of the strap easy. You can make one yourself or you can order a new one from their webpage https://www.kaekellad.ee/  The watch itself is 49.99€ or 69.99€, and the strap 7.5€.  If you use the code adryana15, you will get 15% off from your purchases.

Käekella idee on lihtne- see näitab aega. Mis selle aga eriliseks teeb, on selle disain. Käekell on rihma peal vabalt liikumas. Rihm läheb läbi kahe sanga, mis on kellaplaadi küljes. See teeb rihma vahetamise kergeks. Kui sul on annet antud, siis võid kasvõi ise endale uue rihma heegeldada, kududa või õmmelda. Või siis, kui karu sammus näppudel ning heegelnõel kohe üldse käes ei istu, saad tellida uue rihma nende kodulehelt https://www.kaekellad.ee/ Kell ise maksab 49.99€ või 69.99€ ja kellarihm on 7.50€. Kasutades koodi adryana15, saad oma ostudelt -15% soodustust.

rich gone broke backside

I chose for myself the watch called Rich Gone Broke Silver Marcel Kiev It has a bit of green, red and blue on the white background. The design goes well with my typical outfits, which tend to be either green or blue.

Ma valisin endale käekella nimega  Rich Gone Broke Silver Marcel Kiev . Sellel on natuke rohelist, punast ja sinist, mis on kunstiliselt laotatud valgele põhjale. See disain sobib minu tüüpilise riietusega hästi, sest tihtipeale kannangi ma just rohelist või sinist.

To tie the watch to your wrist, you have to practice tying with one hand. At first it may be uncomfortable and time consuming but after the third time, it goes quickly. The material is quite rough so it doesn’t slide open easily.

Selleks, et kella käe peale panna, on vaja rihmaotsad omavahel kokku siduda. Alguses on võib-olla keeruline seda ühe käega teha, kuid pärast kolmandat korda läheb see juba libedamalt. Rihmamaterjal on iseenese jaoks piisavalt suure hõõrdejõuga ning seetõttu ei libise umbsõlm lahti.

rich gone broke watch

The days I was wearing the watch, it caught people’s eye. Some were even surprised to hear and see how the watch stays on my wrist. So, I can definitely say, it’s an eye catcher.

Päevadel, millal ma kella kandsin, püüdis see nii mõnegi pilgu. Mõni uudishimulik oli isegi üllatunud, kui kuulis, kuidas mul kell käe peal püsib.

If you understood that, you also need this kind of watch in your life. Head to the webpage and get one yourself too. With the code adryana15, you will get 15% off from your purchases.

Kui sulle tundub, et just see on see miski, mis sinu elust puudu on, siis suundu nende kodulehele ja tekita ka endale üks lahe käekell. Koodiga adryana15 saad oma ostudelt 15% allahindlust.

Have you heard about Rich Gone Broke before? Do you see it as an accessory thanks to its wonderful designs or just a wrist watch? Let me know in the comments.

Kas sa oled kuulnud enne Rich Gone Broke käekelladest? Kas sa näed käekelli pigem kui aksessuaaridena või lihtsalt tarbeesemena? Jäta oma vastus kommentaaridesse!

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s