JOIK Beauty Evening + New products

A little while ago I was invited along  with the beauty bloggers to a JOIK Beauty Evening. The representative introduced us all to products from JOIK, a talented young man sang to us, and the table was filled with coffee and snacks. We left the evening with a gift bag. I enjoyed the evening immensely. Big big thank you to JOIK for the amazing evening.

If you want to find out what was in the bag, continue reading.

Mõnda aega tagasi ma olin kutsutud JOIKi iluõhtule. JOIKi koolitaja tutvustas meile nende sortimenti, noor andekas noormees laulis ja kaetud oli ka kohvilaud hea ja paremaga. Koju saadeti meid kingikotikestega. Tegemist oli suurepärase õhtuga! Suur-suur aitäh JOIKile.

Kui soovid teada saada, mis kotikeses oli, jätka lugemist.

joik dushivaht ihupiim

In the bag were two new products, two best sellers and some samplers from JOIK. The new ones were Shower Foam and the other, Illuminating Passionfruit & Mango Bodymilk. The bestsellers were Deep Moisturizing Salve and Exfoliating Hand & Foot Mask.

Kotikeses oli kaks uut toodet, kaks enimmüüdud toodet ning mõned testerid. Uued tooted olid Dušivaht astelpaju ekstraktiga ja aaloemahlaga ning Päikseline passioni ja mango ihupiim passionivilja õli ja valgust peegeldavate mineraalidega. Enimmüüdutest olid kotis Kooriv mask kätele ja jalgadele ning Sügavniisutav salv.

Shower Foam With Sea-Buckthorn Extract & Aloe Juice / Dušivaht astelpaju ekstraktiga ja aaloemahlaga

It is exactly what it is- a shower foam. In the bottle it looks like a coloured soap water but when you pump the pump, it comes out as thick strong foam. It cleanses really gently and smells wonderful. I need seven to nine pumps of foam to cover myself completely. I am sure I could do with less pumps but I just like when body cleansing products foam well.

joik dushivaht

Tegimst on dušivahuga. Pudelis näeb see välja nagu tavaline värvitud seebivesi, aga kui pumbale vajutada, tuleb välja tugev valge vaht. See puhastab õrnalt nahka ja jätab selle mõnusalt niisutatuks. Mul kulub enda pesemiseks seitse kuni üheksa pumbatäit vahtu. Tõenäoliselt ma saaks hakkama ka vähemaga, aga mulle meeldib, kui kehapuhastustooted vahutavad mõnusalt.

Illuminating Passionfruit & Mango Bodymilk with passionfruit oil and light reflecting minerals / Päikseline passioni ja mango ihupiim passionivilja õli ja valgust peegeldavate mineraalidega

It is body milk in a spray bottle. The body milk disappears quickly and leaves the skin soft, smooth, and a bit illuminated. The illuminating factor is subtle but it is there. The scent is wonderful, a little bit sweet but kind of sour-sweet. I like it.

joik ihupiim

Tegemist on ihupiimaga, mis on villitud pihustiga pudelisse. Ihupiim imendub nahka kiiresti ja jätab siidise ning pehme tunde. Samuti on pärast ihupiima kasutamist näha nahal kerget kuma. Ihupiim lõhnab mõnusalt. Sellel on magus, kuid samas ka kergelt hapukas värske lõhn.

Exfoliating Hand & Foot Mask / Kooriv mask kätele ja jalgadele

This is a really fun product. It makes your skin softer than ever and is relaxing to do. First, you take a nice amount of exfoliating mask and rub it all over your hands (or feet). You rub it and at the same time massage your hands about three minutes. I will tell that you will feel all micro cuts on your skin because it will sting a little. Then, when three minutes are over, you wash your hands (or feet) under running water. After that you might notice your skin is still oily. To get rid of that you will take a house tissue and wipe the excess oil off. The result is having the most soft and moisturised hands (or feet) in the world.

joik kooriv mask katele ja jalgadele

Kooriv mask kätele ja jalgadele on üks tõsiselt vahva toode. See teeb naha pehmemaks kui kunagi varem. Kõigepealt peab võtma mõnusa koguse koorivat massi ning hõõruma see kätel (või jalgadel) laiali. Hõõruma ja masseerima peaks umbes kolm minutit. Kui sul peaks olema mikrohaavad nahal, siis sa kindalsti tunned neid. Koostisises on midagi, mis ajab nad natukene kipitama. Pärast kolme minutit peab käed (või jalad) jooksva vee all ära loputama. Kui käed (või jalad) on veel rasused, siis tuleb võtta majapidamispaber ning kuivatada käed ära. Tulemuseks on pehme ja niisutatud nahk.

Deep Moisturizing Salve / Sügavniisutav salv

It is what is says on the cap. It is a deep moisturizing salve. The salve is perfect if you have dry spots on your skin, or skin is cracking because of the weather changes. It is also good to smear on face if you happen to go out in freezing, windy weather. Since it has almost no water, it will protect the skin from winter weathers.

joik sugavniisutav salv

Sügavniisutav salv on ideaalne kui nahk kuivab või praguneb ilmastikutingimuste tõttu. Kuna salv sisaldab väga vähe vett, on see hea toode näole määrimiseks, et kaitsta nahka külma ilma eest. Näiteks see on suurepärane toode, kui väljas on puhumas külmad ja niisked tuuleiilid.

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s