Magnetic towel / Magnetiline saunalina

Using a beauty product is great, I mean, don’t you feel so relaxed after scrubbing your body in the shower? Then you come out, wrap yourself in a towel… and with the next step you take, it falls down. That is not so relaxing. Three students from Viimsi put their minds together and came up with a magnetic towel. If you want to know more, keep reading.

Kehahooldustoodete kasutamine on lõõgastav. Selles mõttes, et mis saab olla parem kui kehakoorija kasutamine duši all? Siis astud sa duši alt välja, mässid end rätikusse… ja järgimse sammuga kukub rätik maha. See ei ole just see, mis käib kokku lõõgastavate spaaprotseduuridega. Kolm ettevõtlikut Viimsi gümnaasiumiõpilast panid pead kokku ning tõid turule magnetilise saunalina. Kui sa soovid magnetilisest saunalinast rohkem teada saada, jätka lugemist.

photostudio_1490544389331

What is Touel? It is a student company where three bright students put their minds together and decided to upgrade the bath towel using experience. They started the company last year and it has been growing ever since. The next step is international markets but for that they need a little help. How can you help them? I’ll tell you at the end of the post. Now, let’s see what the innovative student company is doing?

Mis on Touel? Touel on kolme ettevõtlikut Viimsi gümnaasiumiõpilase õpilasfirma, kes panid pead kokku ning muutsid saunalinade kasutamise mugavamaks. Nad asutasid firma 2016 aasta sügisel. Sellest ajast saati on nad hoogsalt kasvanud ja tegelenud tootearendusega. Järgmiseks sammuks on juba rahvusvaheliste turgude vallutamine, kuid selleks on neil vaja natukene abi. Kuidas Sina saaksid abiks olla, räägin ma postituse lõpus. Seni aga vaatame, mida innovaatiline õpilasfirma Touel teeb.

magnetic towel

So what is a magnetic towel? It is a towel which has two little magnets sewn into the side hem. After shower you put it around you and magnets hold the towel up. One magnet is fixed in the towel corner but the other is movable. You can just drag it to the right place with the magnet that doesn’t move. That way you can find the perfect fit for the towel.  

Mis on magnetiline saunalina? See on saunalina, millel on kaks sisseõmmeldud pisikest magnetit. Pärast duši alt tulekut, sätid endale rätiku ümber ja magnetid hoiavad selle paigal. Üks magnet on fikseeritud rätiku nurka ning teine liigub mööda siseõmblust. Liikuv magnet on väga kergelt sätitav teise fikseeritud magneti abil. Tänu sellele saab sättida rätiku ümbermõõdu täpselt igaühe enda järgi.

magnetic towel instagrm

Picture is taken from https://www.instagram.com/magnetictowel.co/
The towels come in four colours- wine red, blue, white, and grey. The size is decent and the towel itself is soft. It absorbs water well. The little magnets are not noticeable while drying yourself. They are securely in the towel hem.

Saunalinad on saadaval neljas toonis- tumepunane, sinine, valge ja hall. Rätiku suurus on saunalina kohta täpselt paras. Materjal on pehme ning imab vett hästi. Saunalinaga ei ole ennast kuivatades pisikesed magnetid tuntavad.

magnetic towel2

The towel is washing machine proof, which means you can turn the water temperature up to 60 degrees Celcius and it won’t affect the quality. Even after washing on a high temperature the magnets worked perfectly.

Saunalina võib julgelt pesta pesumasinas 60 kraadi juures. Kõrge temperatuur ei mõjuta magneteid ega ka saunalina kvaliteeti. Magnetid töötasid pärast pesu sama hästi kui enne.

magnetic towel3

You can also wear the towel in a sauna. The magnets are isolated and there is no danger to burn yourself. The towel material is thick and magnets small enough to keep you protected. I spent a little bit under an hour in the sauna without a problem with the towel.

Saunalina võib kasutada ka saunas. Magnetid on rätikuga isoleeritud ning puudub oht end kõrvetada. Ma veetsin saunas natuke alla tunni ning selle aja jooksul magnetid ei kuumenenud (piisavalt?), et ma seda märkaksin.

Conclusion:

Good:

 • Beautiful red colour
 • Absorbs water well
 • Thanks to magnets it won’t fall down
 • Washmachine proof
 • Sauna proof

Bad:

 • I can’t name a single bad thing

 

Kokkuvõte:

Hea:

 

 • Punane toon on ilus
 • Imab vett hästi
 • Magnetid hoiavad rätikut hästi üleval
 • Pesumasinakindel
 • Saunakindel

 

 

Halb:

 

 • Ei leidnud midagi häirivat

 

 

If the towel sounded something you need in your life, you can purchase it here- https://magnetictowel.co/

From the 28th of March if you use a code “Adryana”, you´ll get 15% discount from all your purchases.

 

Kui sul tekkis huvi ka endal soetada magnetiline saunalina, siis sa saad seda teha siin- https://magnetictowel.co/

Kasutades koodi “Adryana”, saad ostult allahindlust 15%. Kood kehtib alates 28ndast märtsist.

 

If you´d like to support student company Touel and help them to achive their dreams, you can do it here-  http://www.hooandja.ee/projekt/aita-opilasfirmal-magneetilised-saunalinad-turule-tuua

Kui sa soovid õpilasfirmat Touel toetada ning aidata kaasa unistuste teostamisele, siis sa saad seda teha siin- http://www.hooandja.ee/projekt/aita-opilasfirmal-magneetilised-saunalinad-turule-tuua

 

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

14 thoughts on “Magnetic towel / Magnetiline saunalina

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s