Revlon ColorBurst Crayon, Colorstay Foundation, and PhotoReady Concealer review + KINGILOOS

A little while ago Revlon sent me a little package for me (and for you) to try and test out. In the package there was Revlon ColorBurst Crayon, Colorstay Foundation, and PhotoReady Concealer. So, without further ado, let’s get into this.

Veidi aega tagasi saatis Revlon mulle katsetamiseks väikese pakikese mõne tootega. Kingikotikeses oli ColorBurst Balm Stain huulepulk, ColorStay jumestuskreem ja PhotoReady peitepulk.

revlon colorstay balm stain photoready

My love for Revlon goes back in 2002 when I was buying my first foundation in the department store. Then a few years later Revlon left Estonia’s market so I had to find something else to use. Now they are back and that only makes me happy.

Minu armastus Revloni vastu sai alguse aastal 2002 kui ma otsisin Tallinna Kaubamajast oma esimese jumestuskreemi. Paar aastat hiljem Revlon lahkus Eesti turult ning ma pidin otsima endale mingi muu jumestuskreemi. Nüüd on nad tagasi ja see on ainult hea uudis!

The foundation I fell in love was Colorstay foundation for combanation/oliy skin. They also have a foundation for normal/dry skin. The colour shade range is quite big, which should ensure everyone can find a perfect match.

Jumestuskreem, millesse ma armusin oli Colorstay sega/rasusele nahatüübile. Neil on olemas ka jumestuskreem normaalsele/kuivale nahale. Toonide valik on samuti lai, mis peaks tagama, et kõik leiavad endale selle õige.

revlon colorstay foundation

The foundation I found in the package is my perfect match for this season. It is called 150 Buff. It is a light shade with a yellow undertone´, which is perfect for me.  It may look too light but when I blend it out I my face tone matches my neck.

Jumestuskreem, mis mulle saadeti on toonis 150 Buff, mis on minu jaoks hetkel ideaalne. See on hästi hele jumestuskreem kollaka alatooniga. See võib alguses isegi liiga hele tunduda, aga kui ma olen selle nahal ära hajutanud, siis mu näotoon läheb ilusti kokku kaelatooniga.

revlon colorstay foundation 2

The foundation has medium to full coverage. It is buildable and blends out nicely with any makeup tool. It stays on the whole day without needing to be retouched. I usually apply the foundation around 8am and take off around 9pm. It might fade a little from my cheek area, but on me every foundation has done that.

Jumestuskreemil on keskmine kuni tugev katvus. Seda saab peale kanda vajadusel mitu kihti ning seda on kerge hajutada. Jumestuskreem püsib peal terve päeva. Tavaliselt ma kannan jumestuskreemi peale kell 8 hommikul ja võtan maha kella 9 paiku õhtul. See võib õhtuks veidi ära hajuda mu põskedelt, kuid seda teeb mul ükskõik milline jumestuskreem.

revlon colorstay foundation swatch photoready

Another item I found in my package was Photoready Concealer in the shade 003 Light Medium. That tone is a tad too dark but maybe during summer it will be a match. The formula of the concealer is creamy. It blends easily and covers the blemishes well. In spite of being a tone darker than I need, it covered the little troublemakers on my face. I usually prefer liquid concealers but I may venture out and get myself the same item, only a shade lighter.

Lisaks jumestuskreemile oli pakikeses Photoready peitepulk toonis 003 Light Medium. Minu jaoks on see toon hetkel veidi tume, aga suvi on tulemas, seega lootus ei ole kadunud. Koostis on peitepulgal kreemikas. Seda on kerge hajutada ning see katab vistrikud ilusti ära. Ma tavaliselt eelistan küll peitekreeme, kuid ma äkki isegi lähen ja ostan endale sama toote, aga toonivõrra heledama.

revlon photoready

The third item I got was ColorBurst Crayon Balm Stain in the tone 005 Crush Beguin.

Kolmas toode, mis ma pakisekest sain, on ColorBurst Balm Stain huulepulk toonis 005 Crush Beguin.

revlon balm stain 2

I was really sceptical about it because it looked so shiny. Usually shiny products are gone from your lips after two sips of coffee. Not this one, no Sir!

Ma olin päris skeptiline alguses huulepulga suhtes, sest see nägi nii läikiv välja. Tavaliselt ilusa läikega huulepulgad on huultelt pärast mõnda kohvilonksu kadunud, kuid mitte see!

I applied the Balm Stain to my lips. The first thing I noticed was it’s scent. It has a minty scent but you can’t sense it after application, unless you are really trying.  On the lips it feels a bit tingly and cooling, like any other minty lip product.

Ma kandsin ColorBurst Balm Stain huulepulka huultele. Esimene asi, mida ma märkasin, oli lõhn. Huulepulgal on mündine lõhn. Pärast huultele pealekandmist ei ole seda eriti enam tunda. Huultel tundub ColorBurst Balm Stain huulepulk kergelt õhetav ja jahutav, nagu iga teine mündine huuletoode.

revlon balm stain

The balm stain is pigmented and stays on well. After eating, the shine is gone but the colour is still there. The only part where it fades a little is the lips´ inner line. It is actually a quite carefree lip product to have.  

ColorBurst Balm Stain huulepulk on väga hea pigmendiga ning püsib huultel hästi. Pärast söömist läige on küll kadunud, kuid värv on alles. Huulepulk kulub veidi ära ainult huule siseäärelt. ColorBurst Balm Stain huulepulk on tegelikult päris mõnusalt murevaba huuletoode, mida omada.

 

Revlon sent me two packages, one for me and one for a giveaway. The following giveaway is only for residents of Estonia.

Revlon saatis mulle kaks pakikest, ühe mulle ja teise kingiloosiks. Järgnev loosimine toimub Facebookis ja on avatud ainult Eesti elanikele.

Käima läheb KINGILOOS!

Kui soovid võita kotikese Revloni toodetega, siis tee nii:

  1. Hakka Adryana´s Beauty Blog ja Revlon Eesti sõbraks Facebookis
  2. Jaga pilti ja ja jäta pildi alla kommentaar, mis on Sinu lemmik Revloni toode või mida Sa kindlasti proovida sooviksid.

Võitja selgub 2. aprillil 2017.

Loos toimub Facebookis!

 

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

 

Thank you for reading,

Adryana

 

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

2 thoughts on “Revlon ColorBurst Crayon, Colorstay Foundation, and PhotoReady Concealer review + KINGILOOS

  1. I rediscovered that foundation late last year and fell in love with it all over again. They finally added a pump to it here in the States, which I am so happy about. This took the spot of my favorite drugstore foundation over my beloved Rimmel Lasting Finish (which I still like a lot).

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s