Max Factor Velvet Matte Lipsticks and 2000 Calorie Curl Addict Mascara /Max Factor Velvet Matte huulepulgad ja 2000 Calorie Curl Addict ripsmetušš

A few weeks back Max Factor sent me a little package. When I opened the package, I saw two lipsticks and a mascara. In this post I’m going to share my thoughts and show some swatches too. If you are interested, just keep reading.

Mõned nädalad tagasi saatis Max Factor mulle väikese pakikese. Kui ma avasin selle, nägin ma kahte huulepulka ja ühte ripsmetušši. Selles postituses ma räägingi neist lähemalt.

maxfactor-velvet-matte-lipstick-curl-addict

Velvet Matte Lipsticks

The first thing I just have to mention is the packaging. It is square with curvy edges and the coat or the cap itself is velvet matte. I really like the feel under my touch. The name “Max Factor”  is written in red and it is an hyper-micro-super tiny inch higher than the other surface.

Esimese asjana ma lihtsalt pean mainima pakendit. Huulepulk on kandilises pakendis, millel on kergelt kumerad servad ning naha all tundub see velvetiselt sile. Max Factori nimi on kirjutatud punases kirjas ning on sõrme all tuntav.

The lipsticks are moisturising and have velvet matte finish. The formula is infused with oils and butters. The oils and butters make the lipstick formula rather creamy which makes the colour glide smoothly across lips.

Huulepulgad on niisutavad ja lõpptulemus on neil velvetiselt matt. Koostisesse on lisatud erinevaid õilisid, mis teevad huulepulga kreemjaks. See aitab kaasa sujuvamale ja ühtlasemale huulepulga pealekandmisele.

maxfactor-velvet-matte-flame-sunkiss

They come in seven different shades. I got two from the seven in the package, 10 Sunkiss and 15 Flame. The Sunkiss is a calm peachy tone lipstick which is perfect for summer. The Flame is more of a pinkish peachy tone. With my complexion, the Flame suits me better.

Huulepulk tuleb seitsmes erinevas toonis. Mulle saadetud pakikesest tuli välja kaks- 10 Sunkiss ja 15 Flame. Sunkiss on mahe virsikukarva toon, mis on lihtsalt ideaalne suviseks perioodiks. Flame on pigem roosakas virsikukarva toon. Minu nahatooniga sobis paremini Flame.

In the lipstick formula there are little, so to say, rough edged tiny-tiny (you are not feeling them) particles which reflect the light. That gives the lipstick the velvet matte finish. For me it has become my preferred finished look. The velvet matte finish isn’t as betraying as the full matte look. It doesn’t show all the dry spots on the lips which is always good. A little helping hand in the attitude “I got this” from cosmetics is always welcomed rather than “You have imperfection here” from them. Plus, the summer is coming, so I imagine full matte goes into a makeup drawer to wait for the next autumn anyway.

Huulepulga koostises on niiöelda pisikesed karedate äärtega värviosakesed (neid ei ole huultel tunda), mis peegeldavad tagasi valgust. Just see peegeldus annabki huulepulkadele pigem velvetise lõpptulemuse. Viimasel ajal olengi ma just hakanud eelistama velvetist välimust kui täismatti. Velvetine mulje ei ole ka nii reetev kuivade huulte suhtes kui täismatt. Lisaks kõigele on suvi varsti-varsti käes, seega täismatid huulepulgad ongi juba jäänud sahtlisse järgmist sügist ootama.

Application

As I said in the previous paragraph, the application is overall smooth and even. The creamy formula glides well across the lips. The pigmentation is good, with one stroke you can see the shade appearing on the lips. The shape of the lipstick is convenient and with the narrow pointed tip you can reach the corners of the mouth too without an effort. After application, the formula dries into velvet matte in a few minutes.

Nii nagu ma mainisin eelmises lõigus, pealekandmine on sujuv ja ühtlane. Kreemjas huulepulk libiseb kergelt üle huulte. Pigmentatsioon on hea ja ühe tõmbega on huuled juba värvitud. Huulepulga kuju on kasutajasõbralik ja kitsama tipuga saavad vaevata värvitud ka huulenurgad.

Pärast värvimist kuivab huulepulk huultel matiks mõne minutiga.

maxfactor-velvet-matte-sunkiss-flame

I do have to mention the 10 Sunkiss applies a little patchy on my lips. I think it is related with the formula being more sheer than the darker shades in the line. It may also be related to my lips being lighter than the shade itself. A right toned lip pencil would solve the problem well. Other than that, it is a beautiful pastel peachy coral shade.

Ma siiski pean mainima, et Sunkiss jääb mu huultel ebaühtlane. Ma arvan, et see on tingitud huulepulga heledamast toonist. See võib olla ka seotud sellega, et mu oma huuled on tumedamad kui huulepulga toon. Usun, et õiget tooni huulepliiats lahendaks antud olukorra. Kui see kõrvale jätta, on tegemist väga ilusa virsikukarva tooniga.

I haven’t had application worries with 15 Flame. With the first stroke, the lipstick shade covers my lips. The following applications are just perfecting the look.

Mul ei ole olnud samasuguseid probleeme tooniga Flame. Juba esimese tõmbega on huuled ühtlaselt värvitud.

Stay-On Power

The lipsticks stay on well. I did have to reapply them after eating but there was still a light shade left.  The lipstick fades out evenly. That means if you forgot to bring the lipstick with you, you don’t have to worry about weird outer line on lips.

Huulepulgad püsivad peal hästi. Ma pidin huulevärvi värskendama vaid pärast söömist, aga siiski oli kerget tooni veel näha. Huulepulk kulub huultelt ühtlaselt. See tähendab, et kui sa peaksid unustama huulepulga kaasa võtta, ei pea sa muretsema imeliku joone pärast huule välisäärel.

max-factor-sunkiss-flame

Good:

 • Easy application
 • Pointed tip
 • Moisturising
 • Stays on well
 • Fades evenly
 • Beautiful shades
 • Nice packaging

Bad:

 • The 10 Sunkiss application without base is patchy on my lips

Hea:

 • Kerge peale kanda
 • Terav ots
 • Niisutav
 • Hea püsivus
 • Kulub ühtlaselt
 • Ilusad toonid
 • Ilus pakend

Halb:

 • Toon Sunkiss jääb huultel ebaühtlane

2000 Calorie Curl Addict Mascara

In the package there was also a 2000 Calorie Curl Addict Mascara in the shade black. You can also get it in black/brown, if that should be someone’s preference.

Pakikeses oli ka musta värvi  2000 Calorie Curl Addict ripsmetušš. Seda on saadaval ka toonis must/pruun, kui see peaks kellegi eelistus olema.

maxfactor-velvet-matte-flame-sunkiss

The tube, right from the start looked a little bit shorter than I was used to, but it wasn’t a problem in any way. The design is black and red, the tube is smooth and shiny.

Ripsmetušši pakend tundub olevat veidi lühem kui ma tavaliselt harjunud olen. Värvideks on must ja punane ning pakend on sile ja läikiv.

The wand

On the homepage Max Factor claims with this mascara you don’t need eyelash curler. For me that claim was true for about thirty minutes. I’ll explain it why I suspect it was only my thing.

Kodulehel väidab Max Factor, et selle ripsmetuššiga ei ole vaja kasutada koolutajat. Minu jaoks see väide pidas paika umbes kolmkümmend minutit. Ma kohe räägin, miks ma kahtlustan, et see on seotud minu ja mitte toote endaga.

2000-curl-addict-volume-curl

The brush is short and curved, which is supposed to play with the eye line like an eye lash curler for maximum root volume and curl. The brush is wider and has tightly packed bristles which should assure even application.

Hari on lühike ja kaardus, mis peaks toimima ripsmekaarel nagu koolutaja, andes sellele maksimum volüümi ja kurvikust. Hari on ka laiem kui tavaliselt ja karvakesed on paigutatud sellele tihedamalt.

Application

All that sounds nice but for me it was really hard to got wished results. My eyes are quite inside the eye socket, if it makes sense, plus I have hooded eyelids. The brush is wider than I am used to. With that I can get all the lashes… but also my under brow skin. I had to be really careful when applying the mascara. For me, thanks to the characteristics of my eye, it was an effort to get the lash line covered with the mascara without making a mess. On the days where I was wearing only mascara, and no eyeshadows, I had no problem whatsoever . If I made a mess on my skin, I could just wipe it off and continue with the day. On those days, the promised curl sayed for an hour or a little bit longer. I also have stubborn eyelashes which are just straight, so an hour is a good result for me. I would get the same result with a curler too.

Kõik see kõlab suurepäraselt, aga mul oli lubatud tulemusi saavutada natukene raske. Minu silmad asetsevad silmakoopas sügavamal kui ma sooviksin ning lisaks sellele on mul “rasked silmalaud”. Ripsmetušši hari on laiem, kui ma harjunud olen. Ma saan tuššiga katta kõik ripsmed… ja ka naha kulmu all. Ma pidin olema eriti ettevaatlik kui ma kasutasin seda ripsmetušši. Tänu minu silmade eripärale oli mul keeruline saada kõik ripsmed kaetud, ilma, et ma ülejäänud silma ära ei mäkerdaks. Päevil, mil ma ei kasutanud lauvärve, ei olnud see probleemiks. Kui nahk läkski ripsmetuššiga kokku, ma lihtsalt puhastasin selle ära. Ripsmed püsisid koolutatuna ümbes tunnikese. Minu põikpäisete ja sirgete ripsmete kohta on see küllalti hea tulemus. Koolutajat kasutades oleks tulemus sama.

In action

The pigmentation of the mascara is great! It says black, it is black. After two-three coats of mascara I had curled, deep black voluminous lashes.  

Throughout the day I didn’t have any flaking or smudging. It stayed on well and looked nice. At the end of the day, the makeup remover also took everything off with a one go. Some mascaras like to stain my undereye skin if I am not careful removing the mascara. This one didn’t. I had clean lashes with clean skin.

Ripsmetušši pigmentatsioon on super! Kahe-kolme kihiga oli tulemuseks tumedad musta värvi koolutatud ripsmed, millel oli ka volüümi.

Päeva jooksul ripsmetušš ei pudisenud ega läinud laiali. See püsis peal hästi ja nägi ilus välja. Päeva lõpus oli tušši kerge meigieemaldajaga maha võtta. See tuli ilusti esimese korraga maha ja ei määrinud silmaalust nahka. Mõned ripsmetuššid kipuvad määrima, aga Max Factori omaga mul sellist probleemi ei olnud.

Good:

 • Mascara is pigmented
 • Doesn’t flake
 • Doesn’t smudge
 • Stays on though the day
 • Gives curl, volume, and separates lashes
 • Nice design

Bad

 • Wand is too wide for my eye type

Hea:

 • Ripsmetuššil on hea pigmentatsioon
 • Ei pudene
 • Ei lähe laiali
 • Püsib peal terve päeva
 • Annab volüümikad kaardus eraldatud ripsmed
 • Pakend näeb kena välja

Halb:

 • Ripsmetušši hari on minu jaoks liiga lai

Have you tried these products? How did they work out for you? Let me know in the comments.

If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

maxfactor-velvet-matte-flame-sunkiss

Kas Sa oled neid tooteid juba proovinud? Mis on Sinu arvamus neist?

Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

8 thoughts on “Max Factor Velvet Matte Lipsticks and 2000 Calorie Curl Addict Mascara /Max Factor Velvet Matte huulepulgad ja 2000 Calorie Curl Addict ripsmetušš

 1. Great review! That mascara looks great on you. Max Factor lipsticks aren’t my favorite. I’ve tried several in the past and they always end up at the bottom of a drawer sadly enough. Oh and I’ve nominated you for another award if you care to check it out.

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s