Hairwonder Hair Repair sarja arvustus

Mõned nädalad tagasi saatis Puhas Kosmeetika ( http://puhaskosmeetika.ee/ ) mulle proovida Hairwonder Hair Repair kolm toodet. Pakikeses oli šampoon, juuksemask ja kuumusekaitse. Ma katsetasin neid tooteid kolm nädalat ning nüüd ongi aeg teieni tuua oma esmamuljed.

hair-wonder-all1

Hairwonder Hair Repair vitamiinidega rikastatud šampoon

Kodulehel on kirjas nii:

“Pehme toimega vitamiinidega rikastatud šampoon igapäevaseks kasutamiseks.

Puhastab, hooldab ja taasatab juukseid, annab imeilusa läike. Sobib kõigile juuksetüüpidele. Sisaldab keratiini, pantenooli, hennaekstrakti, jojobaõli ja vitamiini B5.

Toodetud Hollandis.”

Šampoon oli õrnatoimeline ja seeläbi sobiv igapäevakasutuseks. Esimesel nädalal ma kasutasin seda iga päev, aga siis sai uudishimu minust võitu. Alates teisest nädalast ma hakkasin seda kasutama ülepäeva. Ma arvasin, et juuksepesu ajaks on mul juuksed muutunud üheks suureks rasupusaks, aga ma eksisin. Juuksed nägid välja lihtsalt natuke rohkem läikivamad kui tavaliselt, aga see ei olnud midagi liialt häirivat.

Šampoon ise oli läbipaistev ja veidi vesisema koostisega kui tavaliselt šampoonid on. Ma pean tunnistama, et alguses olin ma üpris skeptiline. Ma kahtlesin, kas šampoon suudab mu juuksed puhtaks pesta või ei. Šampoonil oli kerge vaht ning seda oli lihtne juustest välja loputada.

hair-wonder-shampoo

Kuna tegemist on õrnatoimelise šampooniga, siis sobib see igapäevaseks kasutamiseks. Samuti oleks see väga hea toode suveajaks, kui on kuumemad ilmad ja peanahk higistab rohkem.

Hetkel jääbki see minust riiulile seisma ja ootama sooje suvepäevi. Talviti mulle meeldib kasutada šampoone, mis on niisutavamad ning hoiavad juukseid puhtana kauem kui üks päev.

Hairwonder Hair Repair juuksemask

Kodulehel on kirjas nii:

“Ideaalne hooldus värvitud, keemiliselt töödeldud või muul viisil kahjustatud juustele. Vähendab surnud, katkenud, luitunud ja kahjustatud juuste osatähtsust. Toidab juukseid ning taastab tuhmunud juuste läike.

Kanna mask puhastesse rätikumärgadesse juustesse, kata juuksed fooliumi või vannimütsiga ning käterätikuga soojalt kinni. Hoia maski juustes 15-30 min. Väga hea kõõmavastane vahend!

Toodetud Hollandis.”

Selleks, et seda juuksemaski teha, tuli mul teha ettevalmistusi. Esiteks, ma pidil üles leidma oma vannitoakappidest vannimütsi, mida ma ei olnud vist oma kaheksa aastat kasutanud. Samuti ma pidin võtma väiksema rätiku, et hoida juuksed soojas.

Seega, kuidas ma seda kasutasin? Alguses ma pesin pea puhtaks ning seejärel kandsin maski juustele. Ma keerasin maskitatud juuksed pealaele krunni ning panin vannimütsi pähe. Vannimütsile keerasin omakorda rätiku turbaniks, et see hoiaks juuksed soojas. Seejärel panin ma Netflixist sarja jooksma, sättisin mugavalt istuma ning ootasin kolmkümmend minutit.

hair-wonder-hair-mask

Kui kolmkümmend minutit oli läbi saanud, loputasin maski välja. Pärast maski olid mu juuksed pehmed ja mõnusad. Mingit erilist lõhna ma maski juures ei tundnud, seega ma ütleksin, et see sobib ka tundliku ninaga inimestele.

Hairwonder Hair Repair juuste kuumusekaitse

Kodulehel on kirjas nii:

“Vahend tugevdab, kaitseb ja fikseerib juukseid. Kuumuses aktiveeruvad proteiinid ja keratiinid aitavad ära hoida föönitamise tõttu tekkivat juuste kuivamist ja juusteotste hargnemist. Niisutavad komponendid nagu henna ekstrakt, PRO vitamiin B5 ja nisu proteiin moodustavad kaitsva kile ümber iga juuksekarva.

Kasutamine: kasuta vahendit ohtrlt enne föönitamist.

Toodetud Hollandis.”

Kuumusekaitset oli lihtne kasutada. Nii nagu enamus kuumusekaitseid, oli ka see pihustiga pudelis. Ühest vajutusest pihustikorgile piisas, et toode kataks enamus mu juustest. Kui ma peaksin juukseid föönitama, siis ma tavaliselt kasutan kuumusekaitset niikuinii. Midagi erilist selle kuumusekaitse puhul mulle silma ei jäänud.

hair-wonder-hair-protect

Ma ütleks, et üldiselt sai kuumusekaitse oma tööga hästi hakkama. Mind häiris ainult see, et järgmine päev juuksed tundusid rasked ja määrdunud. Välimuselt polnud juustel midagi häda, aga tunne oli olemas.

Antud postitus valmis koostöös Puhas Kosmeetikaga. Minu arvamused on minu isiklikud ning sõltumatud välisteguritest.

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s