Purederm masks review / Purederm maskid

Last week Marmin Management in collaboration with Purederm sent me a little package. In the package there was four different masks: hair, lip, hand, and a foot mask. I tested them all and now I am going to share my thoughts about them.

Eelmine nädal sain ma koostöös Puredermi ja Marmin Managemetiga väikese pakikese, kus oli sees neli erinevat maski. Pakikeses olid maskid juustele, huultele, kätele ja jalgadele. Ma proovisin neid kõiki ning nüüd jagangi teiega oma mõtteid.

purederm-all

Vital Radiance Hair Mask “Honey”

On the package it says:

 • For color treated, bleached or permed hair
 • Honey and sweet almond

Paki peal on kirjas:

 • Värvitud, blondeeritud, kahjustatud juustele
 • Mee ja magusa mandliga

Like with all hair masks, and actually masks in general, you have to apply them on a clean body part. This time, the body part was my hair.

Nii nagu kõikide juuksemaskidega, ja maskidega üldiselt, peab neid kasutama eelnevalt puhastatud/pestud nahal/juustel.

After opening the little pouch, I squeezed the mask on my palm. If you have shorter hair, then there is enough mask in the package to use it twice. The consistency was thick and smelled like honey. I applied on my hair in full length and let it sit there for ten minutes. During those ten minutes I was surrounded with nice but not an overwhelming sweet scent.

Pärast juuskemaski pakikese avamist, ma pigistasin ühe osa maskist peopesale. Lühemate juuste puhul jätkub pakikesest vähemalt kaheks korraks. Maski tekstuur oli kreemjas ja lõhnas nagu mesi. Ma kandsin maski täies pikkuses juustele ning lasin sel toimida umbes kümme minutit. Nende kümne minuti jooksul olin ma ümbritsetud kerge magusa lõhnaga.  

After the mask my hair was soft and shiny.

Pärast maski mahaloputamist olid mu juuksed mõnusalt pehmed.

purederm-hair-and-lips

 

Intensive Lip Care Gel Patch

On the package it says:

 • Intensely moisturises and soothes dry, cracked, chapped lips and protects lips from the drying effects of wind and cold weather
 • Shea Butter and Cranberry Extract keep lips soft, smooth and kissable

Paki peal on kirjas:

 • Intensiivselt niisutab ja hooldab kuivi, katkiseid huuli  ning kaitseb neid külma ilma eest
 • Shea või ja jõhvika ekstraktiga

The lip mask was interesting. When I opened the package, I saw that the mask was in between moisturising sheets. This pouch was wet inside, so I had to be careful not to make a mess.

Huulemask oli huvitav. Kui ma tegin pakikese lahti, nägin, et mask oli kahe niisutava lehekese vahel. Pakk ise oli seest küllaltki niiske, mis tähendas, et ma pidin olema ettevaatlik, et mitte segadust tekitada.

The mask itself looked like oversized transparent lips. It had jelly type of thin texture. Thanks to the moistness, it stayed well on my lips. It didn’t move anywhere on those 20 minutes.

Mask nägi välja nagu ülisuured, õhukesed geeljad huuled. Tänu korralikule niisutusastmele püsisid nad huultel kenasti. Ma hoidsin neid peal umbes kakskümmend minutit.

After the mask my lips were moisturised.

Pärast maski olid mu huuled meedivalt pehmed ja niisutatud.

 

Intensive Healing Foot Mask

On the package it says:

 • Newly designed “sock-type” mask
 • Repairs rough, dry feet and heels
 • Apple extract and shea butter

Paki peal on kirjas:

 • Uus “soki-tüüpi” mask
 • Pehmendab kuiva nahka kanna ümbruses
 • Õuna ekstrakti ja shea võiga

After the shower and the hair mask I mentioned in the previous paragraph, I moved on. Then, it was time to do a foot mask.

Pärast dušši ja juuksemaski, mida ma mainisin üleeelmistes lõikudes, liikusin ma edasi jalamaski juurde.

In the package I found two “socks” to put on. At first I had to cut them open from the top. The socks are closed to keep all the moisturising agents inside of the pouches. That means, when I took them out, they were dry and not drippy as sheet masks typically are.

Pakikesest leidsin ma kaks sokimoodi maski. Enne, kui ma sain nad jalga tõmmata, pidin ma sokid ülalt äärest lahti lõikama. “Sokid” olid suletud kõigist äärtest, et hoida niisutajad ja ekstraktid maskis. Suletud ääred tähendas ka seda, et sokipaar ei olnud märg või tilkuv nagu kangasmaskid tihtipeale on.

Since the socks weren’t wet, it was warm to put them on. I didn’t have that unpleasant cold wet feeling.

Kuna jalamaskid polnud märjad, oli neid jalga panna mõnus ja soe.

I kept them on for thirty minutes. During those minutes the socks moisturised my feet and made my skin softer.

Ma hoidsin neid jalas umbes kolmkümmend minutit. Kui aeg oli täis tiksunud, võtsin “sokid” ära ja ootasin veel viisteist minutit kuni niisutav seerum imendus nahka.

When 30 minutes was over, I took the sock masks off and waited for another fifteen minutes for the moisturiser to soak in.

purederm-hand-nd-foot

Moisture & Nourishing Hand Mask

On the package it says:

 • Newly designed “glove-type” mask
 • Long-Lasting moisturisation
 • Peach extract and shea butter

Paki peal on kirjas:

 • Uus kindatüüpi mask
 • Pikaaaegne niisutus
 • Virsiku ekstrakti ja shea võiga

The hand mask looked like a pair of gloves. The idea of the mask was very similar to the foot mask. At first I had to cut them open from the top. The gloves were closed to keep all the moisturising agents inside of the pouches. That meant, when I took them out, they were dry and not drippy as sheet masks typically are.

Kätemask nägi välja nagu paar sõrmikuid. Maski teostus oli põhimõtteliselt sama, mis jalamaskil. Enne, kui ma sain nad kätte tõmmata, pidin ma nad alt äärest lahti lõikama. “Sõrmikud” olid suletud kõigist äärtest, et hoida niisutajad ja ekstraktid maskis. Suletud ääred tähendasi ka seda, et sõrmikupaar ei olnud märg või tilkuv nagu kangasmaskid tihtipeale on.

Since the gloves weren’t wet, they were warm as Iput them on. I didn’t have that unpleasant cold wet feeling.

Kuna mask ei olnud märg, puudus ka see külm niiske tunne, mis tihtipeale kaasneb kangasmaskidega.

To keep the gloves on, was actually comfortable. During those thirty minutes I was watching Youtube videos and just chilled.

Kätemaski teha oli tegelikult täitsa mugav. Nende kolmekümne minuti jooksul ma vaatasin Youtubest videoid ja lihtsalt lõõgastusin.

After the mask my hands were moisturised and soft.

Pärast maski olid mu käed pehmed ja niisutatud.

 

Have you tried Purederm masks? What are your thoughts about them? Let me know in the comments.

Kas sa oled proovinud Purederm maske? Millised on sinu muljed?

Disclaimer: I received these products for reviewing purposes. Opinions expressed are solely my own.

Antud postitus valmis koostöös Puredermi ja Marmin Managementiga. Minu arvamused on minu isiklikud ning sõltumatud välisteguritest.

I hope you enjoyed this post. If you have any questions or comments, don’t hesitate to let me know.

Also, make sure you like and follow my blog, my Bloglovin´ page, my Twitter,  my Facebook page, and Instagram so you won’t miss out on any future posts! You can also check out my Pinterest. If you have a Snapchat, add me- Adryanawp.

Thank you for reading,

Adryana

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Võite pilgu peale visata ka mu Pinterestile.  Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

 

 

2 thoughts on “Purederm masks review / Purederm maskid

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s