Essence Matt Matt Matt huulepulgad ja paar kulmutoodet

Mõned nädalad tagasi saatis essence mulle väikese kingipakikese. Pakikest avades leidsin ma mitu erinevat toodet küünelakkidest lauvärvini. Viimaste nädalate jooksul olen ma kirjutanud nii küünelakkidest kui ka lauvärvidest. Sel korral räägin ma teile huulepulkadest ja kulmutoodetest.

matt-matt-matt2

Karbikeses oli kolm Matt Matt Matt huulepulka. Üks oli tume roosakas beez igapäevatoon ja teised tumedamad marjatoonid.

matt-1

Matt Matt Matt 02 Perfect Match

Tegemist on tumedamat neutraalse roosakat tooni huulepulgaga, mis sobib ideaalselt täiustama igapäevast meiki. Minu meelest see sobib väga hästi beezika, pruunika ja roosaka silmameigi juurde.

matt

Matt Matt Matt 07 Purple Power

Tegemist on tumeroosa ja lillaka alatooni huulepulgaga.

matt-07

Matt Matt Matt 08 It’s A Statement

Tegemist on tumeda, intensiivse punakas lillakat tooni huulepulgaga, mida saab kanda ainult siis, kui sul on selleks piisavalt enesekindlust. See sobib kokku ideaalselt suitsusilma ja minu heleda nahaga. Tulemuseks on julge gootilik meik.

matt-08

Järgnevad iseloomustused kehtivad kõigi eelpool mainitud huulepulkade kohta.

Huulepulkade tekstuur on pehme. Neid on kerge ühtlaselt peale kanda. Lõpptulemus on ühtlane, kuid mitte supermatt. Ma ütleks pigem, et huultel jäävad nad sametised kui matid. Kuivade huulte puhul ma soovitan enne huulepulga pealekandmist kasutada huulepalsamit. See küll vähendab huulepulga pealpüsivust, kuid lõppviimistus jääb kenam. Mattide huulepulkade puhul on suurimaks lõpptulemuse rikkujaks just kuivad huuled.

matt-matt-matt

Essence huulepulkade pigmentatisoon on suurepärane! Ühe tõmbega on korralik värv huultel ning edasine on ainult tulemuse viimistlemine täiuslikuks.

Huulepulkadel on kerge magus lõhn. See on piisavalt tagasihoidlik, et seda mitte tunda, kui just seda spetsiaalselt ei nuusuta.

matt-matt-matt2

Essence huulepulgad püsivad peal hästi. Kui on plaanis päeva jooksul süüa, siis ma soovitan huulepulga endaga kaasa võtta. Lõunat huulevärv üle ei ela. Söögikorra lõpuks on huulevärv huule siseäärelt kadunud ning vajab värskendust.

Hea:

  • Korralik pigmentatsioon
  • Sujuv pealekandmine
  • Ilus sametine lõppviimistlus
  • Ei kuivata huuli
  • Kaunid toonid
  • Püsib huultel hästi (kui just ei plaani süüa)
  • Ilus pakend
  • Taskukohane hind

Halb:

  • Huulepulgad võiksid olla matima lõppviimistlusega

 

Essence Make Me Brow

Tegemist on kulmugeeliga, millel on hallikas tumepruun toon.

Make Me Brow fikseerib ja hoidab terve päeva kulmukarvad paigal. See samuti toonib karva, kui jätab siiski loomuliku välimuse.

make-me-brow

Ma olen seda kasutanud viimased nädalad. Minu hommikune kulmumeik ongi paar tõmmet Make Me Brow harjakesega ning valmis. Ainus, mida ma pean tegema, on järgima harjakesega oma loomulikku kulmujoont. See on väga hea toode inimesele, kes ei viitsi hommikuti kulmudega eriti tegeleda.

Essence Eyebrow Designer 02 Brown

Tegemist on kulmupliiatsiga. Ma ei ole varem kulmupliiatsit kasutanud ja seega mul puudub hea võrdlusmoment. Tuginedes oma limiteeritud kohemusele, ütleksin ma, et see on päris hea pliiats. Mul ei tekkinud raskusi toote pealekandmisega, sest pliiats on pehme ja värv jääb peale kenasti. Pliiatiskorgil on ka väike hari, mis teeb ühtlase tooni saavutamise kergemaks.

eyebrow-designer

Mul ei ole mitte midagi negatiivset kulmutoodete kohta öelda. Mõlemad on super tooted ja see oleneb inimesest endast, kas ta eelistab pigem kulmugeeli või -pliiatsit.

brows

Kas sa oled juba essence huulepulki või kulmutooteid juba proovinud? Jaga oma muljeid kommentaarides!

Antud postitus valmis koostöös essence´iga. Minu arvamused on minu isiklikud ning sõltumatud välisteguritest.
Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp

 

One thought on “Essence Matt Matt Matt huulepulgad ja paar kulmutoodet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s