Essence lauvärvid: neutraalsed toonid

Umbes nädal tagasi saatis essence mulle väikese kingituse. Pakikest avades leidsin ma mitu erinevat toodet küünelakkidest lauvärvini. Järgnevate nädalate jooksul räägin ma kõigest lähemalt. Selles postituses keskendun ma lauvärvidele.

essence-eyeshadows

Essence contouring eyeshadow set toonis 01 mauve meets marshmallows

Tegemist on lauvärviduoga, kus üks toon on soe, kreemikas, hele ja teine mahe kakao tooni tumedam. Lauvärvikarbi tagaküljel on väike juhend, kuidas lauvärviduot kõige paremini kasutada. Juhendi järgi peaks heledat tooni kandma üle silmalau ja tumedamat tooni ainult silmakoopasse. See on hea abivahend neile, kes teevad alles oma esimesi samme meigimaailmas.

contouring-set

Mind natukene häiris, et lauvärvid olid küllaltki puudrised. Värvide pealekandmise ajal oli mul päris palju pudenemist. Tõenäoliselt oli pudenemine tingitud sellest, et ma üritasin saavutada silmakoopas tumedamat tooni ning pintslile jäi liiga palju lauvärvi. Hele toon on pigmenteeritud, kuid tumedam mitte. Minu jaoks jäi tume toon veidi heledaks ja nõrgaks. See andis küll kerge varjuefekti, aga minu maitse jaoks oli seda pisut vähe.

Pealpüsimise aeg oli igati mõistlik. Ma ütleks, et see püsis peal kuus kuni kaheksa tundi. Värv küll kulus pisut maha päeva jooksul, aga siiski püsis see õhtuni silmadel.

Hea:

 • Väike ja kompaktne
 • Juhend karbi tagaküljel
 • Hea toode algajatele
 • Püsib silmadel piisavalt kaua

Halb:

 • Puudrine
 • Pigmentatsioon võiks olla tugevam
 • Tumedamat/sügavamat tooni on raske saavutada

 

Essence all about nudes toonis 02 nudes

Tegemist on lauvärvi paletiga, milles on 8 neutraalset tooni. Värvid varieeruvat mattidest metalsete ja sädelevateni. Essence´i 02 nudes paletis on olemas kõik toonid, et teha endale kaunis neutraalne suitsusilm.

all-about-nudes

Lauvärvid on kreemikad ning neid on lihtne kasutada. Essence 02 nude lauvärvid on hea pigmentatsiooniga ja neid on kerge hajutada. Toonid sulanduvad üksteisega kergelt ja ei jäta teravaid üleminekuid.

Heledamaid toone saab kasutada särapuudrina, keskmised toonid on ülihead toonidevaheliste üleminekute puhul ja kõige tumedam toon annab silmale viimistletud välimuse.

Karbi tagaküljel on olemas ka väike juhend, kuidas teha üht mitmekümnest erinevast silmameigi stiilist.

all-about-nudes2

Püsivus on lauvärvidel hea. Ma ütleks, et nad püsivad peal ilusti vähemalt kaheksa tundi. Õhtuks ei ole silmameik küll kõige pigmentsem, kuid siiski on see olemas.

Kui sul on väike eelarve ja sa saad endale lubada ainult üht lauvärvi paletti, siis ma soovitan panustada essence all about nudes toon 02 nudes´ile.

Hea:

 • Kreemikas tekstuur
 • Püsib hästi peal
 • Lauvärvid on hea pigendiga
 • Ühes palettis on nii metalsed, matid kui ka sädelevad toonid

Halb:

 • Ma ei oska ühtegi halba asja välja tuua

 

Kas sa oled juba essence lauvärve proovinud? Jaga oma muljeid kommentaarides!

Antud postitus valmis koostöös essence´iga. Minu arvamused on minu isiklikud ning sõltumatud välisteguritest.

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s