Nädala maniküür koos essence´iga

Umbes nädal tagasi saatis essence mulle väikese kingituse. Pakikest avades leidsin ma mitu erinevat toodet küünelakkidest lauvärvini. Järgnevate nädalate jooksul räägin ma kõigest lähemalt. Selles postituses keskendun ma küünelakkidele.

essence-nail-polish

Pakis oli sinine ja roheline küünelakk. Lisaks neile oli karbikeses ka pealis- ja aluslakk.

Essence the gel aluslakk

Pudeli peal on kirjas “No lamp. Extreme shine. Ultra long-lasting gel shine”.

Minu jaoks oli kohe esimeseks küsimuseks, et miks aluslakk lubab ekstreemset läiget? Ma kasutan seda ju aluslakina ja see ei ole tegelikult üldse oluline, kui palju lakk läigib. Mulle on oluline kuivamisaeg ning kui kerge on lakki peale kanda.

Rääkides lakist endast, toon ma välja omadused, mis mulle kasutades silma jäid.

Essence´i aluslakil on mugav ja lai pintsel, mis teeb pealekandmise sujuvaks ning ühtlaseks. Kuivamisaeg on umbes viis minutit. Tavaliselt olen ma maniküüri tehes hoolas ja tähelepanelik. Ma üritan vältida olukordi, kus ma pean kandma uue kihi lakki kuivamata küünele.

Kui aluslakk oli kuiv, liikusin ma edasi värviliste lakkide juurde. Essence´i aluslakk kuivas ühtlaseks ning lubatud eksteemne läige oli samuti olemas.

photostudio_1480620686982

Essence the gel pealislakk

Pealislaki pudelil on sama kiri, mis aluslakilgi: “No lamp. Extreme shine. Ultra long-lasting gel shine”

Lubadused pealislaki kohta olid minu jaoks palju loogilisemad. Mulle meeldib kui pealislakil on kena läige ning juba selle eest saab toode minu silmis plusspunkti.

Essence´i pealislaki pintsel on samuti lai ning laki pealekandmine küünele lihtne. Lai pintsel haaras kaasa piisava koguse lakki, et katta korraga ära terve küüs.

Tulemus oli kaunis. Essence pealislakk oli ilusti läikivaks kuivanud nii nagu pudelil olev kirjutis lubas. Samuti tundus lakk olevat natuke tihedama koostisega kui need lakid, mida ma tavaliselt kasutan. Ma arvan, et just tänu pealislaki eripärale kestab ka maniküür kauem.

Ainus asi, mis mind essence pealislaki juures häiris oli kuivamisaeg. Ma lootsin, et pealislakk kuivab kiiresti ja ma saan oma päevatoimetuste juurde edasi minna vähema kui viie minutiga. See lootus sai kiiresti mahamaetud, sest mulle oli ilmselge, et paksem lakk kuivab ka kauem. Seega lülitasin ma Netflixi sisse ja jätkasin oma sarja vaatamist (House MD). Kahekümne minuti möödumisel oli Dr House´i patsient endiselt suremas, aga minu küüned olid kuivad ja kaunid.

Üks kõige positiivsemaid omadusi essence pealislaki juures oli selle niiöelda “lõpuni kuivamine”. Ma usun, et te kõik teate neid lakke, mis tunduvad olevat täiesti kuivad ning te jätkate oma toimetusi ja siis pärast mõnda aktiivsemat liigutus tuleb välja, et lakk ikkagi ei olnud päris kuiv. Jah? Essence pealislakiga ei ole sellist muret. Vahetult pärast pealislaki kuivamist koorisin ma nägu tugevateralise scrubiga, aga maniküür nägi endiselt laitmatu välja.

Essence the gel küünelakk toonis 78 royal blue

Ma ei usu, et ma valetan, kui ütlen, et see on minu uus lemmik sinine küünelakk. Royal blue on segu meresinisest, valgest, mustast ja hallist. See toon on justkui tormine rannik Balti mere kaldal külmal novembri õhtul. Ma arvan, et täpselt nii tuligi essence selle vapustavalt kauni sinise toonii peale.

Essence´i küünelaki pintsel on lai ja laki pealekandmine küünele kerge. Laiem pintsel aitab laikil jääda ühtlasemalt küünele. Ümar pintsliots aitab kaasa täpsemale värvimisele ning hoiab kõrvalolevad küünenahad puhtana. Mulle meeldivad ümarate pintsliotstega küünelakid. Nendega on palju mugavam küüsi värvida, sest ühtlast korralikku tulemust saavutada on lihtsam.

photostudio_1480620583975

Ma kandsin peale kaks kihti lakki. Antud juhul oli see rohkem harjumus kui reaalne vajadus. Juba ühe kihiga oli tulemus ühtlane ning ilusa tooniga.

Essence the gel küünelakk toonis 83 pretty cool life

Pretty cool life on pastelne hallikas-roheline küünelakk. Mulle pretty cool life toon meeldib, sest see on väga hea üleminekuvärv roosa ja halli vahel. Tulevikus ma kindlasti kasutan pretty cool life´i mõnes oma kombineeritud maniküüris.

Ka üksinda kandes on antud toon kena. Minu meelest sobib hallikas roheline minu nahatooniga hästi. See annab seda “miskit” juurde samal ajal jäädes siiski tagasihoidlikuks.

Nii nagu royal blue, oli ka sellel lakil ümara otsaga pintsel. Pretty cool life katab küünt ühtlaselt ning piisab ainult ühest kihist, et saada ilusat tulemust.

photostudio_1480620830320

Kuivamisaeg on mõlemal värvilakil mõistik. Need ei kuiva küünel just kõige kiiremini, aga 15 minutiga on küüned piisavalt kuivad uue lakikihi jaoks.

Hea:

  • Küünelaki pintslid on ümara otsaga
  • Pealislakil on läikiv lõpptulemus
  • Maniküür püsib ilus läbi mitme päeva ja pesukorra
  • Küünelakki on kerge ühtlaselt peale kanda
  • Laiema pintsliga saavutab kiirelt korraliku tulemuse
  • Värvid pudelis vastavad tegelikkusele

Halb:

  • Kuigi laki kuivamisaeg küüntel on võrdlemisi mõistlik, võiks see siiski lühem olla
  • “Ekstreemse läike” lubadus aluslakil on küsimusitekitav

Kas sa oled juba essence küünelakke proovinud? Kuidas need sulle meeldisid? Jaga oma muljeid kommentaarides!

Antud postitus valmis koostöös essence´iga. Minu arvamused on minu isiklikud ning sõltumatud välisteguritest.

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s