Turbliss Sügavniisutav Näoõli

 

 

(You will find the English version of this post here)

Kui ühel hommikul sai lühikesest sügisest äkitselt talv, otsustas mu näonahk, et ta ei ole selle üle üldse õnnelik. Järgmiseks päevaks olid mu näonahale tekkinud kuivad piirkonnad. Ma ei olnud selleks valmistunud, sest seda tavaliselt ei juhtu. Mu öökreem ei suutnud mind sel korral aidata ning seega ma hakkasin uurima, kuidas olukorda lahendada. Internetis ringi vaadates jäi mulle silma Turblissi näoõli. Ma olin varemgi Turblissi tooteid kasutanud ning kuna mulle meeldis nende kehaõli (arvustus siin), siis otsustasin proovida ka näoõli.

turbliss-3

 

Paki peal on kirjas: “Sügavniisutab ja kaitseb nahka. Sobib naha kaitsmiseks külma eest. Sisaldab rohkelt oomega 3 ja oomega 6 rasvhappeid, linoolhapet ning fütokemikaale, mis hoiavad nahka elastse ja tervena. Apelsini ja mürdi eeterlikud õlid toetavad naha struktuuri ja tõstavad tuju. 100% looduslik.”

Esimesed seitse päeva ma kasutasin õli nii hommikul kui ka õhtul. Ma kandsin pipetitäie õli puhtale nahale. Tõsi, ma pean tunnistama, et ma tõenäoliselt kasutasin seda ühe korraga liiga palju. Tegelikult piisab vaid poolest pipetitäiest, et õlist jätkuks tervele näole. Poole pipettitäiega imbub õli ka kenasti näonahka ning ei jäta nägu rasuseks.

turbliss-4

Ma üldiselt kandsin terve pipetitäie õli oma nahale. Osa õlist imendus sisse ning osa jäi nahale, aga see ei häirinud mind. Kohati mulle isegi meeldis, sest see ei jätnud näole seda rasket õlist tunnet. Paari tunniga oli ka allesjäänu nahka imendunud. Hommikuti tähendas see seda, et mu nahk oli jumestuskreemi jaoks juba niisutatud ning ma ei pidanud kasutama aluskreemi. Õhtuti tähendas see seda, et ma sain oma näopuhastusrutiini juba paar tundi enne magamaminekut ära teha. Selleks ajaks, kui ma lõpuks voodisse jõudsin, oli õli piisavalt sisse imendunud, et voodipesu mitte määrida.

Pärast paari päeva kasutamist ma nägin, kuidas mu nahk oli paremaks muutunud. Jumestuskreem istus nahal kenasti ja kuivemad piirkonnad lõuajoonel ning meelekohtadel olid kadunud. Enne õliga niisutamist oli jumestuskreemiga raske saada ilusat viimistletud tulemust.

Samuti kasutasin ma õli Beauty Blender meigikäsna niisutamiseks. Pärast Beauty Blenderi ettevalmistamist (vee all märjaks ja rätikuga kuivaks), tilgutasin ma üks-kaks tilka meigikäsnale ja siis kandsin selle sama käsnaga jumestuskreemi näole. Õli andis näole lisaniisutust. Mõningatel juhtudel, oleneb jumestuskreemist, ei pruugi antud tehnika töötada. Mul seda olukorda ei tekkinud.

Õli lisamisel käsnale jääb lõpptulemus kergelt kumav ja läikiv. Kui sulle selline välimus meeldib, siis on super, aga mina eelistan matti viimistlust. Selle saavutamiseks ma kandsin matistavat puudrit üle näo. Tulemuseks oli niisutatud nahk ja matt välimus.

Turblissi sügavniisutavat näoõli saab kasutada ka külmakaitsena. Selle jaoks tuleb enne väljaminemist kanda veidi õli kuivale nahale. Õli kaitseb nägu tuule ja külma eest.

Õlil on tõsiselt mõnus lõhn. See lõhnab nagu apelsin, kardemon, ingver ja talveürdid. Mu usun, et kui sellel lõhnal oleks nimi, siis seda kutsutaks “südantsoojendavaks jõuluõhtuks”.

turbliss

Pudel on tehtud tumedast klaasist ning sellel on keeratav kork. Pipett on ehitatud korgi sisse. Kujundus on kaunis ja jõuluhõnguline. Silt on punast värvi, millele on peale joonistatud peened oksad ja mõned marjad.

Kokkuvõte

Hea

 • Vegan
 • 100% naturaalne
 • Käsitöö
 • Efektiive
 • Niisutab hästi
 • Kerge kasutada (pipett)
 • Toimib kiiresti (kahe päevaga olid kuivad nahapiirkonnad niisutatud)
 • Mõnus lõhn
 • Korgil on tekstuur, mis teeb haaramise lihtsaks
 • Kaunis kujundus
 • Toimib külmakaitsena
 • Saab kasutada meigikäsna ja jumestuskreemiga
 • Ei ummista poore

Kurb

 • Limiteeritud kollektsioon

Kui soovid ise ka seda õli proovida, siis võid selle soetada siit http://turbliss.eu/et/pood/naole/suegavniisutav-naeooli/

Kas sa oled juba Turblissi sügavniisutavat õli proovinud? Kuidas sulle meeldis? Jaga oma muljeid kommentaarides.

Antud postitus valmis koostöös Turbliss´iga. Minu arvamused on minu isiklikud ning sõltumatud välisteguritest.

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

One thought on “Turbliss Sügavniisutav Näoõli

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s