Kuidas inimese moodi välja näha, kui sa tunned end kui magamata vampiir?

(You will find the English version of this post here)

Oktoobri esimeste nädalate aegu oli mul mingi tõbi küljes. Nina jooksis, köha kipitas kurgus ja üleüldiselt oli nadi olemine. Vaatamata kehvale olekule pidin ma aktiivne olema nii mitmelgi rindel. Töö ja sotsiaalne elu ei hooli sellest, kas sa oled haige. Endale võetud kohustused tuleb täita isegi siis, kui parema meelega vedeleks soojas voodis teki all.

Siin postituses ma räägingi toodetest, mis päästsid mind neil kahel nädalal.

down-to-earth-kukui-cream-ximenia-scrub-cc-glow

Instaglow CC Bright Glow

Ma kandsin seda peale puhtale nahale. CC kreem muutis mu jume värskemaks ja tervemaks. Kreemis olid ka väikesed valguspeegeldavad osakesed, mis andsid mu näole sära juurde. Samuti see niisutas ja valmistas näonaha ette jumestuskreemi jaoks. CC Bright Glow kreem sobis hästi ka kiiretel hommikutel puudri alla.

cushion-foundation-cc-glow-instaglow

Fresh Nude Cushion Foundation

Jumestuskreemil oli kerge kuni keskmine katvus. Võib ette kujutada, et kui on vaja pidevalt nina nuusata, siis ei tahaks kanda tugeva katvusega jumestuskreemi. Miks? Sest siis nuuskamisest punane nina oleks eriti märgatav. Antud jumestuskreem oli mõnusalt kompaktne. Karbikesega tuli kaasa meigipadjake ja peegel, mis tegid sellest ideaalse toote kaasavõtmiseks. Pärast nina nuuskamist ma võtsin jumestuskreemi karbikese välja ja “puuderdasin” oma nina uuesti üle. Ma ei kujuta ette, kuidas ma päeva lõpuks oleks välja näinud, kui mul poleks sellist võimalust olnud.

cushion-foundation-bright-glow-cc-instaglow

Down To Earth Eye Palette

Kui ma ei tunne end kõige paremini, siis ma tavaliselt ei taha kanda ka tugevat silmameiki. Kergema silmameigi jaoks ma kasutasin meigipaleti nelja heledamat tooni. Ma kandisin kõige heledamaid vaniljekarva toone üle lau ja veidi tumedamaid pruunikaid kulmuluust allapoole. See tegi mu silmad väljendusrikkamaks ning tõi näkku “elu”.

Smoky 2 in 1 Gel Liner

Ma olen rääkinud kui hea see toode on juba pikemat aega. Ma kasutasin seda kulmude toonimisel ja silma välisnurgas. Geeli oli väga mugav kasutada ja see jättis loomuliku välimuse.

brow-gel-shimmer-waves

Shimmer waves

Ma kasutasin shimmerwave lau- ja põsevärvipaletti põsepunana ja kulmuluul. See oli piisavalt särav ja toonitud, et ma saaksin seda kasutada kui särapuudri ja põsepunana.

shimmer-waves-brow-gel

African Ximenia Scrub

Kiiremaks paranemiseks on vajalik hea uni. Selleks, et lahti saada päevasest stressist, kasutasin ma African Ximenia Scrub koorijat õhtuste pesukordade ajal. Sellel oli kergelt magus lõhn. Nahale kandes oli see pehme, kuid see tegi siiski oma tööd kehakoorijana efektiivselt. Koorija oli veidi paksema konsistentsiga ja libises nahal kui soe suhkrune või.

Hawaiian Kukui Cream

Enne magamaminekut niisutasin ma end Hawaiian Kukui kreemiga. See imendus kiiresti ja ei jätnud mu nahkale rasust tunnet.  

 

Need olid minu elupäästajde päevadel, kui ma ei tundnud end kõige paremini. Mis tooteid sina kasutad, et välja näha nagu inimene, kui sa seda tegelikult ei tunne?

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

Tänan lugemast,

Adryana

One thought on “Kuidas inimese moodi välja näha, kui sa tunned end kui magamata vampiir?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s