The Body Shop Teepuu Ebapuhtusi Kõrvaldav Kontsentraat

(You will find the English version of this post here)

Mõned nädalad tagasi sain ma The Body Shop´ilt Teepuu Ebapuhtusi Kõrvaldava Kontsentraadi. Tegemist on kerge konsistentsiga ning hetkega imenduva lahusega, mis aitab võidelda vistrikega ja üleüldiselt parandada näonahka. Kõige paremate tulemuste saavutamiseks tuli seda peale kanda kaks korda päevas enne näokreemi ja nii ma ka tegin. Kui sind huvitab, kuidas Teepuu Ebapuhtusi Kõrvaldav Kontsentraat mõjus, jätka lugemist.

tea tree daily solution

Mis see on?

Teepuu Ebapuhtusi Kõrvaldav Kontsentraat on seerumi-tüüpi kerge konsistentsiga lahus. See on mõeldud kasutamiseks nii hommikul kui ka õhtul pärast näo puhastamist ja enne kreemi peale kandmist. Kontsentraat aitab võidelda iluvigadega, klaaristab nahka ning parandab jumet. Kontsentraadis olev teepuuõli aitab vähendada ülemäärast rasutootmist ning matistab nahka. See samuti aitab kaasa ka aknevastases võitluses ja ühtlustab nahatooni.

 

Millal ma seda kasutasin?

Ma kasutasin seda kaks korda päevas, nii nagu ette oli nähtud saavutamaks parimat tulemust. Esimese sammuna puhastasin ma näo The Body Shop´i Merevetika Näopuhastusgeeliga. Seejärel ma toniseerisin nahka The Body Shop´i Merevetika Näoveega.

Pärast naha puhastamist kandsin ma peale Teepuu Ebapuhtusi Kõrvaldava Kontsentraadi. Ma tilgutasin oma peopesale terve pipetitäie kontsentraati ning oma sõrmi kasutades kandsin lahuse üle näo naha. Seda oli kerge laiali ajada, sest selle kontsistent oli ainult natukene tihedam kui veel.  

Vaatamata sellele, et kontsentraadi koostisesse kuulub teepuu ja tamanu pähkli õli, ei tundu see kasutades õline. Lahus imendus kiirelt ning jättis nahale mati jume.

tea tree 2

Kas see toimis?

Ma alustasin kontsentraadi kasutamist 10ndal augusti. Kolme nädala jooksul ma märkasin, et mu jume paranes ja nahatoon ühtlustus veidi. Probleemsed piirkonnad, mis mind enne vaevasid, nägid paremad välja. Üleüldiselt oli näonaha olukord parenenud. Muidugi ei ole mul veel Photoshopitud ideaalset jumet, kuid ma olen vaikselt sinnapoole teel. Mul on plaanis jätkata Teepuu Ebapuhtusi Kõrvaldava Kontsentraadi kasutamist ning jälgida, kuidas see mõjub järgnevate kuude jooksul.

 

Lõhn

Teepuu Ebapuhtusi Kõrvaldaval Kontsentraadil on kerge teepuu lõhn. See ei ole nii tugev kui The Body Shop´i Teepuu Hooldusõlil, aga seda on siiski tunda. Kasutamisel lõhn kaob kiirelt ning ei jää nahale püsima.

Mida rohkem toodet sa peopesale tilgutad, seda tugevam aroom on. Oma kogemusest ma võin öelda, et ühest pipetitäiest on küll. Sellest kogusest piisab, et terve nägu ja pool kaela saaks kontsentraadiga kaetud.

 

Pudel

Pudel on tehtud rohelisest klaasist. See meenutab mulle ajaloolisi arstimipudeleid, mis minu meelest näevad väga lahedad välja. Keeratav kork, mille sisse on kinnitatud ka pipett, püsib pudelil kindlalt peal.

tea tree 3

Kokkuvõte

 • Parandab naha jumet ning üldist väljanägemist
 • Nahk näeb välja klaarim ning siledam
 • Imendub kiirelt
 • Kerge peale kanda
 • Kerge kontsistents
 • Matistab jumet
 • Pudel näeb lahe välja
 • Ühest pipetitäiest jätkub tervele näole ja poolele kaelale
 • Kerge teepuu aroom
 • Ei ole õline
 • Ma ei leidnud antud toote juures midagi negatiivset

 

Antud postitus valmis koostöös The Body Shop´iga. Minu arvamused on minu isiklikud ning sõltumatud väisteguritest.

 

Kas te olete juba Teepuu Ebapuhtusi Kõrvaldavat Kontsentraati kasutanud? Kuidas meeldis? Jagage oma muljeid postituse kommentaarides 🙂

 

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s