The Body Shop Superfood Näomaskid: Himaalaja Söe Puhastav Ja Uuendav Mask; Hiina Ženšenni Ja Riisi Klaaristav Ja Kooriv Mask; Briti Roosiõite Värskendav Ja Toitev Mask

(You will find the English version of this post here)

Mõni nädal tagasi sain ma The Body Shop´ilt kolm uut Superfoodi näomaski. Maskid tulid Eesti turule eelmine kuu. Mulle anti võimalus proovida ja testida kolme maski Superfoodi sarjast: Himaalaja Söe Puhastav Ja Uuendav Mask; Hiina Ženšenni Ja Riisi Klaaristav Ja Kooriv Mask; Briti Roosiõite Värskendav Ja Toitev Mask. Kui sa soovid maskidest  rohkem teada saada, jätka lugemist.

tbs masks

 

Himaalaja Söe Puhastav Ja Uuendav Mask

Himaalaja Söe Puhastav Ja Uuendav Mask on mudamask, mille koostisesse kuuluvad bambusesüsi Himaalaja jalamilt, rohelise tee lehed Jaapanist, orgaaniline teepuuõli Keeniast. Kõik need komponendid on ideaalsed kombineeritud/rasusele nahale. Mask lubab nahka sügavpuhastada, vabastada mürkainetest ning kõrvaldada ummistunud poorid. Tulemuseks on kaunilt sile ja kumav nahk.

Ma kasutasin Himaalaja Söe maski (ja ka teisi peagi mainitavaid maske) iga kahe päeva tagant. Ma peamiselt kandisin seda oma lõuale ja ninale. Mõnel päeval kasutasin maski ka laubal. Kõik sõltus sellest, kus kohas ma parajasti vajasin teepuuõli väge.

Mask lõhnas värskelt ning kargelt. Kui ma silmad kinni panin, suutsin tuvastada ka kerge teepuuõli aroomi.

Nahal tundus Himaalaja Söe mask mõnus. Maski tekstuur oli pehme ja kreemikas, mis tagas kerge pealekantavuse. Maskist kumasid läbi ka väikesed söetükikesed, mis andsid sellele huvitavama välimuse.

himalayan mask

Pärast maski oli mu nahk pehme ja ühtlane. Mu poorid tundusid olevat väiksemad ning nahk puhas. Kolme nädala jooksul, mil ma neid maske kasutasin, nägin ma, kuidas mu jume aeglaselt paranes. Himaalaja Söe mask eemaldas ka liigse rasu ning tõi tagasi terve kumava jume. Aknerohketel päevadel aitas mask võidelda ka kutsumata külalistega ehk vistrikega. Himaalaja Söe mask koos Teepuu Ebapuhtusi Kõrvaldava Kontsentraadiga (inglise keelne arvustus siin), klaaristasid mu lõuapiirkonna aknest.

 • 100% vegan
 • Värske lõhn
 • Poorid tunduvad olevat väiksemad
 • Eemaldab liigse rasu
 • Puhastab nahka
 • Annab kumava terve jume
 • Parabeenide, silikooni ja mineraalõli vaba koostis
 • Koostises: bambusesüsi Himaalaja jalamilt, rohelise tee lehed Jaapanist, orgaaniline teepuuõli Keeniast

 

Hiina Ženšenni Ja Riisi Klaaristav Ja Kooriv Mask

Hiina Ženšenni Ja Riisi Klaaristav Ja Kooriv Mask on kreemika tekstuuriga mask, mille koostisesse kuulub taaselustav Hiina ženšenn, Hiinast pärit riisi ekstrakt ja Ausa Kaubanduse orgaaniline seesamiseemneõli Nicaraguast. Antud mask on mõeldud väsinud nahale, mis vajab energiasüsti, et saavutada taas ühtlane kumav jume.

Ma kasutasin maski iga kahe päeva tagant peamiselt laubal. Iseenesest on see mul küllaltki probleemivaba piirkond. Ma tahtsin laubal ühtlustada vanu pigmendilaike, mis olid jäänud kunagistest vistrikest.

Mask lõhnas värskelt, kuid võrreldes Himaalaja Söe Puhastav Ja Uuendav Maskiga, tagasihoidlikult. Ma ei suuda välja tuua ühtegi aroomi, mis maskist esile tõusis. Ma pigem ütleks, et maskil oli küllaltki tagasihoidlik ja neutraalne lõhn. Usun, et see sobib ka inimestele, kes on lõhnatundlikumad.

Nahal tundus mask pehme. See ei kiskunud ega ka kuivanud ära kümne minutiga, mil ma seda peal hoidsin. Mul oli kohati tunne, et mul ei olegi maski peal, sest maski tektuur oli lihtsalt niivõrd pehme ja kerge. Kui ma hõõrusin maski kahe sõrme vahel, siis ma tundsin tillukesi terakesi, mis andsid kooriva efekti.

ginseng mask

Pärast maski oli mu nahk pehme. Kolme nädala jooksul ma märkasin, kuidas mu jume laubal paranes.

 • 100% vegetarian
 • Värske, kuid tagasihoidlik lõhn
 • Nahal pehme
 • Ühtlustab pigmendierinevused nahal
 • Tillukesed terakesed annavad maskile kooriva efekti
 • Värskendab, ühtlustab ja annab terve kumava jume
 • Parabeenide, silikooni ja mineraalõli vaba koostis
 • Koostises: taaselustav Hiina ženšenn, Hiinast pärit riisi ekstrakt ja Ausa Kaubanduse orgaaniline seesamiseemneõli Nicaraguast

Briti Roosiõite Värskendav Ja Toitev Mask

Briti Roosiõite Värskendav Ja Toitev Mask on geelmask, mille koositises on ehtsad roosiõied ja Suurbritannias käsitsi korjatud rooside essent, taastavate omega-3 ja omega-6 rasvhapetega kibuvitsaseemneõli Tšiilist, Mehhikost pärit Ausa Kaubanduse aaloe. Mask niisutab, toniseerib ja muudab naha pehmeks.

Ma kasutasin seda maski iga kahe päeva tagant peamiselt põskedel.

Briti Roosiõite Värskendav Ja Toitev Mask oli kõigist kolmest maskist kõige magusamalt lõhnav. Selle lõhn meenutas mulle kaunist roosiaeda päikesepaistelisel pärastlõunal.

Nahal tundus see mask jahutav tänu oma geelilaadsele tekstuurile. Seda oli kerge peale kanda ning vaatamata vedelamale olekule, ei “jooksnud” mask näolt minema. Samuti meeldis mulle, et ma nägin maskis pisikesi roosiõie lehekesi läbi kumavat.

british rose mask

Pärast maski oli mu nahk pehme ja sile. Ma usun, et kuna mask oli oma omadustelt niisutav, siis mu nahk nägi pärast värskem välja. Mask aitas samuti võidelda kerge punetusega, mis mul aegajalt tekib just põskedele. Tegelikult ongi just põskede piirkonna nahk õrnem, kui ülejäänud näol. See on vastuvõtlikum välistele ärritustele, mis võivad tekkida keemiliselt tugevate toodete tõttu. Briti Roosiõite Värskendav Ja Toitev Mask niisutas ja andis terve kumava jume ilma probleeme põhjustamata.

 • 100% vegan
 • Niisutab, silub ja toniseerib
 • Annab terve kumava jume
 • Vähendab punetust
 • Parabeenide, silikooni ja mineraalõli vaba koostis
 • Koositises: ehtsad roosiõied ja Suurbritannias käsitsi korjatud rooside essent, taastavate omega-3 ja omega-6 rasvhapetega kibuvitsaseemneõli Tšiilist, Mehhikost pärit Ausa Kaubanduse aaloe

 

Pakend

Maskid on pakendatud tumedaisse klaasist purkidesse. Klaas on tumepruun, mis aitab säilitada maske värskematena ning kaitseb neid valguse eest.

tbs masks 2

Peale kandmine

Ma kandsin maske peale sõrmedega. Antud maske võib peale kanda ka näomaskipintsliga. Eelpool mainitud maskid on kõik piisavalt kreemika tekstuuriga, mis teeb nende pealekandmise lihtsaks.

Ma kasutasin Puhastavat Ja Uuendavat Maski oma lõual ja ninal, Hiina Ženšenni Ja Riisi Klaaristavat Ja Koorivat Maski  peamiselt laubal, Briti Roosiõite Värskendavat Ja Toitvat Maski põskedel. Selle mõttes, et kas kes ütles, et korraga võib kasutada ainult ühte maski?

tbs masks2

Kas sa oled juba The Body Shop´i Superfood´i maske proovinud? Kuidas meeldis? Kirjuta oma vastus mulle kommentaaridesse.

Antud postitus valmis koostöös The Body Shop´iga. Minu arvamused on minu isiklikud ning sõltumatud väisteguritest.
Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Kui teil on olemas ka Snapchat, lisage mind- Adryanawp.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

4 thoughts on “The Body Shop Superfood Näomaskid: Himaalaja Söe Puhastav Ja Uuendav Mask; Hiina Ženšenni Ja Riisi Klaaristav Ja Kooriv Mask; Briti Roosiõite Värskendav Ja Toitev Mask

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s