Kulmud, kulmud, kulmud…

(You will find the English version of this post here)

Esmaspäeval juhtus minuga midagi esmakordselt- ma lasin oma kulmud korda teha. Ma olin selle mõttega mänginud juba mõni aasta, aga mitte midagi reaalselt ette võtnud. Mul olid tüüpilised hirmud- mis siis kui see on valus või mulle ei meeldi tulemus, või mul on pärast tumepruunid rasvakriidi kulmud? Ma võitsin eelmine nädal Facebook´i mängu, kus oli auhinnaks kulmuhooldus Mari Meigistuudios. Paar päeva hiljem istusin ma juba salongs ja professionaal toimetas mu kulmudega. Kui sa oled huvitatud, kuidas kõik lõppes, jätka lugemist.

mari-meigistuudio

Nagu ma mainisin eelmises lõigus, ma võitsin Facebook´i mängu, kus auhinnaks oli kulmuhooldus Mari Meigistuudios. Üks telefonikõne hiljem oli mul aeg kirja pandud esmaspäeva õhtuks. Salong asub kesklinnas, seega mul oli võimalus minna sinna trammi, bussi või isegi autoga. Parkida sai salongi juurde tänavale. Väike kõrvalepõige- pärast 19:00 on seal parkimine tasuta.

Kui esmaspäeva õhtu saabus, astusin ma salongi uksest sisse rinnus väike ärevus. Üks esimesi küsimusi, mis Mona minu käest küsis oli kas ma olen kunagi kulmuhoolduses käinud ja millised minu ootused. Ma avaldasin soovi jätta alles oma naturaalne kulmujoon ja loomulik väljanägemine. Järgmine hetk ma kuulsin, et mu kulmud on juba peaagu ideaalsed oma pikkuse ja kulmukaarega. Ainus asi, mis vajab täiustamist, on värv.

Järgmised 30 minutit möödus meeldiva vestlusega seni kuni Mona toimetas mu kulmudega. Ta kitkus, piiras, niiditas ja värvis mu kulme. Mainitud tegevuste järjekord ei pruugi olla täpne, sest ma praeguseks enam ei mäleta õiget järjekorda. Ma teadsin, et ta on professionaal, seega ma ei muretsenud järjekorra meeldejätmise pärast. Ma lasin tal teha nii, nagu pidi, ilma vahelesegamisteta.

Protseduur ise oli mugav. Niiditamine oli justkui kerge nõelmamassaaž ja kitkumine nagu kitkumine ikka on. Mari Meigistuudio ei kasuta kulmuvaha, sest see võib ärritada nahka. Pealegi, niiditamisega saadakse kätte ka need kõige pisemad karvakesed ilma nahka kahjustamata.

Minu 100% usaldus oli õigustatud, sest kui Mona sai mu kulmuhooldusega valmis, nägid mu kulmud välja suurepärased. Loomulik kulmukaar oli endiselt olemas, aga nüüd lihtsalt teravam ja korrektsem. Tänu kulmude värvimisele on mul nüüd “kulmud olemas” ka pärast meigi eemaldamist. See on mugav ka päevadel, mil ma piirdun kerge meigiga, sest kulmupuudrid/geelid jäävad puutumata.

 

 

Kas sa oled kunagi kulmuhoolduses käinud või sa eelistad pigem ise neid kodus modelleerida? Kirjuta vastus kommentaaridesse.

Antud postitus on tõlgitud eesti keelde lugejate soovil. Minu arvamused on minu isiklikud ning sõltumatud välisteguritest.

Ma loodan, et teile meeldis antud postitus. Kui teil on küsimusi või kommentaare, ärge kõhelge neist mulle kommentaarides teada anda.

Samuti ärge unustage vajutada “meeldib” ning jälgida mu blog, mu Bloglovin´ lehte, Twitterit, Facebook lehte ja Instagrami, et te ei magaks maha uusi postitusi. Kui teil on olemas ka Snacphat, lisage mind- Adryanawp.

 

Tänan lugemast,

Adryana

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s